PDA

View Full Version : ذخیره عکس

neda_91
چهارشنبه 18 دی 1392, 18:27 عصر
با سلام خدمت دوستان

من یک دامین و یک ساب دامین دارم
www.store.com subdomain==> www.admin.store.com

در ساب دامین صفحه ای درست کردم که میخواهم با کنترل fileupload عکس آپلود کنم اما آن عکس را در فایل image موجود در دامین www.store.com ذخیره کنه اما نمیدانم که برای دادن آدرس مسیر ذخیره فایل چی باید بنویسم
کد زیر عکس را در همان ساب دامینwww.admin.store.com در فولدر image ذخیره می کنه

protected void BtnUpload_Click(object sender, EventArgs e)
{

string path = Server.MapPath(".") + "\\../image\\";

string[] validext = { ".jpg", ".gif", ".png" };

حالانمیدونم به جای مسیر بالا چی باید بنویسم که عکسم را در دامین اصلی www.store.com در فولدر image ذخیره کنه

سپاس فراوان

ZivehDesigne
چهارشنبه 18 دی 1392, 18:40 عصر
امیدوارم کد زیر کارتو راه بندازه:

FileUpload1.SaveAs(Path.Combine(Path.Combine(Reque st.PhysicalApplicationPath, "Images"), FileUpload1.FileName));

Images نام فولدری هست که می خوای عکس رو توش ذخیره کنی، ضمنا برای استفاده از این کد باید فضای نام Using System.IO را هم فراخوانی کنی...

neda_91
چهارشنبه 18 دی 1392, 19:28 عصر
خیلی ممنون از راهنماییتون
اما توجه بفرمایید که مشکل من در ذخیره عکس نیست من به راحتی با کدی که نوشتم می تونم عکسم را در هاست مربوط به ساب دامینم ذخیره کنم ....
مشکل من اینه که من میخواهم عکس را از صفحه ای که مربوط به ساب دامین است www.admin.store.com/insert.aspx را در فولدر Image درwww.store.com/image ذخیره کنم....
یعنی کد مربوط به آپلود عکس در صفحه Insert.aspx در ساب دامین www.admin.store.com است اما محل ذخیره سازی عکس در www.store.com/image می باشد...

ZivehDesigne
چهارشنبه 18 دی 1392, 20:23 عصر
خب دوست عزیز عکس رو هرجا می تونی ذخیره کنی و تو اون صفحه نمایش بدی!

neda_91
چهارشنبه 18 دی 1392, 23:59 عصر
دوست عزیز می دونم عکسها را هر جا می تونم ذخیره کنم اما اگر امکان داره لطفا سوال من رو با دقت بخونید...(کاملا واضح توضیح دادم که چی میخوام)
ممنون

neda_91
پنج شنبه 19 دی 1392, 14:40 عصر
کسی از دوستان نیست کمک کنه من خیلی کارم گیر کرده...

r_s1389@yahoo.com
پنج شنبه 19 دی 1392, 22:17 عصر
سایتت فیلتره عمو
یه سری به اینجا بزن بلکه فرجی شد
http://barnamenevis.org/showthread.php?288216-%D8%A2%D9%BE%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%A8%D9%87-%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF

r_s1389@yahoo.com
پنج شنبه 19 دی 1392, 22:23 عصر
با سلام خدمت دوستان

من یک دامین و یک ساب دامین دارم
www.store.com subdomain==> www.admin.store.com

در ساب دامین صفحه ای درست کردم که میخواهم با کنترل fileupload عکس آپلود کنم اما آن عکس را در فایل image موجود در دامین www.store.com ذخیره کنه اما نمیدانم که برای دادن آدرس مسیر ذخیره فایل چی باید بنویسم
کد زیر عکس را در همان ساب دامینwww.admin.store.com در فولدر image ذخیره می کنه

protected void BtnUpload_Click(object sender, EventArgs e)
{

string path = Server.MapPath(".") + "\\../image\\";

string[] validext = { ".jpg", ".gif", ".png" };

حالانمیدونم به جای مسیر بالا چی باید بنویسم که عکسم را در دامین اصلی www.store.com در فولدر image ذخیره کنه

سپاس فراوان
تو همون کد خودت رو بنویس بعد از اینکه آپلود کردی سایتت رو خودش میره درون همون پوشه عکس هات مشکلی بود در خدمتم

saeideh_sadat
جمعه 20 دی 1392, 02:26 صبح
اگر درست متوجه منظورتان شده باشم با دو تانقطه .. می توانید به مسیر ریشه برسید اما اگر با این هم جواب نگرفتید باید مسیر اصلی را در جایی مانند web.config ذخیره کنید و در کد از آن استفاده کنید که اگر هم مسیرها جابه جا شد فقط config را عوض کنید