PDA

View Full Version : سوال: مشکل با asp کار کلاسیک

soft-c
پنج شنبه 19 دی 1392, 07:34 صبح
سلام
شرکت ما یک نیرو گرفته که با asp کلاسیک کار می کند .
سوال من این است که به نظر شما اگر این نیرو بخواهد به asp.net و تکنولوژیهای آن سوییچ کند چه قدر زمان می برد . ایا می شود روی این نیرو حساب باز کرد یا روشی که برای برنامه نویسی استفاده می کند خیلی قدیمی هست و امیدی به اون نیست ؟

parvizwpf
پنج شنبه 19 دی 1392, 11:18 صبح
همونطور که تقریبا همه ماها از همون جاها شروع کردیم پس همه میتونن. اگه میتونید بهشون وقت بدید. اگه مهمه براتون، حتی منابع رو هم بهشون بدید تا کار کنن.

alireza_s_84
پنج شنبه 19 دی 1392, 11:23 صبح
سلام
سوال من این است که به نظر شما اگر این نیرو بخواهد به asp.net و تکنولوژیهای آن سوییچ کند چه قدر زمان می برد . ایا می شود روی این نیرو حساب باز کرد یا روشی که برای برنامه نویسی استفاده می کند خیلی قدیمی هست و امیدی به اون نیست ؟
من از ASP کلاسیک به ASP.NET سوییچ کردم و به نظر من ایشون بهتر میتونن اتفاقات پشت صحنه ی کنترل های تحت وب دات نت رو درک کنه.
مطمئنا ایشون با درک بالایی از کارکرد تو این مهاجرت موفق میشن

saeideh_sadat
جمعه 20 دی 1392, 01:04 صبح
البته بسیار بستگی به شخصی دارد که این مسئولیت را به وی داده اید. اگر شخص فعالی باشد در زمان بسیار کمی خواهد توانست از پس کار برآید اما اگر فرد مستعدی نیست قطعا بر دانسته هایش پافشاری خواهد کرد

iranajax
جمعه 20 دی 1392, 14:04 عصر
سلام

بله البته که میونند فقط یه مقدار زمان لازم دارند