PDA

View Full Version : ذخیره آدرس سایتهای باز شده

Beginneruser
پنج شنبه 19 دی 1392, 13:01 عصر
با سلام
دوستان عزیز چطور میشه در سی شارپ هر آدرسی که کاربر در مرورگر تایپ میکنه در یه فایل متنی ذخیره کرد البته در تمام مرورگرها بتونه کار کنه و به صورت آنی مانیتورینگش کنه ممنون از کمکتون

Beginneruser
جمعه 20 دی 1392, 09:40 صبح
با سلام
دوستان عزیز چطور میشه در سی شارپ هر آدرسی که کاربر در مرورگر تایپ میکنه در یه فایل متنی ذخیره کرد البته در تمام مرورگرها بتونه کار کنه و به صورت آنی مانیتورینگش کنه ممنون از کمکتون
یعنی کسی از مهندسین گرامی اطلاعی از این مورد نداره کمکی در این بحث نداره

keyone72
پنج شنبه 08 خرداد 1393, 13:47 عصر
منم دنبالشم
اینجا این چیزا رو کسی جواب نمیده خدارو شکر تو سات های خارجی بسرچ

aliagamon
پنج شنبه 08 خرداد 1393, 14:14 عصر
اقا من این سوال رو فکر کنم برا سومین یا چهارمین باره دارم جواب میدم شما میگی کسی جواب نمیده ؟:لبخند:
والا تو تاپیک خودتونم جواب دادم ...:

شما برای مرورگر فایرفاکس اینا از NDde استفاده کنید ...
برای اینترنت اکسپلورر کار راحت تره کامپوننت نمیخواد از SHDocvw استفاده کنید ....(dll مال خوده ویندوزه ...)

keyone72
پنج شنبه 08 خرداد 1393, 14:20 عصر
اقا من این سوال رو فکر کنم برا سومین یا چهارمین باره دارم جواب میدم شما میگی کسی جواب نمیده ؟:لبخند:
والا تو تاپیک خودتونم جواب دادم ...:

فدات شم شما که نمیشه هر دفعه چک کنی ببینی با چه مرورگری داره سایت ها مرور میشه باید یه حالت کلی وجود داشته باشه من چند وقت پیش یه فایل dllبا اموزشش رو داشتم که خیلی هم ساده بود ولی مشلش این بود که هرچی تو اون صفحه بود از عکس و فیلم و ... همه چی ادرسشو سیو میکرد

aliagamon
پنج شنبه 08 خرداد 1393, 15:36 عصر
خب شما process هارو چک کنین ببینین چه مرورگری بازه ....اگه دوتا بود برای دوتا اجرا کنید ...... چک کنین مرورگر های باز رو ...
دیگه مشکلی نداره که اینطوری ... حالا دیگه مثل همون دی ال ال کار میکنه ... خب مشکل این کار چیه ؟:لبخند:

keyone72
پنج شنبه 08 خرداد 1393, 15:39 عصر
dll رو پیدا کردم
حالا استفادش رو یادم رفته

FiddlerCore

حاجی
اینی که شما میگی رو کجا پیدا کنیم

keyone72
پنج شنبه 08 خرداد 1393, 15:42 عصر
با سلام

اقا یافتم به قول یه دیالوگی از یه فیلمی problem solved
این لینک اموزشش
http://www.aparat.com/v/Vg5b6