PDA

View Full Version : ایده برای پروژه کارشناسی

saeede295
پنج شنبه 19 دی 1392, 23:44 عصر
سلام به همگی من خیلی وقت از تاریخ عضویتم نمی گذره پس اگه میشه به عنوان یه تازه وارد بهم کمک کنین
من پروژه کارشناسیم طراحی یه وب سایت با php
من تو این زمینه اصن کار نکردم و استاد محترم هم گفتم ایده رو خودت باید بدی ولی من هیچ ایده ای ندارم میشه یه چندتا ایده بدین که من باهاش بتونم یه خط مشی پیدا کنم :لبخندساده:
نمیخوام موضوعش ساده باشه میخوام در حدی باشه که به عنوان یه پروژه کارشناسی به چشم بیاد
ممنون میشم کمکم کنین :لبخندساده:

کامبیز اسدزاده
جمعه 20 دی 1392, 11:21 صبح
اولا : در قدم اول سعی کنید خو دتون ابتکار کنید و از سیستم های آماده استفاده نکنید هرچقدرم بی ریخت و ساده باشه باز دلچسبتر از اینه که از سیستم های دیگه ای استفاده کنید.
دوما فکر میکنم یه سیستمی در زمینه حسابداری رو بررسی کنید درسته سخته ولی توی وب حسابداری کار کنی و مسائل امنیتی رو پیاده کار کنی میتونه بهتر باشه.

hamedarian2009
جمعه 20 دی 1392, 11:48 صبح
به نظر من که بهتره رو یه پروژه خبری اطلاع رسانی کار کنید آسون هم هست و چیز خاصی نداره

saeede295
شنبه 21 دی 1392, 17:04 عصر
من یه ایده دارم ولی نمیدونم از پس پیاده سازیش بر میام یا نه !!!!!
اینکه یه سایت واسه اتاق کنفرانس بذاریم، یه نفر درخواست میده واسه برگزاری یه کنفرانس اینترنتی و بقیه میتونن بیان و عضو بشن تا بتونم از مطالب استفاده کنند
یه چیزی مثه چت گروهی Skype ولی با یه تفاوت هایی !
ولی من نمیدونم از پس پیاده سازیش بر میام یا نه چون قبلا تو این زمینه هیچ کاری نکردم نمیدونم اصن از کجا باید شروع هم کنم ؟؟؟؟؟؟؟

MRmoon
شنبه 21 دی 1392, 18:07 عصر
ببخشيد من نميدونم تو دانشگاه چطوريه يعني اين پروژه رو استاد به شما داده يا خودتون اتخاب كرديد.

ولي اگه رشته ي شما اينه چيجوري تا حالا php كار نكردين؟

nsco_nsco
شنبه 21 دی 1392, 22:28 عصر
سلام
اول توانایی های خود را بگید تا بشه راهنمایی کرد

MMSHFE
شنبه 21 دی 1392, 23:01 عصر
پیشنهاد میکنم روی موضوع مدیریت فروشگاه آنلاین همراه با سیستم انبارداری کار کنید. توی این سیستم، برای مثال فروشنده برای ثبت فاکتورها و... باید از یک سیستم آنلاین استفاده کنه و صاحب فروشگاه هم میتونه از منزل با وصل شدن به سیستم، روند کار رو مشاهده کنه و مثلاً ببینه از هر کالا چندتای دیگه مونده و تصمیم بگیره دوباره سفارش بده یا نه. موجودی دقیق صندوق هم در هر لحظه قابل رصد کردنه. فکر میکنم به اندازه کافی موضوع جدیدی باشه و ازطرفی پیاده سازی خیلی سختی هم نداره.

saeede295
دوشنبه 23 دی 1392, 13:23 عصر
ببخشيد من نميدونم تو دانشگاه چطوريه يعني اين پروژه رو استاد به شما داده يا خودتون اتخاب كرديد.

ولي اگه رشته ي شما اينه چيجوري تا حالا php كار نكردين؟

نه این موضوع رو استاد به من نداده فقط مشخص کرده که توی این زمینه کار کنم اما اینکه چرا php کار نکردم فعالیت من روی test نرم افزار بوده و درگیر طراحی وب نشده بودم

nemo php
دوشنبه 23 دی 1392, 13:59 عصر
پیشنهاد میکنم روی موضوع مدیریت فروشگاه آنلاین همراه با سیستم انبارداری کار کنید. توی این سیستم، برای مثال فروشنده برای ثبت فاکتورها و... باید از یک سیستم آنلاین استفاده کنه و صاحب فروشگاه هم میتونه از منزل با وصل شدن به سیستم، روند کار رو مشاهده کنه و مثلاً ببینه از هر کالا چندتای دیگه مونده و تصمیم بگیره دوباره سفارش بده یا نه. موجودی دقیق صندوق هم در هر لحظه قابل رصد کردنه. فکر میکنم به اندازه کافی موضوع جدیدی باشه و ازطرفی پیاده سازی خیلی سختی هم نداره.

این بهترین ایده هستش .

danial.saeedi
دوشنبه 23 دی 1392, 16:07 عصر
سلام دوست عزیز من پیشنهاد می کنم یک برنامه ی ساخت شجره نام درست کنید به لینک زیر بروید:
http://codecanyon.net/item/php-chart-maker-script/6544883?WT.ac=new_item&WT.seg_1=new_item&WT.z_author=mediasoftpro