PDA

View Full Version : نحوه راه اندازی سایت داخلی

ehsan_ets
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1382, 17:24 عصر
با سلام
از دوستانی که با ویندوز server2000 کار کردن خواهش میکنم به من بگن چه طور می تونم وبم رو تست کنم.در واقع منظورم ایجاد domin مجازیه. :cry: :wink:

Gladiator
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1382, 17:33 عصر
سلام
دوست عزیز من که متوجه نشدم چی میخوای ....

اگر ممکنه بیشتر توضیح بده .

------------------------------------
1. اگر میخوای IIS رو نصب کنی که راحته از کامپوننتهای ویندوز انتخابش کن تا نصب شه .
2. اگر میخوای سایتی رو روی IIS هاستینگ کنی ( بگو تا توضیح بدم )
3. اگر میخوای اسم یک Domain رو توی ویندور شبیح سازی کنی و با وارد کردن اون اسم سایتت روی شبکه LAN باز بشه ( بگو تا توضیح بدم )

و یا هر چیز دیگه ( ولی دقیقا توضیح بده که چی میخوای ) :wink:

ehsan_ets
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1382, 20:46 عصر
با تشکر از شما گلایر جان
:lol: میخواستم تا یک domain با یک فضا رو شبیه سازی کنم تا وبم رو توش تست کنم. البته طوری که بازدن اسم دامین شبیه سازی شده به اون سایت برم(اونی که تو ویندوز ساختیم.)
فکر میکنم تقریبا مورد 3 میشه (البته نه دقیقا) :oops: :roll:

mahmoodreza
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1382, 20:56 عصر
باید iis را از کامپونننت های ویندوز اینستال کنی
و بعد یک فولدر در درایو ویندوزت یعنی یا c یا d یا هر چی که ویندوز توش اینستال شده اضافه میشه به نام
inetpub
که در اون چند تا فولدر دیگه هست
که wwroot برای صفحاتت میتونی استفاده کنی
بعد controlpanel iis را از تویه controlpanel و administrative tools باز میکنی
روی website رایت کلیک میکنی و add new site و یا add new vitual directory را اضافه میکنی
البته خیلی وقته اینکارو نکردم ولی در کل همینه و همینجوری جواب والها رو میدی میری جلو

Gladiator
چهارشنبه 10 اردیبهشت 1382, 23:59 عصر
همین مراحلی که دوستمون توضیح داد رو انجام بده .
البته حتما نباید اون فولدر ها باشه ( هیچ فرقی نمیکنه ) شما میتونی فولدر های دیگه رو هم به IIS معرفی کنی . ( حتما این مراحل رو بلدی )

مهم اینجاست :

شما باید DNS Server رو روی سرور خودت نصب کنی و رکورد A رو UpDate کنی ( فکر میکنم این کار اتوماتیک انجام میشه ) .

اسم سرور شما اگر مثلا X باشه شما با وارد کردن http://x و فشردن اینتر بروی بروزر اینترنت میتونید از روی هر کامپیوتری که روی شبکه LAN شما باشه صفحات وبی رو که هاستینگ کردید رو ببینید ...
و حتی کامپیوتر هایی که از طریق RAS یا RRAS به سرور یا LAN شما متصل میشن هم میتونن این کارو انجام بدن . ( به همین راحتی )

چی میشه که اینطوری میشه ؟
اینطوری میشه که اینطوری میشه :

شما با نصب کردن DNS Server بروی سرور خودتون IP کارت شبکه ای که وب سایتتون رو بروی اون هاستینگ کردید رو با اسم اون کامپیوتر مرتبط میکنید . ( یعنی تبدیل میکنید ) .

حالا نمیدونم اون چیزی که میخواستی رو گرفتی یا نه ! :wink:

a.joolaie
پنج شنبه 16 شهریور 1385, 10:54 صبح
البته بهتر هست که وقتی از سایت ساخته شده properties میگیره در قسمت document اسم صفحه main خود را اضافه و به اون اولویت بالاتری بدهید

shaparak
یک شنبه 22 خرداد 1390, 16:08 عصر
سلام.
ميبخشين من ازبجاي IIs از آپاچي استفاده ميكنم ممكنه راهنماييم كنيد كه چه تنظيماتي بايد انجام بدم تا بتونم صفحه اي كه در سرور دارم را در كلاينتها هم با زدن يه آدرس ****.*****\\: Http اجرا كنم
با تشكر و سپاس

esmit61
سه شنبه 24 خرداد 1390, 19:04 عصر
سلام
فایل httpd.conf رو پیدا کرده و در اون دنبال سطرهایی بگردید که deny from all داشته باشد. بخونید متوجه میشوید

hraeissi
چهارشنبه 25 خرداد 1390, 22:35 عصر
سلام.
ميبخشين من ازبجاي IIs از آپاچي استفاده ميكنم ممكنه راهنماييم كنيد كه چه تنظيماتي بايد انجام بدم تا بتونم صفحه اي كه در سرور دارم را در كلاينتها هم با زدن يه آدرس ****.*****\\: Http اجرا كنم
با تشكر و سپاس

دوست من برای اینکه نام دامنه را بزنی و سایت باز شود باید سرویس DNS داشته باشید و برای راه اندازی سایت های PHP بهترین برنامه ، برنامه هایی همچون Wamp و Xamp است