PDA

View Full Version : سوال: سیستم مدیریت کاربران

kazaminasab
شنبه 21 دی 1392, 17:00 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز بنده سوالی ازتون دارم و اون اینه که من یک پروژه میخواهم بزنم ذر اون سیستم فرم لاگین ،ثبت نام ،فراموشی رمز عبور وتغییر پسورد و یک سری عملیات در پنل مدیر میخواستم ببینم میشه اینا را با کنترل خود ویژوال زد واون کنترل ها وجدوالش سفارشی کنم یعنی تو فرم لاگین به جای نام کاربری ایمیل چک کنم وپسورد برای لاگین و با مثلا تو فرم ثبت نام سوال امینی و پاسخ نباشه و به جاش یک سری کنترل دیگه مثلا کد ملی ، ش ش و.. اضافی کنم البته از طریق پروفایل میشه پس از لاگین این کار را کرد اما میخوام کلا تو یک دیتابیس کل جداول سیستم پیاده کنم نه دو دیتابیس یکی aspnet.db , دیگری دیتابیس خودم
الان چون من نمیدونم چطور تغییر پسورد و فراموشی رمز بنویسم مجبور شدم روی میارم به کنترل خود ویژوال
لطفا سایت ایرانی ،خارجی و یا هر مطلبی که بتونه به من کمک کنه بدید ممنون میشم

Mohammad_dn
شنبه 21 دی 1392, 17:06 عصر
بهتره خودت بنویسی ... کنترول خود دات نت دستو پاتو میبنده...ساخت صفحه ی لاگ این یا ثبت نام و ... کار سختی نیست

ahmad156
شنبه 21 دی 1392, 18:04 عصر
هیج وقت از این کنترل ها استفاده نکردم چون کلا مزخرفه:لبخند:

Mousavmousab
شنبه 21 دی 1392, 18:45 عصر
100% موافق آقا احمد هستم

Mohammad_dn
شنبه 21 دی 1392, 18:50 عصر
در نتیجه در راستای حرف خودم آقا احمد و Mousavmousab (http://barnamenevis.org/member.php?176004-Mousavmousab) بهتره اصلا دور این کنترول رو خط بکشی:لبخند:

شاید این به دردت بخوره

http://barnamenevis.org/showthread.php?436101-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%DB%8C-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%8C%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%AF-%D9%88-....

fakhravari
شنبه 21 دی 1392, 19:09 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز بنده سوالی ازتون دارم و اون اینه که من یک پروژه میخواهم بزنم ذر اون سیستم فرم لاگین ،ثبت نام ،فراموشی رمز عبور وتغییر پسورد و یک سری عملیات در پنل مدیر میخواستم ببینم میشه اینا را با کنترل خود ویژوال زد واون کنترل ها وجدوالش سفارشی کنم یعنی تو فرم لاگین به جای نام کاربری ایمیل چک کنم وپسورد برای لاگین و با مثلا تو فرم ثبت نام سوال امینی و پاسخ نباشه و به جاش یک سری کنترل دیگه مثلا کد ملی ، ش ش و.. اضافی کنم البته از طریق پروفایل میشه پس از لاگین این کار را کرد اما میخوام کلا تو یک دیتابیس کل جداول سیستم پیاده کنم نه دو دیتابیس یکی aspnet.db , دیگری دیتابیس خودم
الان چون من نمیدونم چطور تغییر پسورد و فراموشی رمز بنویسم مجبور شدم روی میارم به کنترل خود ویژوال
لطفا سایت ایرانی ،خارجی و یا هر مطلبی که بتونه به من کمک کنه بدید ممنون میشم

ممبرشیپ یه چیز کاملی که همه امکانات که میخوای داره.

kazaminasab
یک شنبه 22 دی 1392, 14:31 عصر
دوستان خوب بودن سفارشی سازی و کدنویسی مدیریت کاربران یه چیزی استفاده از کنترل ویژوال استادیو یه چیزی دیگه برای مدیریت کاربران ولی شما دوستان من را از چاله در آوردید و انداختید تو چاه سه نفر از دوستان گفتند اختصاصی کدشو بزن اما توضیحی ندادند چطور وآقای فخرآوری گفتند ممرشیپ همه امکانات را میدهد امام تو ضیحی به من ندادند از اونجا که میدونم هر آدمی تو این جامعه میتونه گرفتاری داشته باشه درخواست کردم هر جور که میتونه منو راهنمایی کنه چه سایت ایرانی چه خارجی و یا مطلب نوشته شده خودشون یا دوستان تا بتونم مشکلمو حل کنم اگه میتونید کمک کنید ممنو نم از شما که پاسخ دادید ضمنا اون آدرسی که دوستمون دادند دیدم که فقط ثبت نام بود