PDA

View Full Version : گفتگو: اتاق گفتگو؟

jahadgar91
یک شنبه 22 دی 1392, 01:26 صبح
سلام دوستان نظرتون چیه که برا سایت انجمن گفتگو بزارن تا توش بحث فنی بشه؟در نظر سنجی هم شرکت کنید؟

meisam3322
یک شنبه 22 دی 1392, 08:53 صبح
مخالفم. اگه یه نگاهی به تالارها بندازید میبینید که به جای بحث و گفتگوی مثلا فنی ، جر و بحث و دعوا و تخریب دیگران است. مثل سرعت asp بهتره یا php ... از این سوالات و بحث ها زیاد شده و دوستان هم فکر میکنن php و asp گوشه ای از ارث پدریشونه !!!! و موارد مشابه زیادی که بارها اتفاق و افتاده و بی نتیجه مونده.....

FastCode
یک شنبه 22 دی 1392, 09:43 صبح
این امکان, کانال IRC, قسمت گفت و گوی آزاد. قسمت متفرقه و خیلی امکانات دیگه قبلا وجود داشته. متاسفانه کاربران عزیز جنبه ندارند.

jahadgar91
یک شنبه 22 دی 1392, 12:30 عصر
مخالفم. اگه یه نگاهی به تالارها بندازید میبینید که به جای بحث و گفتگوی مثلا فنی ، جر و بحث و دعوا و تخریب دیگران است. مثل سرعت asp بهتره یا php ... از این سوالات و بحث ها زیاد شده و دوستان هم فکر میکنن php و asp گوشه ای از ارث پدریشونه !!!! و موارد مشابه زیادی که بارها اتفاق و افتاده و بی نتیجه مونده.....

اتاق گفتگو ها رو بخش بخش میکنیم یعنی هر انجمن یه اتاق گفتگو اینجوری مدیریت بهتر میشه واتفاقاتی که گفتی رخ نمیده بعد هم فقط برا کاربران سایت باشه/

veniz2008
یک شنبه 22 دی 1392, 17:16 عصر
سلام دوستان نظرتون چیه که برا سایت انجمن گفتگو بزارن تا توش بحث فنی بشه؟در نظر سنجی هم شرکت کنید؟
سلام رفیق.
مخالفم. دلیلش رو فست کد گفت و محاله که این درخواست انجام بشه (حتی اگر پیشنهاد درستی هم بود).
همینطوری هم از گوشه و کنار سایت شخصیت هایی پیدا میشه که فحش ناموسی بهم دیگه میدن، وای به حال اینکه اتاق گفتگو راه بیفته. دقیقا میشه شبیه چت روم های یاهو.
اخلاق توی این جامعه مرده، هنر یه فرد این باشه که توی چنین محیط آلوده و لجن زاری شبیه انسان های پست نشه.

اتاق گفتگو ها رو بخش بخش میکنیم یعنی هر انجمن یه اتاق گفتگو اینجوری مدیریت بهتر میشه واتفاقاتی که گفتی رخ نمیده بعد هم فقط برا کاربران سایت باشه/
اینجا بصورت پادشاهی اداره میشه و خبری از رای گیری و ضمیرهای جمع مثل [بخش بخش] می کنیم،[بخش بخش] می کنند یا [بخش بخش] می کنید و غیره و امثالهم نداریم، اینجا فعل و امر بصورت مفرد هست و فقط [بخش بخش] می کند تمام امور را مدیریت جناب مدیر.
سعی کردم روان و صریح برات توضیح بدم که دقیقا کدوم نقطه جغرافیایی دنیا قرار گرفتی و بیهوده وقتت رو تلف اینچنین تاپیک هایی نکنی.
به جای این ها به فکر زندگیت باش.

habibb
یک شنبه 22 دی 1392, 19:38 عصر
بحث فنی خوبه.
مثلا تاریخچه زبان ها و کامپایلر ها و زندگینامه و شخصیت های برنامه نویسی در ایران و جهان و فیلم هایی که در مورد شخصیت ها و شرکت های کامپیوتری
یا حتی میشه قسمتی باشه که شرکت های کامپیوتری بیان خودشون رو تبلیغ کنن یعنی از محصولات و تجربیات و ... بگن.
یا مثلا چه جوری شرکت کامپیوتری تاسیس کنم . قوانین در شرکت های کامپیوتری یا چگونگی اداره کردن یک شرکت کامپیوتری یا چه جوری بازایابی کنم
چه جوری مشتری جذب کنم یا بیل گیتس چه جوری شد بیل گیتس یا دانشگاه هایی مثل استنفورد چه جوری دارن علم دنیا رو تولید می کنن! چه خدماتی این دانشگاه ها ارائه میدن یا چه خدمات اینترنتی ارائه می کنن
به نظر من مهندس نرم افزار باید سخت افزار و حسابداریم بدونه که توی این سایت نیست ! دیدم جابز برنامه نویس بود بعد کامپیوترم ساخت!:متعجب:
خیلی سوال هست که بی جواب مونده اگر این جور که گفتم باشه خوبه وگرنه ؟http://forum.p30world.com/images/New-Smile3/08.gif

SlowCode
چهارشنبه 25 دی 1392, 22:29 عصر
سعی کردم روان و صریح برات توضیح بدم که دقیقا کدوم نقطه جغرافیایی دنیا قرار گرفتی و بیهوده وقتت رو تلف اینچنین تاپیک هایی نکنی.
به جای این ها به فکر زندگیت باش.

احسنت. الان رسیدی به حرفی که من 5 ماه پیش گفته بودم! زمانی که شما همش پیشنهاد و انتقاد میکردی و من همش میگفتم ول کن! نتیجه نداره! خودتو خسته نکن!

دیدم جابز برنامه نویس بود بعد کامپیوترم ساخت!:متعجب:
استیو جایز در طول عمرش حتی یک خط کد ننوشته بود!
منبع (http://www.valuewalk.com/2013/08/apples-steve-jobs-vs-woz/)
این شخص بود که مکینتاش رو ساخت!

habibb
چهارشنبه 25 دی 1392, 22:59 عصر
احسنت. الان رسیدی به حرفی که من 5 ماه پیش گفته بودم! زمانی که شما همش پیشنهاد و انتقاد میکردی و من همش میگفتم ول کن! نتیجه نداره! خودتو خسته نکن!

استیو جایز در طول عمرش حتی یک خط کد ننوشته بود!
منبع (http://www.valuewalk.com/2013/08/apples-steve-jobs-vs-woz/)
این شخص بود که مکینتاش رو ساخت!

من فیلم جابز 2013 رو دیدم اول ی بازی ساخت بعد رفت سراغ تأسیس اپُل

SlowCode
چهارشنبه 25 دی 1392, 23:10 عصر
من فیلم جابز 2013 رو دیدم اول ی بازی ساخت بعد رفت سراغ تأسیس اپُل
این نمیتونه سند باشه!
احتمالا منظورت بازی آتاری هست. اون رو هم استیو ننوشته بود! فقط طرح بازی رو داده بود. اینه که مثلا یه هواپیما بیاد بره فلان بشه.
مدرکی محکم تر از حرفای Steve Wozniak تو دنیا نیست! چون از اول باهاش بوده.

حالا گور استیو! از بحث منحرف نشیم:لبخند:

ayat_tanavar
چهارشنبه 25 دی 1392, 23:15 عصر

عالیه . بهتر از این نمیشه . خوبه.