PDA

View Full Version : خطا در نرم افزار vs2010 لطفا راهنمایی کنید؟

ahp_online
دوشنبه 23 دی 1392, 15:37 عصر
با سلام
من یک نرم افزار با vs2008 نوشته شده بود رو با vs2010 باز کردم و عملیات کانورت با موفقیت انجام شد ولی وقتی برنامه رو Run میکنم این خطا رو میده؟؟ لطفا منو راهنمایی کنید که ایراد از چیه؟

hamid_hr
دوشنبه 23 دی 1392, 15:43 عصر
ميگه پروژه كلاس لايبرري هستش
نميتوني اجرا كني
خروجيش يه فايل dll هست

Mousavmousab
دوشنبه 23 دی 1392, 16:54 عصر
ساده تر می گم.
یک نوع پروژه به نام Class Library وچود داره که شما فقط اونجا کد می نویسی و نمی تونی به صورت Visually کدش را بببینی و بعد از اینکه برنامه را توشتی تبدیل به یک DLL میشه . حالا این DLL را می تونید توی پروژه های از نوع Windows form application استفاده کنی. الان شما نمی تونی DLL را به صورت بصری یا ویژوالی ببینی.
موفق باشی

ahp_online
سه شنبه 24 دی 1392, 07:04 صبح
ساده تر می گم.
یک نوع پروژه به نام Class Library وچود داره که شما فقط اونجا کد می نویسی و نمی تونی به صورت Visually کدش را بببینی و بعد از اینکه برنامه را توشتی تبدیل به یک DLL میشه . حالا این DLL را می تونید توی پروژه های از نوع Windows form application استفاده کنی. الان شما نمی تونی DLL را به صورت بصری یا ویژوالی ببینی.
موفق باشی

سلام
ممنون از راهنمایی شما، ببینید من در برنامه یک DLL دارم با نام farsi.win که من این فایل رو از اینترنت دانلود کردم و در سیستم 32 کپی کردم و به refrence کلاسم add کردم ولی وقتی run میکنم برنامه رو بازم همین خطا رو میده؟؟

ahp_online
دوشنبه 30 دی 1392, 10:12 صبح
دوستان کسی نیست مشکل منو حل کنه؟؟؟