PDA

View Full Version : سوال: ایمپورت کردن کلاس های بدون پکیج

dasssnj
سه شنبه 24 دی 1392, 13:10 عصر
سلام.
دوستان کسی می دونه توی یه کلاس که مثلا توی پکیج com.test قرار داره چجوری میشه کلاس abcd که توی هیچ پکیجی قرار نداره رو ایمپورت کرد.
لطفا اگه کسی می دونه کمک کنه.

cups_of_java
سه شنبه 24 دی 1392, 16:49 عصر
کلاس هایی که پکیج ندارن اگر توی مسیر اصلی CLASSPATH شما قرار گرفته باشن نیازی به import‌ندارن و به طور اتوماتیک قابل دسترسی هستن براتون.

dasssnj
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 06:10 صبح
ببخشید تاپیک را آوردم بالا ولی توی نت بینز کلاسی که توی <default package> قرار داره را نمیشه ازش شئ ساخت. چون اصلا ایمپورت نمیشه. من دیدم که بازی های قدیمی گوشی های جاوا کلاس هایی در پکیج اصلی دارن و به راحتی در کلاس ها دارای پکیج ایمپورت شدن . اما من هر کاری کردم نشد.

cups_of_java
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 11:24 صبح
شما کلاس default package رو import اصلن نیازی نیست بکنیدش.... اگر نمی بینیدش شاید بخاطر این هست که تو همون سورس پروزه شما نیست.... لایبرری ای هست که تو کلاسپس قرارش ندادید

dasssnj
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 13:24 عصر
اسکرین شات را ببینید :
http://uploadboy.com/l90hjos6atqj.html

Ebrahimkh
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 14:29 عصر
دوست عزیز شما وقتی تو default package در مرحله اول که می خواهید کلاس بسازید
این پیغام رو به شما نمایش میدهد که جوابگوی همین مشکل شماست

Warning: It is highly recommended that you do not place Java classes in the default package.

dasssnj
چهارشنبه 01 مرداد 1393, 14:48 عصر
مشکل این نیست . من این عکس را فقط برای توجیه حرفم گذاشتم وگرنه من یه فایل jar را به پروژه ام اضافه کرده ام که همه ی کلاس هاش توی پکیج اصلی اند .
حالا راهی می خوام که یا package را در اون کلاس ها عوض کنم و تغییرشون بدم یا یه جوری ازشون شئ بسازم و متد هاشون را صدا بزنم. (بدون reflection)