PDA

View Full Version : سوال: کمک برای Import کردن یک پایگاه داده با فرمت sql در xampp

salam99999
سه شنبه 24 دی 1392, 14:00 عصر
سلام دوستان من یک فایل از لینک زیر دانلود کردم اما پایگاه داده اون در xampp
import نمیشه. لینکش رو میزارم کسایی که میتونن کمکم کنن ازشون خواهش میکنم
دریغ نکنن چون واسه درسم یه پروژه ای دارم که این خیلی کمکم میکنه و تا سه چها روز آینده
باید بفرستمش. ازتون خواهش می کنم کمکم کنید. اینم لینکشه:گریه:

[/URL][URL]http://www.sourcecodester.com/sites/default/files/download/jkev/personnel_record_management_system.zip (http://www.sourcecodester.com/php/5107/record-management-system.html)

پیشاپیش از همتون ممنونم.

espootin
سه شنبه 24 دی 1392, 14:35 عصر
با سلام

ابتدا یک دیتابیس به نام "hrms" بساز.
سپس بررسی کن برای mysql پسورد قرار داده نشده باشه.

اونوقت این فایل ضمیمه شده رو روی دیتابیس ساخته شده import یا اجرا کن .

من که خیلی راحت جواب گرفتم ،‌انشالا که شما هم جواب بگیرید.
موفق باشید.

salam99999
سه شنبه 24 دی 1392, 14:54 عصر
دوست عزیز واقعا ازت ممنون درسته حالا import شد اما داخل localhost وقتی یوزر پسورد admin , admin رو وارد میکنم بازم مشکل داره
شما که از من بیشتر بلدی (البته من در حد صفرم در واقع تازه تازه کارم) میتونی ببینی مشکلش از کجاست خیلی لازمش دارم
ممنون میشم از لطفت
البته لینک اصلی برنامه و توضیحاتش اینه
http://www.sourcecodester.com/php/5107/record-management-system.html

بازم ازت ممنونم

espootin
سه شنبه 24 دی 1392, 15:05 عصر
زمانی که یوزر و پسورد رو وارد می کنین چه خطایی بهتون میده؟
متن خطا رو بذارید لطفا.

salam99999
سه شنبه 24 دی 1392, 15:17 عصر
Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at E:\xampp\htdocs\xampp\per\header.php:140) in E:\xampp\htdocs\xampp\per\index.php on line 74

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at E:\xampp\htdocs\xampp\per\header.php:140) in E:\xampp\htdocs\xampp\per\index.php on line 82

این خطاها رو میده

salam99999
سه شنبه 24 دی 1392, 15:36 عصر
اگر که یوز پسورد user , user هم بخوام وارد شم این ارورها رو میده

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at E:\xampp\htdocs\xampp\per\header.php:140) in E:\xampp\htdocs\xampp\per\index.php on line 62

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at E:\xampp\htdocs\xampp\per\header.php:140) in E:\xampp\htdocs\xampp\per\index.php on line 70

ممنون

espootin
سه شنبه 24 دی 1392, 16:38 عصر
این فایل رو جایگزین کنید، ببینید جواب می گیرید؟

salam99999
سه شنبه 24 دی 1392, 18:26 عصر
با تشکر از شما espootin عزیز

با index جدید صفحه ی ابتدایی بدون هیچ کاری در بالای صفحه این ارورها اضافه می شود

Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at E:\xampp\htdocs\xampp\per\header.php:140) in E:\xampp\htdocs\xampp\per\index.php on line 4

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at E:\xampp\htdocs\xampp\per\header.php:140) in E:\xampp\htdocs\xampp\per\index.php on line 4

با یوزر پسورد admin

این ارور

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at E:\xampp\htdocs\xampp\per\header.php:140) in E:\xampp\htdocs\xampp\per\index.php on line 83

و با user این ارور را می ده

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at E:\xampp\htdocs\xampp\per\header.php:140) in E:\xampp\htdocs\xampp\per\index.php on line 71

علاوه بر این برای یوزر user در هر دو index ارور طراحی شده خود صفحه مبنی بر غلط بودن یوزر پسورد را هم میده(فکر می کنم مشکل دیتا بیس داشته باشه)

espootin
سه شنبه 24 دی 1392, 20:19 عصر
جالبه برای من هیچ اروری نمیده!

جهت تست من ارتباط با دیتابیس رو برای ورود قطع کردم. چک کنید.

salam99999
سه شنبه 24 دی 1392, 21:25 عصر
در همون اول لود شدن ارور غلط بودن یوزر پسوردو میده

بعد از وارد کردن یوز پسوردم ارور زیر رو میده

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at E:\xampp\htdocs\xampp\per\header.php:140) in E:\xampp\htdocs\xampp\per\index.php on line 47

یعنی این برنامه رو سیستم شما درست اجرا میشه؟!!

espootin
سه شنبه 24 دی 1392, 23:19 عصر
کاملا ، بدون هیچگونه خطایی.

از اونجا که من توی php متخصص نیستم،‌ نمیتونم پاسخ صحیحی به شما دهم چرا که این خطا به قسمت php مربوط می شود ولی دیتابیس کاملا صحیح است و این خطا به آن مرتبط نمی شود.

این سوالتون رو توی بخش PHP مطرح کنید ، انشالا که حتما جواب خواهید گرفت.