PDA

View Full Version : گوگل به چه شکل تشخیص میده که ما از ایران وصل شدیم ؟

Veteran
سه شنبه 24 دی 1392, 17:19 عصر
سلام دوستان؛میخواستم ببینم
گوگل به چه شکل تشخیص میده که ما از ایران وصل شدیم ؟
حتی با وجود استفاده از فیلتر شکن ؟!
مثلا من،Kerio زدم و دارم توی فیسبوک میچرخم،اما بازم گوگل میفهمه و اجازه استفاده از سرویس هارو نمیده
115368
ممکنه از طریق جیمیل و یا سرویس های دیگه،مثل سرچ و .. بفهمه :متفکر: مثل وقتی وارد جیمل میشیم بدون فیلتر شکن،خب IP ایران ثبت میشه و یا استفاده از هر سرویس دیگه اش بدون فیلتر شکن
بعد میره اون IP هارو چک میکنه،اگر IP ایران بود،بازم نمیزاره ؟ :متفکر:
=====
گوگل : هه هه هه ! فکر کردی من خرم ؟ :قهقهه: نه داداش ! IP هاتو از قبل دخیره کردم :بوس: نمیزارم استفاده کنی :شیطان:

aliphp1
سه شنبه 24 دی 1392, 17:23 عصر
شاید روی سیستم کوکی گذاشته قبلا

us1234
سه شنبه 24 دی 1392, 19:17 عصر
مساله سر همین فیل تر شکنه که استفاده میکنی وگرنه من با وی پی که میروم مشکل خاصی ندارم . حتی توی جیمل لوکیشنم ایرانه و شماره موبایل هم ثبت شده و بقیه موارد ...

omidabedi
سه شنبه 24 دی 1392, 19:41 عصر
کلا از این راه ها میشه موقعیت مکانی حدودی کاربر رو تشخیص داد
ip
زبان سیستم
cookie

البته زبان سیستم چون مثلا افغانستان و ... فارسی صحبت میکنن کمتر اما بقیش حتما :)

nsco_nsco
سه شنبه 24 دی 1392, 20:07 عصر
سلام گوگل تنها از ای پی می فهمه و لوگین شدن شما اون قدرها هم که فکر می کنید گوگل از چیز پیشرفته ای استفاده نمی کند اگر باز این کارها را می کنید و جواب نمی گیرید و همون مشکل را دارید از فیلتر ش.. اینیت استفاده کنید . موفق باشید

farhadscript
سه شنبه 24 دی 1392, 20:12 عصر
یه سایت جالب برای یافتن لو کیشن ای پی http://iplocation.truevue.org/?ip=85.185.195.106
برای پاک کردن کو کی های مربوط به یه سایت:
کروم
راست کلیک
اینسپکت المنت
سربرگ پروفایلز
دکمه دایره پایین سمت چپ
بعد باید صبور باشی تا کو کی هارو بیاره بعد یکی یکی دیلیتشون کن

omidabedi
سه شنبه 24 دی 1392, 22:32 عصر
location کاربر تنها با اجازه ی خود کاربر قابل دسترسی هست.

sh.n.n786
چهارشنبه 25 دی 1392, 09:50 صبح
درود و ...
البته من بعضي مواقع شاهد اين موضوع بودم كه كروم اطلاعاتي رو براي google مخابره مي كنه و حتي FireFox هم از اين كار داره استفاده ميكنه دليل اين هم كه شما رو شناسايي ميكنه اين كوكي SID , SSID هست

كلا گوگل راه هاي زيادي رو براي شناسايي استفاده ميكنه.
K-E-RiO هم فقط هدر هاي صفحه رو تغير ميده و اين كار فقط براي دور زدن Fi-L Ter ها به درد ميخوره براي تغيير هويت بايد از نرم افزار هاي سطح بايين تر استفاده كنيد.

nsco_nsco
چهارشنبه 25 دی 1392, 19:41 عصر
سلام دوستان یک چیزرا واقعیت باید گفت که گوگل در حال کنترل کلیه افراد هست و سعی کنید موقع استفاده تا حد امکان در گوگل لاگین نباشید بهتر هست .

Veteran
چهارشنبه 25 دی 1392, 19:47 عصر
سلام دوستان یک چیزرا واقعیت باید گفت که گوگل در حال کنترل کلیه افراد هست و سعی کنید موقع استفاده تا حد امکان در گوگل لاگین نباشید بهتر هست .
چطور به این نتیجه رسیدید ؟

nsco_nsco
چهارشنبه 25 دی 1392, 21:31 عصر
سلام منظور شما دوست عزیز چی هست ؟

omidabedi
پنج شنبه 26 دی 1392, 14:02 عصر
سیاست سایت های بزرگ به بهتر شناختن کاربراشون وابسته هست اینکه مثلا فیس بوک حتی pointer موس شما رو هم دنبال میکنه تا به بهتر شناختن شخصیت شما کمک کنه.
گوگل همراه هر کاربر رباط میفرسته تا بفهمه چقدر در هر سایت میمونه و در چه صفحاتی میره.

اما در این موضوع تنها از 2 3 روش تا اونجایی که اطلاعات من قد میده میشه موقعیت مکانی رو تشخیص داد.