PDA

View Full Version : تاریخ آزمون دپارتمان PHP

Veteran
چهارشنبه 25 دی 1392, 21:41 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز
با توجه به قوانین ایران نهاد و تصمیم های گرفته شده مبنی بر گرفتن ازمون از اعضا،برای شناسایی نقاط ضعف و قوت دوستان،بر این شد که یک ازمون از دوستان بگیریم :خجالت:
چندتا تاریخ مشخص شده،که میتونید رای بدید،اگر هم با تاریخ مشخص شده مشکل دارید،نظر خودتون رو بنویسید.
{مدیران دپارتمان های دیگه هم میتونن با هماهنگی،ازمون های خودشون رو بگیرن}
===
لطفا دوستانی که فقط در دپارتمان PHP هستند رای بدن :بوس:

nsco_nsco
چهارشنبه 25 دی 1392, 21:46 عصر
سلام
منظور از امتحان چی هست ؟ سطح را چطور می سنجند؟

Veteran
چهارشنبه 25 دی 1392, 21:51 عصر
ازمون دپارتمان PHP > ایران نهاد
ازمون تستی به صورت 4 جوابی،یک گزینه صحیح هستش و قرار نیست سطح کسی شناسایی بشه،فقط به صورت نسبی میخوایم ببینیم اعضا در چه وضعیتی هستند و کجاها مشکل دارند تا دپارتمان اموزش بتونه با اموزش هایی که میده،مشکلات کاربران رو برطرف کنه

danial.saeedi
چهارشنبه 25 دی 1392, 21:58 عصر
این چی رو نشون می ده؟فرض کنید طرف php بدونه تا زمانی که برای هرپروژه ی بزرگ الگوریتم نتونه بسازه،نمی تونه هیچی رو ثابت کنه.
بی احترامی نباشه ها

SlowCode
چهارشنبه 25 دی 1392, 21:59 عصر
روزش برای من مهم نیست! زمانش مهمه.
صبح ساعت چند؟ مشخص شده؟

***BiDaK***
چهارشنبه 25 دی 1392, 22:03 عصر
سلام
منظور از امتحان چی هست ؟ سطح را چطور می سنجند؟

این چی رو نشون می ده؟فرض کنید طرف php بدونه تا زمانی که برای هرپروژه ی بزرگ الگوریتم نتونه بسازه،نمی تونه هیچی رو ثابت کنه.
بی احترامی نباشه ها
راه پیشنهاد بدید.

Veteran
چهارشنبه 25 دی 1392, 22:05 عصر
روزش برای من مهم نیست! زمانش مهمه.
صبح ساعت چند؟ مشخص شده؟
صبح ساعت 8

rezaonline.net
چهارشنبه 25 دی 1392, 22:09 عصر
آزمون در مورد مباحث پی اچ پی پایه هست .

nsco_nsco
پنج شنبه 26 دی 1392, 01:41 صبح
سلام دوستمون میگن راه نشون بدیم به نظر من زمانی میشه یک نفر را سنجید که ببینند به قول دوستمون بلده یک الگوریتم بنویسی زبانش فرق نمیکنه بعد ببینن با مسائل چطور کنار میاد یعنی مسئله را چطور حل می کنه و بعد از اون باید رفت سراغ برنامه نویسی در ضمن این کار هر کسی نیست که بتونه یک نفر را بسنجد شاید همون فردی که به نشر یک گروه هیچی بلد نیست در یک قسمت حتی نظیر نداشته باشد مثل فوتبال می مونه که هر بازیکن برای یک جای زمین ساخته شده است و در ضمن باید صلاحیت گروه برگزار کننده تایید بشود و تنها راحش نمونه کار های هر یک از افراد اون گروه هست و باید گفت برنامه نویسی تنها کد نویسی نیست و یا استفاده از سیستم های آماد و زیبا سازی تنها یک صفحه البته صحبتهای من را کسی به خود نگیرد و این را برای همه میگم به نظر من کم کم وقتشه که افرادی که برای وقت گذرانی یا برای تنها کسب پول بیشتر به این زمینه رو آوردند و یا نوجوانانی هستند که به قول خیلی هاشون برای خنده اومدند کناره بگیرند چون در آینده ای نه چندان دور کم کم نخواند کنار برند کنار گذاشته می شوند و بهتره برنامه نویسان واقعی به خودشون بیان درسته تو هر کاری افرادی هستند که برای منافع شخصی وارد کاری می شوند اما واقعا می گم در این زمینه دیگه به حد لبریزی رسیده و باید یک فکری برداشت برای این موضوعات ببخشید دوستان خوبم سرتون را درد آوردم موفق باشید .

Veteran
پنج شنبه 26 دی 1392, 08:14 صبح
بله حق با شما،البته کار به همینجا ختم نمیشه.
این تازه اول راه هست، بعدا با گرفتن و بررسی نمونه کارها،ازمون های سطح بالا و.. سطح واقعی افراد مشخص میشه

masato
پنج شنبه 26 دی 1392, 09:16 صبح
چی 8 صبح مگه کنکور سراسری؟

mojgan.dashti71
پنج شنبه 26 دی 1392, 09:46 صبح
سلام دوستمون میگن راه نشون بدیم به نظر من زمانی میشه یک نفر را سنجید که ببینند به قول دوستمون بلده یک الگوریتم بنویسی زبانش فرق نمیکنه بعد ببینن با مسائل چطور کنار میاد یعنی مسئله را چطور حل می کنه و بعد از اون باید رفت سراغ برنامه نویسی در ضمن این کار هر کسی نیست که بتونه یک نفر را بسنجد شاید همون فردی که به نشر یک گروه هیچی بلد نیست در یک قسمت حتی نظیر نداشته باشد مثل فوتبال می مونه که هر بازیکن برای یک جای زمین ساخته شده است و در ضمن باید صلاحیت گروه برگزار کننده تایید بشود و تنها راحش نمونه کار های هر یک از افراد اون گروه هست و باید گفت برنامه نویسی تنها کد نویسی نیست و یا استفاده از سیستم های آماد و زیبا سازی تنها یک صفحه البته صحبتهای من را کسی به خود نگیرد و این را برای همه میگم به نظر من کم کم وقتشه که افرادی که برای وقت گذرانی یا برای تنها کسب پول بیشتر به این زمینه رو آوردند و یا نوجوانانی هستند که به قول خیلی هاشون برای خنده اومدند کناره بگیرند چون در آینده ای نه چندان دور کم کم نخواند کنار برند کنار گذاشته می شوند و بهتره برنامه نویسان واقعی به خودشون بیان درسته تو هر کاری افرادی هستند که برای منافع شخصی وارد کاری می شوند اما واقعا می گم در این زمینه دیگه به حد لبریزی رسیده و باید یک فکری برداشت برای این موضوعات ببخشید دوستان خوبم سرتون را درد آوردم موفق باشید .

گفتنی ها رو شما گفتید دیگه جایی واسه حرف باقی نمونده

همینجوری با یک آزمون نمیشه سطح کسی رو فهمید شاید در تئوری خیلی ها بتونن امتیاز بالایی بگیرن ولی وقتی بحث عمل می رسه واقعیت ها رو نمایی میشن
بهترین روش برای فهمیدن تسلط یک نفر نمونه برنامه هایی هستش که نوشته این هم خودش یک مشکل هستش اونهایی که نمونه کار خوبی دارن پس کارشون درسته و فکر نکنم وقت داشته باشن بیان توی آزمون و این چیزها شرکت کنن و تازه وارد ها هم که نمونه کار ندارن و ...

هر کسی با یک دیدگاه دنبال یک چیزی میره یکی برای بدست کسب تجربه یکی برای بودن توی گروه و ... همه اینها واسه یک چیز هستش و اون چیزی چز تامین هزینه های زندگی نیست

اگه واقعا هدفتی که دارید بهش ایمان دارید پس وقت رو تلف نکنید و با بی راهه رفتن لقمه رو دور دهن نچرخونید

MMSHFE
پنج شنبه 26 دی 1392, 10:26 صبح
بی احترامی نباشه ها
الگوریتم و منطق رو مدیر پروژه ها مشخص میکنن و ارتباطی به کسانی که کدنویسی میکنن نداره. البته در بخش کد خودشون حق با شماست و سؤالات هم به نحوی طراحی شده که توانایی فرد در تولید الگوریتم هم مورد سنجش قرار بگیره و اگه مشکلی داشت، راهنمایی بشه.

Veteran
پنج شنبه 26 دی 1392, 10:38 صبح

چندتا تاریخ مشخص شده،که میتونید رای بدید،اگر هم با تاریخ مشخص شده مشکل دارید،نظر خودتون رو بنویسید
...............

mojgan.dashti71
پنج شنبه 26 دی 1392, 11:28 صبح
...............

حالا نحویه برگزاریش چطوری هستش ؟ آنلاینه ؟ یا همه جمع میشن یه جا ؟

با این اوصاف فکر کنم نیاز به نمونه سوال هم باشه حداقل با نحویه سوالا آشنا بشیم :لبخندساده:

Veteran
پنج شنبه 26 دی 1392, 11:31 صبح
ازمون به صورت اینترنتی هست.
برای شرکت در ازمون هم باید عضو ایران نهاد باشید.

danial.saeedi
پنج شنبه 26 دی 1392, 13:37 عصر
[دارم بزرگتر از خودم حرف می زنم ]اما من داشتم یک cms می نوشتم که قابلیت تعویض و نوشتن پوسته ی جدید رو داشته باشه.من هم به خودم گفتم همین جوری برم بی برنامه برم جلو،کار ساخته نمیشه اومدم اونو به چند دسته تقسیم کردم. وردپرس رو بررسی کردم،با منطقی که اون استفاده می کنه اشنا شدم و یکی ساختم.
گفتم دوستان هم استفاده کنند.

MMSHFE
پنج شنبه 26 دی 1392, 13:40 عصر
خوب این الآن چه ارتباطی به این تاپیک داشت؟

bobSilon
جمعه 27 دی 1392, 21:54 عصر
من که هنوز تکلیم مشخص نیست تو کدوم دپارتمانم، هم میتونم شرکت کنم؟

MMSHFE
جمعه 27 دی 1392, 21:55 عصر
آزمون فقط برای اعضای دپارتمان PHP هست (رمز فقط برای اونها تولید میشه)

Veteran
جمعه 27 دی 1392, 22:16 عصر
زودی ثبت نام کنید.تا بتونید توی ازمون شرکت کنید،رمز ها روزه 3 شنبه ارسال میشه

bobSilon
شنبه 28 دی 1392, 00:27 صبح
من چند روز پیش عضو نهاد شدم، 1 رو هم به شماره نهاد فرستادم ولی هنوز توی سیستم اخطار میده که دپارتمان مشخص نشده. غیر از این کاره دیگه ای هم باید بکنم؟
البته رزومه نفرستادم، چون تا الان کاری به اون صورت نکردم.

p30online
شنبه 28 دی 1392, 02:04 صبح
راست میگیا :چشمک: هشت صبحو ندیدیما

Veteran
شنبه 28 دی 1392, 06:30 صبح
ببینید، این نظره من هستش،اون بالا گفتم که،، اگر کسی مشکلی داره، نظرشو بنویسه.
مشکلی نیست، ساعت ازمون رو میزاریم 2 ظهر.

Veteran
شنبه 28 دی 1392, 06:42 صبح
من چند روز پیش عضو نهاد شدم، 1 رو هم به شماره نهاد فرستادم ولی هنوز توی سیستم اخطار میده که دپارتمان مشخص نشده. غیر از این کاره دیگه ای هم باید بکنم؟
البته رزومه نفرستادم، چون تا الان کاری به اون صورت نکردم.
به اقای شهرکی(MMSHFE) پیغام بدید،ایشون بررسی میکنند/

shpegah
شنبه 28 دی 1392, 08:29 صبح
ببینید، این نظره من هستش،اون بالا گفتم که،، اگر کسی مشکلی داره، نظرشو بنویسه.
مشکلی نیست، ساعت ازمون رو میزاریم 2 ظهر.
اگه آزمون 8 صبح باشه نهایتش دوستان مجبورند از خوابشون بزنند ولی اگر 2 بعدازظهر باشه کل برنامه اون روزتونو ممکنه تحت تاثیر قرار بده

shpegah
شنبه 28 دی 1392, 10:58 صبح
پنج شنبه و جمعه 10 و11 بهمنه

Veteran
شنبه 28 دی 1392, 11:02 صبح
اگه آزمون 8 صبح باشه نهایتش دوستان مجبورند از خوابشون بزنند ولی اگر 2 بعدازظهر باشه کل برنامه اون روزتونو ممکنه تحت تاثیر قرار بده
وقی دوستان یکم به خودشون زحمت نمیدن،صبح ساعت 8 پاشن،شما میگی چیکار کنیم ؟
باور کنید اینقدر این روزا درگیر ی سری مشکلاتم که اصلا حواص واسم نمونده؛الانم متوجه شدم تاریخ رو اشتباه زدم ! 5 شنبه 3 بهمن و جمعه 4 بهمن !
از کجا فهمیدم ؟ الان داشتم بلیط روز جمعه 4 بهمن که باید باهاش برم مشهدو نگاه کردم و متوجه این مسئله شدم.
اینم عکسش :
115527
یعنی اگر ازمون ساعت 2 باشه،یک مقدار کاره من به شخصه سخت تر میشه؛
به هرحال مشکلی نیست و ازمون روز جمعه ساعت 2 برگذار میشه

Veteran
شنبه 28 دی 1392, 11:05 صبح
پنج شنبه و جمعه 10 و11 بهمنه
شما چندثانیه زودتر متوجه شدین :لبخند: موقعه ایی که داشتم پست بالارو مینوستم شما پست داده بودی :لبخند:

MMSHFE
شنبه 28 دی 1392, 12:53 عصر
لطفاً یک یا دو روز قبل از آزمون بهم اطلاع بدین تا شماره اعضای جدید دپارتمان PHP رو هم در اختیارتون بگذارم تا بتونید رمز رو براشون تولید کنید.

shpegah
شنبه 28 دی 1392, 13:13 عصر
بهتر نیست مشخص کنید چند نفر واقعا با ساعت 8 مشکل دارند؟
من با ساعت 8 موافقم

MMSHFE
شنبه 28 دی 1392, 13:26 عصر
بنظرم بهتره بجای ساعت مشخص، کلاً روز جمعه رو آزاد بگذارین هر کس در هر ساعتی خواست، آنلاین بشه، با رمزش وارد بشه، آزمون بده و نتایج هم فرداش اعلام بشه.

engmmrj
شنبه 28 دی 1392, 17:40 عصر
وقی دوستان یکم به خودشون زحمت نمیدن،صبح ساعت 8 پاشن،شما میگی چیکار کنیم ؟
باور کنید اینقدر این روزا درگیر ی سری مشکلاتم که اصلا حواص واسم نمونده؛الانم متوجه شدم تاریخ رو اشتباه زدم ! 5 شنبه 3 بهمن و جمعه 4 بهمن !
از کجا فهمیدم ؟ الان داشتم بلیط روز جمعه 4 بهمن که باید باهاش برم مشهدو نگاه کردم و متوجه این مسئله شدم.
اینم عکسش :
115527
یعنی اگر ازمون ساعت 2 باشه،یک مقدار کاره من به شخصه سخت تر میشه؛
به هرحال مشکلی نیست و ازمون روز جمعه ساعت 2 برگذار میشه
هزینه قطارش چقدر زیاده :لبخند:

hamedarian2009
شنبه 28 دی 1392, 17:55 عصر
ساعت 8 صبح مگه میخواهید کله پاچه بخورین :قهقهه:
به نظرم همون ایده آقای شهرکی خوبه هر کس هر ساعتی دوست داره بیاد فقط بچه ها جوابارو بهم نرسونن :لبخند:

bobSilon
شنبه 28 دی 1392, 18:15 عصر
ممنونم از اقای شهرکی که مشکل دپارتمانم رو حل کردند.
با اجازه دوستان منم با روز جمعه موافقم، و اگه بشه همونطور که اقای شهرکی گفتند یعنی
هر ساعتی از جمعه که تونستیم، وارد سیستم بشیم و آزمون بدیم هم خیلی خوب میشه.

Veteran
شنبه 28 دی 1392, 18:25 عصر
هزینه قطارش چقدر زیاده :لبخند:
بعد بیاین از پروژه 50 تومنی، بد بگین!!!
ببین چقدر زیاده:کف:
=======
نه دوست عزیز،کله پاچه نمیخوایم بخوریم، میخوایم ازمون بدیم، مشکلی دارید؟
نشده تا حالا صبح برین دانشگاه یا مدرسه؟ اونموقعه چرا نمرفتین به مسولین بگید که "مگه میخواید کله پاچه بخورین"،اونموقعه واسه ترسش نمیفرتین، اینجا خبری از ترس نیست، اما خودتون رعایت کنید.
البته اینا ی روز تموم میشه، روزی که نهاد به ی ثباتی برسه، دیگه نمیاد خودشو با شما هماهنگ کنه، این شما هستین که باید با نهاد هماهنگ بشید.

hamedarian2009
شنبه 28 دی 1392, 18:44 عصر
نشده تا حالا صبح برین دانشگاه یا مدرسه؟ اونموقعه چرا نمرفتین به مسولین بگید که "مگه میخواید کله پاچه بخورین"،اونموقعه واسه ترسش نمیفرتین، اینجا خبری از ترس نیست، اما خودتون رعایت کنید.
البته اینا ی روز تموم میشه، روزی که نهاد به ی ثباتی برسه، دیگه نمیاد خودشو با شما هماهنگ کنه، این شما هستین که باید با نهاد هماهنگ بشید.
این صرفا یک شوخی بود شما هروقت بخواهید ما آماده ایم دیگه بدتر از جام جهانی 2014 برزیل نیست که بازیهاش ساعت 3 نصف شبه :لبخند:
فقط آقای شهرکی لطفا عضویت منو تایید کنید اینجا سرعت اینترنت ترکیده من به سختی اطلاعاتمو ایمیل کردم

rezaonline.net
شنبه 28 دی 1392, 19:54 عصر
لطفا دوستان رعایت کنید .

MMSHFE
شنبه 28 دی 1392, 22:21 عصر
دوستان لطفاً به این نکات دقت کنید:
اولاً سؤالها یکی نیست (البته در یک سطحه و اینطور نیست که به یکنفر سؤالهای سخت برسه به یکی سؤالهای ساده).
ثانیاً این آزمون، برای مدرک گرفتن نیست که بخواین تقلب کنید یا سؤالها رو به هم برسونید. دقت کنید که توی این آزمون اول از همه خودتون یک سنجش از نقاط قوت و ضعفتون پیدا میکنید و بعد از این، نهاد میدونه شما در چه بخشهای قوی هستین و نیازی به آموزش ندارین و برعکس در چه قسمتهایی ضعف هست و دپارتمان آموزش باید بیشتر روی اونها کار کنه. دقت کنید که اگه خدای نکرده با تقلب توی این آزمون نمره بالا کسب کنید، بیشتر از همه خودتون ضرر میکنید چون نهاد به این نتیجه میرسه که اون بخشهایی که جواب درست دادین رو بلدین و متناسب با همونها، توی پروژه ها از شما استفاده میکنه و دیگه هم دپارتمان آموزش پاسخگوی مشکلات شما نخواهد بود (چون گفتین بلدین و توی آزمون هم اینو نشون دادین). اونوقته که توی پروژه گیر میکنید و از اونجا که نهاد، سر موعد مقرر بخشی از پروژه رو که به شما سپرده شده ازتون میخواد، مجبورین با صرف هزینه و منت کشیدن از این و اون، پروژه رو به سرانجام برسونید.
-----
حالا هرکی دوست داره تقلب کنه!

phpbuilder2012
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 18:19 عصر
تاریخ دقیق آزمون چه زمانی اعلام میشه؟
ضمنا نام کاربری و پسورد ارسالی جهت ثبت نام غیرفعال است.

MMSHFE
جمعه 04 بهمن 1392, 01:04 صبح
دوست عزیز، رمز ارسالی توی سایت آزمون که لینکش ارسال خواهد شد، کار میکنه نه توی notice

Veteran
جمعه 04 بهمن 1392, 07:46 صبح
اقایون،یک نکته باید بگم! اونم اینکه بعد از ورود به ازمون،تحت هیچ شرایطی مرورگر رو نبندید ! چون Session ها از بین میره و دیگه شما مجاز به ورود دوباره نیستین !

MRmoon
جمعه 04 بهمن 1392, 08:22 صبح
آقا لينك ورود به آزمون چيه؟

Veteran
جمعه 04 بهمن 1392, 08:47 صبح
پیامک میشه

MMSHFE
جمعه 04 بهمن 1392, 09:40 صبح
آزمون ساعت 12 شروع میشه. لینک هم برای دوستان ارسال شد.

MRmoon
جمعه 04 بهمن 1392, 09:52 صبح
پيامك ميشه؟؟؟

برا من پيامكي نيومده.

bikran
جمعه 04 بهمن 1392, 17:49 عصر
من كه زمان امتحان با فايرباگ فقط مشغول ltr و rtl كردن صفحه بودم تا بتونم به درستي بخونم . :افسرده:

***BiDaK***
جمعه 04 بهمن 1392, 18:01 عصر
من كه زمان امتحان با فايرباگ فقط مشغول ltr و rtl كردن صفحه بودم تا بتونم به درستي بخونم . :افسرده:
زمان خاصی نیاز نبود.کافی بود تیک direction هر موقع نیاز بود برداشته بشه هر موقع هم نیاز بود گذاشته بشه یا disable بشه.فک نکنم کار مشکلی بوده باشه.زدن یک تیک هم 1ثانیه زمان میبره.
ظاهرا اول احتمال این بوده که انگلیسی باشه سوالات که بعدا معلوم شده فارسی هم هست.

rezaonline.net
جمعه 04 بهمن 1392, 18:38 عصر
سلام دوستان
تاریخ آزمون تا ساعت 24 امشب تمدید شد .
کسانیکه لاگین کرده بودند و پاسخی ثبت نشده بود ، دوباره میتونن آزمون بدن .
5 نفر از کاربران هم به بیش از ده سوال پاسخ نداده بودند ، اگر تمایل داشتند پیغام بدند تا دسترسی بدم دوباره بتونن آزمون بدن .
با تشکر

navid3d_69
جمعه 04 بهمن 1392, 21:23 عصر
این آزمون چه جوری شد آخر من که نفهمیدم چیزیم برای من نیومد که بتونم آزمون بدم

MMSHFE
جمعه 04 بهمن 1392, 23:15 عصر
کسانی که دپارتمانشون رو PHP انتخاب نکردن یا عکس و... رو تحویل ندادن و شناسه کاربریشون در ایران نهاد فعال نبوده، توی آزمون شرکت داده نشدن.