PDA

View Full Version : اضافه کردن فایل بانک با پسوند mdf به پروژه سی شارپ

mehdipouya
پنج شنبه 26 دی 1392, 01:21 صبح
سلام : من یک پروژه با سی شارپ 2008 نوشتم و sql 2008 حالا اگه می خواهم بانکم را به سولوشن اضافه کنم نمدونم چه طور این کارا بکنم که فایل بانکم باپسوند mdf به پروژه اضافه بشه چون می خواهم ستاپ درست کنم . اول خواستم از داخل خود add new item دیتابیس اضافه کنم اما error می داد.115441

amirxbest
پنج شنبه 26 دی 1392, 02:58 صبح
به نظر من بهترین کار اینکه sql managment studio 2008 رو نصب کنی و داخل اون دیتا بیس با پسوند mdf رو attach کنی و بعد به کارت ادامه بدی و وقتی هم خواستی رو سیستم دیگه اجرا کنی deattach کن و ببر اونجا...

keyone72
پنج شنبه 26 دی 1392, 05:45 صبح
دوست عزیز با برنامه Advanced Installer استفاده کن و پوشه ای که فایلهات توش قرار دارن رو بهش بده تا اونو برات فایل ستاپ بگیره از این بر نامه سوالی داشتی در خدمتم..
ولی برای اینکار چون میخوای ستاپ بگیری و به احتمال زیاد تو درایو سی نصب میشه و هرچی که تو این درایو نصب بشه به طور خودکار رید اونلی میشه(برای امنیت توسط مایکروسافت این طوری شده)

باید دو فایل دیتا بیس کپی کنی تو پوشه appdata و ادرس اونو به کانکشن استرینگت بدی
اگر در این مورد هم سوالی داشتی درخدمتم نحوه کپی کردنشو اینا رو چون تو پروژه خودم استفاده کردم کداشو دارم اگه میخوای برات بزارم.

mehdipouya
پنج شنبه 26 دی 1392, 11:40 صبح
با سلام به شما دوست عزیزم :من می خواهم از ستاپ خود ویژوال استودیو استفاده کنم می خوام بدونم چطور اون دیتابیسم که مربوط به پروژه است را به سولوشن اضافه کتم اینم میدونم که باید کانکشن استرینگ اونو تغییر بدم فقط نمدونم اون فایلی که پسوندش mdf است به سولوشن اضافه کنم وبعد کانکشن استرینگشو تغییر بدم

mehdipouya
پنج شنبه 26 دی 1392, 11:45 صبح
سلام من sql 2008 کردم قبلا بانک رو اونجا ایجاد کردم می خوام بانکی که ایجاد کردهام را به قسمت سولوشن اضافه کنم چون می خوام ستاپ از پروژه ام بگیرم

amirxbest
پنج شنبه 26 دی 1392, 13:57 عصر
دوست عزیز شما اول دیتا بیس رو deattach کن بعد بزار کنار برنامت و کانکشن استرینگ رو تغیر بده به همین راحتی ....در مورد چیزایی که گفتم سرچ کن مشکلت حل میشه

keyone72
پنج شنبه 26 دی 1392, 20:56 عصر
با سلام به شما دوست عزیزم :من می خواهم از ستاپ خود ویژوال استودیو استفاده کنم می خوام بدونم چطور اون دیتابیسم که مربوط به پروژه است را به سولوشن اضافه کتم اینم میدونم که باید کانکشن استرینگ اونو تغییر بدم فقط نمدونم اون فایلی که پسوندش mdf است به سولوشن اضافه کنم وبعد کانکشن استرینگشو تغییر بدم

به هر حال اون روشی که گفتم بهتر هست ..

برای اینکار شما فایل دیتا بیس رو تو پوشه "رلیز" یا "دی باگ" کپی میکنید بعد پوشه "بین" رو درگ میکنید توی سولوشنتون.. میتونید تو یه پوشه دیگه بگذارید ولی اون روش بهتره