PDA

View Full Version : ایجاد محدودیت اجرای برنامه به یک سیستم

ArAkBoY2
پنج شنبه 26 دی 1392, 07:29 صبح
سلام به همگي

:متفکر::متفکر:ميخواستم بدونم كه چطوري ميشه برنامه اي نوشت فقط در سيستم مورد نظر كار كنه؟؟؟:متفکر::متفکر:

program2vb
پنج شنبه 26 دی 1392, 08:54 صبح
سلام به همگي

:متفکر::متفکر:ميخواستم بدونم كه چطوري ميشه برنامه اي نوشت فقط در سيستم مورد نظر كار كنه؟؟؟:متفکر::متفکر:

سلام .

میتونی برخی از اطلاعات سخت افزاری اونو به برنامت بدی و اونو داخل ریسورس خودش ذخیره کنه وقتی ذخیره کرد دیگه تو سیستم دیگه اجرا نمیشه .

البته در حال اجرا کردن باید اون اطلاعات ذخیره شده با اطلاعات اون سیستم مورد مقایسه قرار بگیره .

موفق و پیروز باشید در پناه خدا . یاعلی

ArAkBoY2
پنج شنبه 26 دی 1392, 09:39 صبح
ميشه بيشتر توضيح بديد؟؟؟
ممنون ميشم

s0ltanedel
پنج شنبه 26 دی 1392, 20:49 عصر
برای مثال شما میتونید یک فایل با نام دلخواه در مسیر دلخواه ویندوز بنویسید و وقتی فرمو اجرا می‌‌کنید کافیست با یه شرط فایلو چک کنید اگر فایل وجود داشت برنامه اجرا میشه در غیر این صورت End

S=dir(“C:\folder1\file1.txt”)
If (S=“file1.txt”) then form2.show
Else end
End if

SlowCode
پنج شنبه 26 دی 1392, 21:00 عصر
برای مثال شما میتونید یک فایل با نام دلخواه در مسیر دلخواه ویندوز بنویسید و وقتی فرمو اجرا می‌‌کنید کافیست با یه شرط فایلو چک کنید اگر فایل وجود داشت برنامه اجرا میشه در غیر این صورت End

S=dir(“C:\folder1\file1.txt”)
If (S=“file1.txt”) then form2.show
Else end
End if

میتونی این کارو بکنی ولی اگه زمان باز کردن ollydbg رو هم حساب کنیم 30 ثانیه طول میکشه تا برنامه شما کرک بشه.
کافیه jz رو به jnz تبدیل کنه.

program2vb
پنج شنبه 26 دی 1392, 23:52 عصر
سلام . توضیح نمیخواد در این زمینه شما هر سخت افزاری که بر روی کامپیوتر نصب میکنید یه شماره سریال مخصوص داره که سیستم هم اونو شناسایی میکنه . میتونید از این سریال ها استفاده کنید . این سریالها تکراری نیستن مثل شماره ملی . شماره شناسنامه . شماره پلاک خودرو و ....... میتونید از اینا استفاده کنید . ولی همینطوری که آقا محسن گفتن در تاپیک بالا . با استفاده از نرم افزار ollydbg نرم افزار شما کرک میشه . و برای جلوگیری از این کار راههای متفاوتی است .
1. استفاده از چند برنامگی .
2. کد گذاری نرم افزار
3. استفاده از چند نخی
4 . و ........

که من بهتون استفاده از کد گزاری رو پیشنهاد میکنم .

که میتونین از الگوریتم های آماده استفاده کنین مثال ( الگوریتم کد گزاری دز )
یا میتونین خودتون خلاق باشین و الگوریتم طراحی کنین .

ولی پیشنهاد دیگه من اینه که از روش کد گزاری نا متقارن استفاده کنین .

موفق و پیروز و سربلند باشید در پناه حق . یا علی

ArAkBoY2
دوشنبه 30 دی 1392, 08:24 صبح
ممنون از همتون
ولي من زياد از حرف هاي شما سردر نياوردم اگه ميشه بيشتر توضيح بديد؟؟؟

saeedr22
دوشنبه 30 دی 1392, 09:29 صبح
برای مثال شما می تونید شماره سریال cpu یک کامپیوتر رو بخونید بعد خودتون تو ورود یک تابع بنویسسید که شماره cpu رو مثلاً ضرب در 2 کنید بعد به یه عددی مثلا تقسیم کنید بعد اون عدد برای باره اول تو ورد از کاربر خواسته شه که اون عدد رو وارد کنه.شما یک برنامه ی دیگه هم واسه خودتون می نویسید که کد cpu رو به صورت دستی وارد کنید و اون عدد را رو محاسبه کنه و واستون نمایش بده .کاربر باهاتون تماس می گیره و کد cpu رو که واسش نمایش داده شده واستون می خونه بعد شما تو برنامتون اون عدد رو می نویسید تا عدد مورد نظر رو بهتون بده و شما اونو به کاربر می گید.

ArAkBoY2
دوشنبه 30 دی 1392, 10:15 صبح
اگه ميشه يك نمونه سورس بگذاريد