PDA

View Full Version : سوال: چگونگی اضافه کردن یک آیکون به منو آیتم

karimi72
جمعه 27 دی 1392, 10:52 صبح
دوستان عزیز من یک منو آیتم ایجاد کرده ام و می خواهم با اسفاده از ویژگی icon یک تصویر برای آن در نطر بگیرم این کار را باستفاده از کد نویسی XAML می توانم انجام دهم ولی می خواهم با استفاده از Properties این کار را انجام دهم هر چه سعی کردم بیشتر گیج شدم لطفا کمکم کنید.ممنون

مشکل اینه من از ویژوال استادیو 2012 استفاده می کنم و برای ایجاد منو ایتم و این جور چیزا بیشتر از کد نویسی استفاده می کنم ولی الان برای سرعت دادن به کارم می خوام از properties استفاده حالا وقتی روی منو آیتم وقتی که به زیر منو می روم گزینه ای برای image اصافه کردن به ان گزینه نیست ولی گزینه icon هست ولی در این گزینه نمی شود ادرسی یا نامی برای اضافه شدن تصویر داد. به عکس زیر توجه کنید اگر با کد نویسی بخواهم عکس را اضافه کنم این کار آسان است و برای تغییر دادن آن از این به بعد می توانم از prperties استفاده کرد ولی قبل از کد نویسی نمی توانم از این بخش استفاده کنم و ویژگی image نیز موجود نیست

karimi72
یک شنبه 29 دی 1392, 11:23 صبح
دوستان کسی نمی تواند کمک کند؟

Boy_nn
دوشنبه 30 دی 1392, 10:00 صبح
سلام دوست عزیز
شما که قصد داری حرفه ای کاری کنی باید پنجره پراپرتیز رو ببوسی بزاری کنار اون بیشتر به درد وین فرم می خوره توی wpf کاربردی چندانی نداره
بیشتر باید به صورت دستی کارتو انجام بدی
نمی دونم چقدر wpf کار کردی ولی یه مدتی که کار کنی متوجه حرفم میشی(البته اگه توی wpf حرفه ای نباشی)
برای منو و یا سایر مواردی که باید به صورت چیلد کار کنی تقریبا" تنها راه کدنویسی دستی هست
اون منوی icon که توی properties میبینی برای اتصال به resource هست

karimi72
سه شنبه 01 بهمن 1392, 16:39 عصر
سلام دوست عزیز
شما که قصد داری حرفه ای کاری کنی باید پنجره پراپرتیز رو ببوسی بزاری کنار اون بیشتر به درد وین فرم می خوره توی wpf کاربردی چندانی نداره
بیشتر باید به صورت دستی کارتو انجام بدی
نمی دونم چقدر wpf کار کردی ولی یه مدتی که کار کنی متوجه حرفم میشی(البته اگه توی wpf حرفه ای نباشی)
برای منو و یا سایر مواردی که باید به صورت چیلد کار کنی تقریبا" تنها راه کدنویسی دستی هست
اون منوی icon که توی properties میبینی برای اتصال به resource هست

دوست عزیز توصیه شما استفاده از کد نویسی است ؟ میشه دلیلتون بگید؟ و اینکه کتابی هست که در این باره توضیح بدهد؟