PDA

View Full Version : خبر: هاست ایران

danial.saeedi
جمعه 27 دی 1392, 15:35 عصر
سلام دوستان عزیز!
من چند وقت پیش،یک هاست از هاست ایران خریدم که یک دونه 50 مگی 30 هزار تومان(بحث روی قیمتش نیست.)به طور مکرر قطعی داره.اگه شما هم از این سایت خرید کردید،باید شما هم بگید الان قطعه یا نه؟

p30online
جمعه 27 دی 1392, 16:08 عصر
از منم همین طوری است! بالا نمیاد درست.از شما هم همین طوریه؟؟

danial.saeedi
جمعه 27 دی 1392, 16:41 عصر
اره اعصابم خورد شده

Unique
جمعه 27 دی 1392, 17:39 عصر
من خودم در زمینه هاستینگ خیلی وقته فعال هستم ! نمیخوام از کسی دفاع کنم اما انتظارات ما هم بعضی وقت ها بالا هستش و گاهی هم به خاطر مدت زمان کوتاهی مواجعه با یک مشکل از کوره در میریم و فکر روز های خوب که هاست راحت کار میکرده نیستیم. در ضمن هیچ ارتباطی هم با شرکتی که اسم بردین ندارم.

هاست های داخلی و کلا sysadmin های خودمون همشون حرفه ای نیستند و از این مشکلات زیاده پیش میاد. هاست را از سرویس های خوب خارجی تامین کنین یا کسانی که از سرویس های خوب resell میکنند.
من خودم از چند تا شرکت انگلیسی بسیار خوب resell میکنم و خیلی هم راضی هستم.

engmmrj
جمعه 27 دی 1392, 18:44 عصر
من خودم در زمینه هاستینگ خیلی وقته فعال هستم ! نمیخوام از کسی دفاع کنم اما انتظارات ما هم بعضی وقت ها بالا هستش و گاهی هم به خاطر مدت زمان کوتاهی مواجعه با یک مشکل از کوره در میریم و فکر روز های خوب که هاست راحت کار میکرده نیستیم. در ضمن هیچ ارتباطی هم با شرکتی که اسم بردین ندارم.

هاست های داخلی و کلا sysadmin های خودمون همشون حرفه ای نیستند و از این مشکلات زیاده پیش میاد. هاست را از سرویس های خوب خارجی تامین کنین یا کسانی که از سرویس های خوب resell میکنند.
من خودم از چند تا شرکت انگلیسی بسیار خوب resell میکنم و خیلی هم راضی هستم.
لطفا چندتا از آدرس هارو معرفی کنید

Unique
شنبه 28 دی 1392, 14:56 عصر
لطفا چندتا از آدرس هارو معرفی کنید

نمیتونم اینجا تبلیغ کنم ! فکر کنم با قوانین انجمن در تضاد باشه !

engmmrj
شنبه 28 دی 1392, 15:29 عصر
نمیتونم اینجا تبلیغ کنم ! فکر کنم با قوانین انجمن در تضاد باشه !
نترسید مسولیتش با من :لبخند: من حبصشو بر عهد میگیرم !
معرفی سایت های معتبر که تبلیغات نیست ، این شرکت ها نیازی به تبلیغ ندارن !