PDA

View Full Version : سوال: نحوه قرار دادن مطالب بصورت پشت هم( فکر کنم میشه pagin)

r4hgozar
شنبه 28 دی 1392, 13:46 عصر
سلام به دوستان و اساتید محترم.
من سوال داشتم و می خواستم بدونم که من الان می تونم یک سایت بسیار مبتدی بنویسم که مطالب کاربر رو بگیره اضافه و حذف کنه و اجازه ورود و............ و master page و.......
کار با پایگاه داده هم بلدم.
اما نمی دونم مثلا مثل سایت فارس نیوز.

نگاه کنین تو این سایت اخبار پشت هم اومده و قرار میگیره. یعنی بخش مطالبش رو نمی دونم چی کار باید بکنم.
اصلا این چی هست؟ بهش چی میگن؟
میشه راهنمایی pdf یا چیزی کتابی، فیلم آموزشی نشون بدین؟
اصلا باید دنبال چی بگردم؟ نمی دونم اسمش چیه اصلا.
یه کتاب هم دارم می خونم در باره ajax و....... توضیح داده تا امنیت و .......... اما مطلبی درباره این ندیدم.

mahdidabaghi
شنبه 28 دی 1392, 14:41 عصر
سلام به دوستان و اساتید محترم.
من سوال داشتم و می خواستم بدونم که من الان می تونم یک سایت بسیار مبتدی بنویسم که مطالب کاربر رو بگیره اضافه و حذف کنه و اجازه ورود و............ و master page و.......
کار با پایگاه داده هم بلدم.
اما نمی دونم مثلا مثل سایت فارس نیوز.

نگاه کنین تو این سایت اخبار پشت هم اومده و قرار میگیره. یعنی بخش مطالبش رو نمی دونم چی کار باید بکنم.
اصلا این چی هست؟ بهش چی میگن؟
میشه راهنمایی pdf یا چیزی کتابی، فیلم آموزشی نشون بدین؟
اصلا باید دنبال چی بگردم؟ نمی دونم اسمش چیه اصلا.
یه کتاب هم دارم می خونم در باره ajax و....... توضیح داده تا امنیت و .......... اما مطلبی درباره این ندیدم.
سلام اگه شما درباره موضوعی واسه PAging و Ajax میگردی فکر کنم لینک زیر مفید باشه :
Good Luck
http://aspsnippets.com/Articles/Search-GridView-with-Paging-on-TextBox-KeyPress-using-jQuery-in-ASPNet.aspx

Mohammad_dn
شنبه 28 دی 1392, 14:58 عصر
یه Paging برای بانک اطلاعاتی

http://barnamenevis.org/showthread.php?433125

r4hgozar
شنبه 28 دی 1392, 15:30 عصر
ممنون.
اما منظور من مفهوم اینه که چطوری بتونم مثل سایت فارس نیوز (http://www.farsnews.com/)
مطالب یا خبر و یا هر محتوایی خودش پشت سر هم قرار بگیره.
می خوام مفهوم رو متوجه شم.
نمی خوام دیتاگرید رو شماره بندی کنم.
می خوام بخش محتوا رو طراحی کنم.
نمی دونم دیگه چطوری توضیح بدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mohammad_dn
شنبه 28 دی 1392, 15:55 عصر
نمیدونم درست متوجه شدم یا نه...برای اینکار باید مثلا 10 رکورد آخر رو از بانک بخونی...بعد مثلا داخل گرید نشون بدی.....یه لینک هم تهش بزاری که وقتی روی اون کلیک شد همه ی اخبار رو توی یه صفحه نشون بده

r4hgozar
یک شنبه 29 دی 1392, 22:28 عصر
نمیدونم درست متوجه شدم یا نه...برای اینکار باید مثلا 10 رکورد آخر رو از بانک بخونی...بعد مثلا داخل گرید نشون بدی.....یه لینک هم تهش بزاری که وقتی روی اون کلیک شد همه ی اخبار رو توی یه صفحه نشون بده

اها همین.
مثلا من وقتی وردپرس کار می کردم لازم بود تیکه کد php رو پیست کنی تو قسمت تایتل و یا عنوان تا عنوان یا تایتل جای خودش بره و داخل div قرار بگیره.
نمونه مطلب یا توضیحی درباره اون ندارین؟

Mohammad_dn
یک شنبه 29 دی 1392, 23:43 عصر
اصلا اون چیزی که من گفتم کاری نداره...نمونشو برات میزارم

r4hgozar
دوشنبه 30 دی 1392, 13:49 عصر
اصلا اون چیزی که من گفتم کاری نداره...نمونشو برات میزارم

ممنون میشم اگه بزارین

Mohammad_dn
دوشنبه 30 دی 1392, 14:49 عصر
اینم یه نمونه ی کوچیک برای اینکار

r4hgozar
دوشنبه 30 دی 1392, 15:20 عصر
ممنون دوست عزیز

alimobe
دوشنبه 30 دی 1392, 23:58 عصر
سلام
منظورت گنگه و از چه زبانی استفاده میکنی اگر asp.net به من خبر بده تا راهنماییت کنم
ali_mobe74@yahoo.com

r4hgozar
سه شنبه 01 بهمن 1392, 10:08 صبح
سلام.
بله asp.net کار می کنم