PDA

View Full Version : چطور میشه یک فایل swf رو تو چند html یک سایت استفاده کرد که دوباره از اول نیاد

nightwish
جمعه 01 اردیبهشت 1385, 07:18 صبح
چطور میشه یک فایل swf رو تو چند صفحه html یک سایت استفاده کرد که دوباره از اول نیاد و از همون جایی که هست تو صفحه بعد ادامه پیدا کنه . قربون همتون! اون آخریا حال میکنن!!!!!! (ابی معاصر)

IT_Professional_Iran
دوشنبه 04 اردیبهشت 1385, 12:06 عصر
این کار هر کسی نیست.
البته من انجامش دادم نمونشو ( البته به یه شکل دیگه ).
متاسفانه راهشو نمیتونم بگم.
همینو داشته باش که فکر نکنم کاری بتونی از پیش ببری.
بیخیالش شو.
دلیل : فلش CLIENT SIDE هست. یعنی روی هاردتون میشینه و اجرا میشه. پس نمیتونی کنترل خاصی روش داشته باشی تو صفحات مختلف.

nightwish
دوشنبه 04 اردیبهشت 1385, 13:58 عصر
اینقدرام نباید سخت باشه! ممنون.

Pazis - Flasher
سه شنبه 05 اردیبهشت 1385, 12:47 عصر
این کار اگه برای یک فایل بخواد انجام بشه...
تقریباْ غیر ممکنه !

hossein_salehi
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1385, 06:44 صبح
غیر ممکن نیست - من انجام دادم.
یکم درد سر داره.

nightwish
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1385, 05:21 صبح
انقدر ناز نکن بابا بگو کار مردم رو راه بنداز، کلی دعات می کنیم به خدا، مگه طرفدار نمی خوای؟
فلش های کاردرست حق مسلم ماست!

IT_Professional_Iran
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1385, 21:46 عصر
دوست من - من طرفدار نمیخوام - یعنی اگه سعی میکنم کمکی کنم تنها هدفم کمکه!
عزیزم اگه خودت تحقیق کنی بهتره - بعدشم اینجور که پیداست خیلی براتون این مشکل اهمیتی نداره - چون زیاد پیگیرش نبودین!
کار با ارزش رو برای یه موضوع با ارزش مطرح میکنند معمولا.
بعدشم ! اینجا جاش نیست توضیح بدم. من که از اول بلد نبودم - پیگیری کردم و یاد گرفتم!

nightwish
جمعه 15 اردیبهشت 1385, 11:50 صبح
دوست من - من طرفدار نمیخوام - یعنی اگه سعی میکنم کمکی کنم تنها هدفم کمکه!
عزیزم اگه خودت تحقیق کنی بهتره - بعدشم اینجور که پیداست خیلی براتون این مشکل اهمیتی نداره - چون زیاد پیگیرش نبودین!
کار با ارزش رو برای یه موضوع با ارزش مطرح میکنند معمولا.
بعدشم ! اینجا جاش نیست توضیح بدم. من که از اول بلد نبودم - پیگیری کردم و یاد گرفتم!

جاش کجاس؟ بگو بیایم

Hamid_PaK
دوشنبه 18 اردیبهشت 1385, 13:13 عصر
دوستان روش سادست ولی فقط این عمل با برنامه نویسی تحت وب میسر میشود ...

شما می توانید فایل های فلش درون HTML ها رو کنترل کنید چون این امکانات در ActivX فلش تعریف شده ( البته نسخه 7 رو تست کردم با 8 کار نکرد ) ...
اگه می خواهید که یک فلش در صفحات بعدی ازابتدا آغاز نشه باید با کد نویسی داخل فلش یک If Statment تعریف کنید و در داخل صفحه با PHP و یا هر برنامه نویسی تحت وب به فلش داخل صفحه فرمان بدهید ...

<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000" codebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,40,0" border="0" width="545" height="350">
<param name="movie" value="player.swf">
<param name="quality" value="High">
<param name="wmode" value="transparent">
<param name="flashvars" value="sndfile=defsnd.mp3">
<embed src="player.swf" width="545" height="350" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" flashvars="sndfile=defsnd.mp3">

به کد بالا دقت کنید پارامترهایی در متن اضافه شده اند مثل flashvars و ... این پارامترها باعث میشوند شما اطلاعاتی را به فایل فلش ارسال کنید
[flashvars : تعریف متغیر .. در root یک متغیر با نام sndfile تعریف کرده و با defsnd.mp3 مقدار دهی کرده است ]
حالا اگر شما در صفحاتتون درهنگام نوشتن ابجکت فلش این پارامترها رو تعریف کنید می توانید به فایل فلش دستور دهید کجا و کدام فریم رو نمایش دهد ...

لینک آموزش ارسال اطلاعات به فلش با JavaScript ...
http://www.webwasp.co.uk/tutorials/b20-send-info-js/index.php

یا حق !!!

nightwish
چهارشنبه 20 اردیبهشت 1385, 07:01 صبح
سلام به همه ، متشکرم از حمید و آقای حرفه ای اگه راه دیگه هم ای بلدین بگین مرسی.

vahidbatenivahidbateni
پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385, 09:35 صبح
سلام .
1- لطفا اگه بلدی جواب بده اگه نه لازم نیست بیای بگی بلد نیستم یا بلدم نمی تونم جواب بدم اگه جای مدیر این بخش بودم این دوست عزیز (IT_Professional_Iran) رو کلا می نداختم بیرون .
2- اگه بگی چرا می خوایی این کارو بکنی بد نیست . واقعا لزوم این کار چیه ؟؟ شاید راه های بهتری پیدا بشه .