PDA

View Full Version : سوال: حدف عکس آپلود شده از fckeditor

z_software
دوشنبه 30 دی 1392, 16:55 عصر
سلام دوستان،
من از ادیتور fckeditor استفاده میکنم،و با ادیتور چند تا عکس اپلود کردم.
مشکلم اینجاست که میخوام یه سری از عکسها رو از سایت حذف کنم ولی نمیشه...یعنی اصلا همچین گزینه ای برای حذف فایل مورد نظر نداره...
میشه عکس رو از ادیتور حذف کرد ولی نمیشه اونو از هاست حذف کرد!!!
آیا میشه به fckeditor این امکان رو افزود که بشه فایلهایی که اپلود کرد رو با خود ادیتور حذف کرد؟

مرسی .

meisam3322
سه شنبه 01 بهمن 1392, 10:08 صبح
شما عکسهاتون رو کجا آپلود و ذخیره می کنید ؟؟؟

z_software
چهارشنبه 02 بهمن 1392, 10:45 صبح
سلام، مرسی از توجهتون.
من عکس ها رو از طریق خود fckeditor آپلود میکنم . از نوار ابزار fckeditor روی گزینه ی Picture کلیک می کنم(در شکل زیر دورش دایره قرمز کشیدم)، بعد . عکس رو آپلود میکنم، عکس میره تو یه پوشه ای که خود fck میسازه تو پروژه و از طریق تصویر دوم که گذاشتم بهش دسترسی دارم ولی نمیتونم حذفش کنم.
115725

115726

z_software
شنبه 05 بهمن 1392, 10:52 صبح
سلام دوستان، خسته نباشین.
اینجا هیچکی از fckeditor استفاده نمیکنه ؟ آخه مگه میشه؟
اگه استفاده نمیکنید پس میشه راهنمایی کنین از چه ادیتوری برای درج خبرها و مطالب استفاده میکنید(البته به جز Freetextbox)؟
اگه از fckeditor استفاده میکنید،این مشکلی که برای من پیش اومده(حذف کردن عکسهای آپلود شده توسط fck) رو چه طور حل میکنین ؟

خواهش میکنم یکی جوابم رو بده !!؟؟

یه سوال دیگه : آیا به غیر از free textbox و fckEditor راه حل دیگه هم برای درج مطلب و ... وجود دارد ؟

با تشکر فراوان .

sajadsobh
شنبه 05 بهمن 1392, 21:20 عصر
من از CKEditor استفاده میکنم البته باید برای آپلود عکس از یه هندلر استفاده بشه :لبخندساده:
من که خیلی راضیم :چشمک:

z_software
دوشنبه 07 بهمن 1392, 23:02 عصر
دوست عزیز ، من مشکلی با آلود عکس ندارم.
مشکل من حذف کردن عکس است. عکسی که با استفاده از fckeditor آپلود شده . میخوام حذفش کنم ، نمیدونم چه طوری ؟؟
میشه یه نگاهی به پست 1 و 3 بندازی ؟ اون موقع مشکلم رو متوجه میشی.
مرسی از توجه و کمکتون.
ممنون.

sajadsobh
دوشنبه 14 بهمن 1392, 00:52 صبح
من با FCKEditor که شما کار میکنی کار نکردم ولی با استفاده از هندلری که واسه CKEditor هست چون میتونی ببینی اسم فایلی که داره ذخیره میشه چیه، می تونی اون اسم رو از نوع GUID انتخاب کنی و واسه حذف کردنش هم اسم اون رو سرچ میکنی و حذف میکنی.

bftarane
دوشنبه 14 بهمن 1392, 09:16 صبح
برای من هم سوال شد، خوب کاربر میاد عکس آپلود شده رو انتخاب میکنه و از ادیتور حذف می کنه خوب حالا به فرض که پوشه عکس های معلومه، مسئله اینه که چطور اسم این عکس گرفته بشه که تازه بریم بگردیم در اون پوشه و حذف کنیم؟

فرضاً یه متن و یه عکس موقع ویرایش داره در ادیتور نمایش داده میشه
کاری که به نظر من می رسه:
1- داخل این محتویات به یه نحوی باید دنبال اسم عکس گشت؟ (حالا چطوری؟؟؟)
2- حالا فرضاً کاربر عکس رو حذف کرد از ادیتور
3- موقع کلیک دکمه ویرایش باید چک بشه اون عکسی که در مرحله 1 وجود داشت آیا هنوز هم هست یا نه؟ (یعنی در محتویات فعلی ادیتور بگرده دنبال اسم عکس) که اگه نبود باید حذف بشه از پوشه.

حالا این گشتن دنبال اسم عکس در یه محتوای html ای چطور باید انجام بشه؟