PDA

View Full Version : نام اشیا در صفحه ارسال مطلب بلاگفا

astaraboy
سه شنبه 01 بهمن 1392, 04:44 صبح
با سلام
دوستان من هرکاری کردم نتونستم برای کنترل وب بروزرم نام اشیا در صفحه ارسال مطلب بلاگفا رو ست بکنم.نمیدونم اسامی موضوع مطلب و متن مطلب و دکمه ارسال چیه.لطف میکنید کد دستوری که باید در اونجا استفاده بکنم رو بهم بدید؟ خیلی تلاش کردم ولی نتونستم مقدار در این اشیا قرار بدم.پیشاپیش از محبتتون ممنونم

astaraboy
سه شنبه 01 بهمن 1392, 04:45 صبح
قضیه این panelform در اونجا چیه؟ کمی راهنماییم بکنید

vbhamed
سه شنبه 01 بهمن 1392, 18:51 عصر
سلام
با Firefox به صفحه نظر بلاگفا بريد و يه جاي خالي از صفحه كليك راست كنيد و گزينه Inspect Element رو بزنيد
تو پنجره باز شده مي‌تونيد تك تك اجزاي سايت و نام و Id اونها رو ببينيد

astaraboy
چهارشنبه 02 بهمن 1392, 01:14 صبح
اینو میدونم داداش.اما اگر شما به صفحه ارسال مطلب بلاگفا مراجعه بکنید می بینید که برای کادر مطلب مورد ارسال هیچ نامی معرفی نشده و در حقیقت متن رو بین دو تگ <P قرار میده.هرکاری کردم نشد و این خیلی داره ازارم میده.گویا بخاطر لود شدن از ادیتوره. حالا لطف کنید بگید من چه کاری میتونم انجام بدم

vbhamed
چهارشنبه 02 بهمن 1392, 07:45 صبح
سلام
اتفاقا هم نام داره هم Id كه نام و آيديش هم txtcomment هست كه از شيء textarea هم استفاده كرده

astaraboy
چهارشنبه 02 بهمن 1392, 19:26 عصر
عذرخواهی میکنم دوست عزیز.شما برای ارسال نظر توضیح دادین. اما من برای ارسال پست از داخل محیط مدیریتی گفتم.متاسفانه اونجا نام شی رو نتونستم پیدا کنم.لطف کنید یه نگاه بی اندازید.از اینکه جواب می دهید بی نهایت سپاسگزارم

یه سوال هم داشتم. برای مشکل utf در ویژوال هیچ کاری نتونستم بکنم. من سورس یک سایت رو با inet در میارم و در یک متغیر قرار میدم اما نوشته های فارسی کاملا عجیب میشن.ایا راهی ارائه شده؟ من تمام تاپیک ها رو میخونم اما چیزی نفهمیدم راجب موضوع

SlowCode
چهارشنبه 02 بهمن 1392, 21:24 عصر
عذرخواهی میکنم دوست عزیز.شما برای ارسال نظر توضیح دادین. اما من برای ارسال پست از داخل محیط مدیریتی گفتم.متاسفانه اونجا نام شی رو نتونستم پیدا کنم.لطف کنید یه نگاه بی اندازید.از اینکه جواب می دهید بی نهایت سپاسگزارم
طرز کار ادیتورها اینطور هست که میان یه iframe درست میکنن و مطالبی که شما مینویسی توی اون مثل بافر ذخیره میشن.
شما اگه با Inspect ادیتور رو پیدا کن، بعد تو عناصر والدش رو اگه نگاه کنی به یه iframe میرسی که معمولا آی دی دارن اگر هم نباشه مشکلی نیست با sibling میتونی بهش برسی.
بعد اینکه iframe رو بدست آوردی با ContentDocument یا اگه نشد ContentWindow مقدارش رو ست میکنی یا میخونی.
مثال:
Iframe.ContentDocument.innerHTML="Hello"

یه سوال هم داشتم. برای مشکل utf در ویژوال هیچ کاری نتونستم بکنم. من سورس یک سایت رو با inet در میارم و در یک متغیر قرار میدم اما نوشته های فارسی کاملا عجیب میشن.ایا راهی ارائه شده؟ من تمام تاپیک ها رو میخونم اما چیزی نفهمیدم راجب موضوع
وب بروزر رو تست کن فکر نمیکنم مشکلی داشته باشه.

astaraboy
چهارشنبه 02 بهمن 1392, 23:35 عصر
سلام و ممنون
با این روشی که گفتید من میتونم از iframe کادر موضوع مطلب و همینطور دکمه ارسال و همینطور کادر ادامه مطلب رو کنترل بکنم اما متاسفانه کادر اصلی قرار دادن مطلب رو نمیتونم.دقیقا مشکل من همین کادر اصلی هست.اگر یک نگاه بکنین دقیقا متوجه مشکل من خواهید شد.برام خیلی عجیبه که من تونستم همه کنترل هارو در اختیار بگیرم به جز همین کادر اصلی ارسال مطلب...خیلی برام مهمه لطفا یه نگاه بکنید

meys34
شنبه 05 بهمن 1392, 16:53 عصر
تصویر زیر رو در نظر بگیرید:
115903

"فریم داخل فریم" هست ولی مشکلی نیست...

به شماره ها دقت کنید:

1- Webbrowse هست یعنی همون document اصلی

2- فریمی هست با آیدی frameleft

3- فریمی هست داخل فریم قبلی بدون آیدی(id) و بدون آدرس (src="about:blank")

4- فریم ارسال ادامه مطلب مثل شماره 3 که زیرمجموعه (div id="trExtended") هست