PDA

View Full Version : سوال: نرم افزاری برای دریافت اطلاعات از یک اسکریپ PHP

abolfazl-z
چهارشنبه 02 بهمن 1392, 14:16 عصر
کسی نرم افزاری سراغ ندارد که پروژه رو بهش بدهیم بعد اطلاعاتی کامل از پروژه اعم از متغیر ها ، توابع ، کلاس ها و ... استفاده شده در پروزه رو به ما بدهد ؟

سایت اش هست (خودم قبلا معرفی کردم) ولی امن نیست!

omidabedi
چهارشنبه 02 بهمن 1392, 14:39 عصر
خودت بنویس خب/
زیاد سخت نیست که

omidabedi
چهارشنبه 02 بهمن 1392, 14:40 عصر
با php بنویس.
خط به خط رو بخونه اونایی که $ داره متغییر اونایی که بعد از class اومده کلاس و function

abolfazl-z
چهارشنبه 02 بهمن 1392, 15:02 عصر
با php بنویس.
خط به خط رو بخونه اونایی که $ داره متغییر اونایی که بعد از class اومده کلاس و function

خودم میتونم بنویسم ولی وقت ندارم. :افسرده: (web|application)

شما الان اگر بخواهید یک ورژن برای اسکریپتتون انتخاب کنید چکار می کنید ؟ کل اسکریپت رو زیر و رو می کنید تا همه توابع و کلاس های مورد استفاده رو در بیاریین بعد کارای بعد آن ... ؟

Unique
چهارشنبه 02 بهمن 1392, 15:42 عصر
معمولا از changelog استفاده میکنند. من خودم از changelog استفاده میکنم و هر تغییر در هر فایل یا کلاس را توی نسخه ها ثبت میکنم.

abolfazl-z
چهارشنبه 02 بهمن 1392, 16:03 عصر
معمولا از changelog استفاده میکنند. من خودم از changelog استفاده میکنم و هر تغییر در هر فایل یا کلاس را توی نسخه ها ثبت میکنم.

منظورم برای اولین بار بود. نه در ورزن های بعد.

omidabedi
چهارشنبه 02 بهمن 1392, 18:31 عصر
خودم میتونم بنویسم ولی وقت ندارم. :افسرده: (web|application)

شما الان اگر بخواهید یک ورژن برای اسکریپتتون انتخاب کنید چکار می کنید ؟ کل اسکریپت رو زیر و رو می کنید تا همه توابع و کلاس های مورد استفاده رو در بیاریین بعد کارای بعد آن ... ؟

من تجربه کاری که شما میخواید انجام بدید رو ندارم ببخشید.
یعنی اینکه بخوام ورژن بعدی از اسکریپت رو بسازم فقط از کامنت ها و نوشته های کمکی که خودم گذاشتم کمک میگیرم