PDA

View Full Version : سوال: دریافت اطلاعات کلی درموردیک نفردریک گزارش

amirkazem
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 01:37 صبح
باسلام خدمت اساتیدبزرگوار
دریک برنامه ی اموردانش آموزی چندین جدول ازجمله(مشخصات کلی، ثبت مواردانضباطی، ثبت غیبت، پرداخت شهریه، ثبت مراجعات والدین و...) که براساس اطلاعات موجوددرهریک ازاین جداول وبرقراری ارتباط باجدول مشخصات(اصلی)وطراحی کوئری های متعدد، انواع گزارشات موردنظررادریافت می کنم.
وامّاسوال بنده این هستش که می خواهم ازطریق یک کوئری که ترکیبی (مجموع جداول برنامه) هستش، برای یک دانش آموز اطلاعات کلی رااستخراج کنم.
کوئری مربوطه راطراحی کرده ام وفقط بادادن کدملی دانش آموز، اطلاعات موردنظررادریافت می کنم.امّادرطراحی گزارش که براساس همین کوئری هستش، اطلاعات موجودبرای همین شخص رادرچندین صفحه ارائه می کند.
می خواهم فقط دریک صفحه آ4 اطلاعات کوئری موردنظررایکجاداشته باشم.
مثلاًدربالای برگه اطلاعات شناسنامه ای دانش آموز(سال تحصیلی-نام-فامیل-نام پدر-ش.ش-ت.ت.-کدملی و.. ) وسپس درقسمت زیرآن اطلاعات مربوط به مواردآموزشی ودرسمت چپ برگه اطلاعات انضباطی وخلاصه همه ی اطلاعات دریک صفحه باشند.
ممنون میشم اگرراهنمایی بفرمایید.

amirkazem
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 10:18 صبح
سلام
:خجالت:

hasanhzd
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 18:53 عصر
درود
یعنی در گنجاندن فیلدها تو ریپورت مشکل دارین؟ به عبارتی مشخصات زیاده و تو یک صفحه جا نمیشه؟

amirkazem
جمعه 04 بهمن 1392, 02:19 صبح
سلام آقای hasanhzd ضمن تشکربه اطلاع می رساندمشکل راحل کردم.موفق باشید.:تشویق:

amirkazem
جمعه 04 بهمن 1392, 02:26 صبح
منظورم این بودکه دریک صفحه برای یک نفرکه مشخصات آن فرددربالا هستش تمامی گزارشات ازجمله: مواردانضباطی، پرداخت شهریه وغیبت و...درهمان صفحه باشند.دقیقاًمانندتصویر.که مشکل راخودم حل کردم.

115830