PDA

View Full Version : استفاده از پکر برای محافظت فایل اکسس

samiasoft
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 12:56 عصر
سلام دوستان

من عموما برنامه هایی رو میسازم که بیشترشون از دیتابیس اکسس استفاده میکنند.برای اینکه این دیتابیس کنار برنامه قابل دسترس نباشه با استفاده از برنامه هایی مثل

ASPack 2.29 - BoxedApp Packer 3.2 - Enigma Virtual Box 7.10 - MoleBoxPro 2.7

دیتابیس رو محافظت میکنم که کارشون بدین صورت هست که فایل اجرایی برنامه و دیتابیس رو بهشون میدم و در اخر یه فایل اجرایی بهم میدن که دیگر اینطوری فایل اکسس برنامه غیرقابل دسترسی میشه.

حال من یه مشکلی که دارم این هستش که با انجام این کارها انتی ویروس ها فایل اجرایی که این برنامه ها به من میدهند رو به عنوان ویروس میشناسند .با همه پکر ها این کار رو انجام دادم اما بازم انتی ویروس ها بهش گیر میدن.

به نظر شما ایا پکری هست که انتی ویروس به فایل خروجیش گیر نده؟
یا اینکه به نظرتون راه حل دیگری هست برای محافظت از دیتابیس برنامه هایی که با اکسس هستند؟

سید حمید حق پرست
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 15:15 عصر
سلام علیکم
ورژن 7.10 برنامه Enigma Virtual Box تست کردم الان در آنتی ویروسهای معروف فقط bitdefender به عنوان ویروس شناسایی کرد
پکرهایی هم که آنتی ویروس شناسایی نکنه یا باید خودتون بنویسید یا خریداری کنید چون پکرهایی که پابلیک میشن و رایگان هستند خیلی زود در دیتابیس آنتی ویروسها قرار میگیرند.
به نظر بنده فایل دیتابیس رو در ریسورس برنامه قرار بدید سپس موقع اجرا با نام عجیب در یک پوشه مثل temp یا system32 کپی کنید.
موفق باشید.

یا علی (ع)

mehran6764
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 17:48 عصر
سلام علیکم
ورژن 7.10 برنامه Enigma Virtual Box تست کردم الان دز آنتی ویروسهای معروف فقط bitdefender به عنوان ویروس شناسایی کرد
پکرهایی هم که آنتی ویروس شناسایی نکنه یا باید خودتون بنویسید یا خریداری کنید چون پکرهایی که پابلیک میشن و رایگان هستند خیلی زود در دیتابیس آنتی ویروسها قرار میگیرند.
به نظر بنده فایل دیتابیس رو در ریسورس برنامه قرار بدید سپس موقع اجرا با با نام عجیب در یک پوشه مثل temp یا system32 کپی کنید.
موفق باشید.

یا علی (ع)

اگه ديتابيس رو داخل ريسورس برنامه قرار بده حجم فايل اجرايي زياد نميشه ؟
MoleBoxPro 2.7 اگه ارجينالش استفاده بشه ، برنامه ويروس شناخته نيمشه ؟ به ايراني ها مي فروشن ؟

سید حمید حق پرست
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 19:05 عصر
اگه ديتابيس رو داخل ريسورس برنامه قرار بده حجم فايل اجرايي زياد نميشه ؟
حجم به اندازه حمج فایل دیتابیس و فایل exe میشه
الان شما با Enigma Virtual Box یا MoleBox تست کنید حجم فایل پک شده بیشتر از جمع حجم فایل exe و فایل کنار برنامه میشه

MoleBoxPro 2.7 اگه ارجينالش استفاده بشه ، برنامه ويروس شناخته نيمشه ؟ به ايراني ها مي فروشن ؟
تست کردم با آخرین ورژن کرک نشده و بیشتر آنتی ویروسها شناسایی کردن
برای خرید هم چه ایرانی باشی چه غیر ایرانی باید با حساب بانکی غیر ایرانی خرید کنید مثل کریدت کارت یا پی پال
موفق باشید.

یا علی (ع)