PDA

View Full Version : اسامی تصادفی

Mahtab_Tarsa
پنج شنبه 03 بهمن 1392, 17:01 عصر
با سلام خدمت مهندسین گرامی
یه سوال داشتم چطور میشه زمانی که برنامه در حال اجرا هستش بشه اسامی تصادفی بهش نسبت داد یعنی مثلا با رندوم استرینگ یعنی زمانی که برنامه در حالت اجرا هستش خود به خود اسامی تصادفی بگیره

behrooz69
جمعه 04 بهمن 1392, 03:26 صبح
شما میتونی یه لیست باکس درست کنی از اسامی بعد اون رو به صورت تصادفی یه رشته رو هربار نشون بدی .

والا اعداد رو میتونی تصادفی درست کنی ولی رشته کار اشتباهیه .

بخوای بهش حروف فارسی یا انگلیسی بده عمل میکنه ولی فکر کن واست رندوم بزنه (علنرید) خو کار اشتباهیه .

باید یه لیست بهش بدی از قبل مثل یه سری اسم توی دیتابیس یا لیست باکس و بیای به صورت رندوم یه رشته رو بخونی .

یا حق

Beginneruser
شنبه 05 بهمن 1392, 11:25 صبح
شما میتونی یه لیست باکس درست کنی از اسامی بعد اون رو به صورت تصادفی یه رشته رو هربار نشون بدی .

والا اعداد رو میتونی تصادفی درست کنی ولی رشته کار اشتباهیه .

بخوای بهش حروف فارسی یا انگلیسی بده عمل میکنه ولی فکر کن واست رندوم بزنه (علنرید) خو کار اشتباهیه .

باید یه لیست بهش بدی از قبل مثل یه سری اسم توی دیتابیس یا لیست باکس و بیای به صورت رندوم یه رشته رو بخونی .

یا حق
سلام خوب دوست عزیز این جواب شما چه ربطی به سوال من داشت من پرسیدمچطور میشه نام فایل اجرایی رو در زمانی که اجرا هستش عوض کرد شما روش ایجاد رشته تصادفی رو بهم آموزش میدید ولی به هر حال ممنون از وقتی که گذاشتید.

behrooz69
یک شنبه 06 بهمن 1392, 00:26 صبح
اوکی ببخشید من دقیقا به سوالت دقت نکردم .

واسه چه کاری بدرد میخوره این کار ؟؟

behrooz69
یک شنبه 06 بهمن 1392, 00:28 صبح

Mahtab_Tarsa
چهارشنبه 09 بهمن 1392, 18:24 عصر

سلام برای کار خاصی نیستش فقط بستگی به کارکرد برنامه هر کس داره من میخواستم یه کاری کنم که برنامم چون نتونستم برنامه رو اسمشو از لیست پراسسها مخفی کنم میخواستم با تغییر اسم برنامه اونم با اسامی تصادفی اون رو برای کاربر ناشناسش کنم ولی ظاهرا موفق نشدم.