PDA

View Full Version : سوال: راست چین کردن لیست باکس در اکسس 2010

n_ali27
جمعه 04 بهمن 1392, 16:06 عصر
سلام
کسی نحوه راست چین کردن لیست باکس در اکسس 2010 را بلده - روشی را که در اکسس 2003 برای راست چین کردن لیست باکسه امتحان کردم تو اکسس 2010 جواب نداد

reza_1199
جمعه 04 بهمن 1392, 20:17 عصر
دوست عزیز من نمیدونم چیکار کردی ولی فکر کنم این روش شاید جواب بده اول لیست باکس خودت رو تبدیل به تکست کن یعنی روی لیت باکست کلیک راست کن و change to رو بزن و text رو انتخاب کن و تنظیمات راست چین رو انتخاب کن بعد دوباره اون تکست رو تبدیل به لیست باکس کن و در کنترل سورس باز اون جدول یا فیلد هایی که قبلا در لیست باکست بود رو انتخاب کن امیدوارم این روش جواب بده موفق باشی

nazanin_90
جمعه 04 بهمن 1392, 20:53 عصر
دوست عزیز من نمیدونم چیکار کردی ولی فکر کنم این روش شاید جواب بده اول لیست باکس خودت رو تبدیل به تکست کن یعنی روی لیت باکست کلیک راست کن و change to رو بزن و text رو انتخاب کن و تنظیمات راست چین رو انتخاب کن بعد دوباره اون تکست رو تبدیل به لیست باکس کن و در کنترل سورس باز اون جدول یا فیلد هایی که قبلا در لیست باکست بود رو انتخاب کن امیدوارم این روش جواب بده موفق باشی
سلام
این روش یک ایراد دارد و آن اینکه درمواقعی که لازم است RowSource لیست باکس در قسمت ماژول فرم نوشته شود و لیست باکس را Requery نمائیم لیست باکس مجدداً چپ چین میشود .
نمونه را ملاحظه بفرمائید
موفق باشید

mazoolagh
شنبه 05 بهمن 1392, 12:52 عصر
لیست باکسی رو که قبلا در اکسس 2007 راست چین کردین به فرم جدید کپی-پیست کنین

sepaco
پنج شنبه 04 اردیبهشت 1393, 15:23 عصر
دوستان روش زیر رو اکسس 2013 برامن تاحدودی جواب داد شماهم امتحان کنین تنظیمات زیر رو انجام بدین

File -> options -> Client settings -> General alignment
بعدش گزینه پیشفرض رو به Text Mode. تغییر بدین

احتمالا لازم بشه که یبار لیست باکس رو به کمبو باکس تغییر بدین - سپس کمبو رو راست چین کرده دوباره به لیست باکس تغییرش بدین. امیدوارم کار تونو را بندازه

amir.sharafzad
شنبه 08 تیر 1398, 11:39 صبح
دوستان روش زیر رو اکسس 2013 برامن تاحدودی جواب داد شماهم امتحان کنین تنظیمات زیر رو انجام بدین

File -> options -> Client settings -> General alignment
بعدش گزینه پیشفرض رو به Text Mode. تغییر بدین

احتمالا لازم بشه که یبار لیست باکس رو به کمبو باکس تغییر بدین - سپس کمبو رو راست چین کرده دوباره به لیست باکس تغییرش بدین. امیدوارم کار تونو را بندازه

سلام واقعا عالی راهنمایی کردید.ممنون

mohammadsaleh
شنبه 24 خرداد 1399, 11:04 صبح
سلام دوستان
رفتار لیست باکس در اکسس بالای 2007 طوری که با روش های معمول نمیشه اون رو راست چین کرد. در نمونه پیوست اگه ملاحظه کنید حتی لیست باکسی که قبلا راست چین بوده با کپی کردن اون نمیشه راست چینش کرد. میخواستم بدونم تجربه عملی و موفق دوستان تو این زمینه چیست؟

sousan
پنج شنبه 06 شهریور 1399, 18:10 عصر
file -> options ->cilent settings ->general alignment -> text mode

eb_1345
پنج شنبه 06 شهریور 1399, 19:25 عصر
بدون شرح .........

Mehr@ban
جمعه 14 شهریور 1399, 05:50 صبح
بدون شرح .........

کاش شرحی براش بود ...

mohammadsaleh
جمعه 14 شهریور 1399, 10:35 صبح