PDA

View Full Version : تغیرات کد کانکشن استرینگ وی بی 2013 با 2010جهت اتصال به بانک(سرچ کردم جوابی که خواستم پیدا نشد)

farhad85
جمعه 04 بهمن 1392, 19:44 عصر
سلام
من قبلا با این کد زیر در وی بی نت2010 به راحتی به بانک اسکیوال اکسپرس وصل می شدم

"Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\Database.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30;User Instance=True"

در این کد دیگه فرقی نداشت بانک شما مسیرش گجا باشه ولی الان واسه 2013 کاربردی نداره به شکل ریر هستش

Data Source=(LocalDB)\v11.0;AttachDbFilename=C:\Users\F ARHAD\Documents\keshavarz.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30

حالا چظور میشه شبیه کد فوق کاری کرد که این کد هم براش فرقی نکنه فایل بانک کج فرار داره. هر کاری کردم نتونستم

behrooz69
شنبه 05 بهمن 1392, 03:51 صبح
"Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=|DataDirector y|\YourProgFolder\YourDb.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True"

روش دومتم اگه دقیقا همین کد هستش که اشتباست .

"Data Source=(Local);AttachDbFilename=C:\Users\FARHAD\Do cuments\keshavarz.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True"

تو پوشه نرم افزارت یه فولدر درست کن بنام MyDb

"Data Source=(Local);AttachDbFilename=|DataDirectory|\My Db\keshavarz.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True"

یا

"Data Source=.\;AttachDbFilename=|DataDirectory|\MyDb\ke shavarz.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True"
----------------------------------------

این سوال رو تو 4 تا تاپیک جدا پرسیدی . یا خیلی بیکاری داداش فرهاد یا دوست داری قایم موشک بازی کنی . تو یه تاپیک جواب قطعی میگیری نه 10 تا .

farhad85
شنبه 05 بهمن 1392, 18:01 عصر
ممنون!اتفاقا هیچکدوم به این قشنگی توضیح داده نشده بودن. البته هرکدوم معنای خاص خودشونو داشتن براساس شرایط حتی سرچ هم کردم

behrooz69
یک شنبه 06 بهمن 1392, 00:21 صبح
قربونت . هدفم کمک به تو بود یا حق