PDA

View Full Version : سوال: اسکرول افقی؟!

sajadsobh
شنبه 05 بهمن 1392, 22:16 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز :چشمک:
آقایون خانوما من یه مشکلی دارم. چرا وقتی صفحه سایتم رو زوم میکنم اسکرول افقی فعال نمیشه؟! این عیب توی تبلت ها و گوشی ها باعث میشه سایت بطور کامل قابل دسترس نباشه؟!
چکار باید بکنم؟ :ناراحت:

qartalonline
شنبه 05 بهمن 1392, 22:26 عصر
بهتر بود آدرس سایت رو میذاشتید ولی احتمالا تو سورس قالبتون یه همچین کدی است اگه حذفش کنید درست میشه.

<meta name="viewport" content="width=device-width,initial-scale=1,minimum-scale=1,user-scalable=no">

e_a_23
شنبه 05 بهمن 1392, 22:26 عصر
وجود اسکرول افقی یه عیب هست. تا اونجا که امکان داره نباید سایت افقی اسکرول بخوره تا کاربر بتونه به راحتی و در یه جهت (عمودی) فقط اسکرول کنه و همه مطالب سایت رو ببینه.

sajadsobh
یک شنبه 06 بهمن 1392, 00:26 صبح
بهتر بود آدرس سایت رو میذاشتید ولی احتمالا تو سورس قالبتون یه همچین کدی است اگه حذفش کنید درست میشه.

<meta name="viewport" content="width=device-width,initial-scale=1,minimum-scale=1,user-scalable=no">

اینم آدرس: http://sobhkhiz.somee.com/admin/
ولی نه همچین کدی توش ندارم.

sajadsobh
یک شنبه 06 بهمن 1392, 00:29 صبح
وجود اسکرول افقی یه عیب هست. تا اونجا که امکان داره نباید سایت افقی اسکرول بخوره تا کاربر بتونه به راحتی و در یه جهت (عمودی) فقط اسکرول کنه و همه مطالب سایت رو ببینه.

این در صورتی هست که شما سایت رو طوری طراحی کنی که با کوچیک و بزرگ شدن پنجره تمام اجزاش کوچیک و بزرگ شه. مگه همچین چیزی وجود داره که تمام قسمت ها نسبت به اندازه پنجره کوچیک یا بزرگ بشه؟! اگه هست پس راهنمایی کنید لطفاً :افسرده:

afee1990
یک شنبه 06 بهمن 1392, 02:07 صبح
شما برو در مورد طراحی واکنشگرا یا responsive design مطالعه کن همه چی میاد دستت