PDA

View Full Version : مشکل با SQLDMO و عمل RESTORE کمک کنید

davood110
شنبه 02 اردیبهشت 1385, 13:17 عصر
سلام دوستان من یه مشکلی پیدا کردم اعصابم را خرد کرده:عصبانی: :عصبانی: :عصبانی++:
من توی برنامه ام از شیئ SQLDMO استفاده کردم و در جایی توسط شیئ Restore می خواهم یک فایل backup که قبلا ساختم را بازیابی کنم و می دانم که برای بازیابی تمام connectionهای متصل به بانک اطلاعاتی مورد نظر بسته باشه من تمام connectionها را بستم ولی بازهم خطاهای زیر رامی دهد
[Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Exclusive access could not be obtained because the database is in use.
[Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]RESTORE DATABASE is terminating abnormally.
حالا می خواهم بدونم چه جوری میشه connectionهایی که به این بانک اطلاعاتی وصل است را ببینم تا آنها را هم ببندم(شاید یکی از آنها از دستم در رفته)
اگه کسی میدونه حتما کمک کنید بدجوری گیر افتادم به هیچ صراطی هم مستقیم نیست:گریه:

davood110
یک شنبه 03 اردیبهشت 1385, 07:47 صبح
هیچس کس نیست بتونه مشکل من را حل کنه بابا پس کجایید شماها :متعجب: :متعجب: :متعجب: :متعجب: :متعجب: :متعجب: :متعجب:

davood110
دوشنبه 04 اردیبهشت 1385, 07:44 صبح
خیر اینگار کسی تو این فروم به این بزرگی نیست جواب من را بده بابا پس یکی کمک کنه :متعجب: :متعجب: :متعجب: :متعجب:

davood110
سه شنبه 05 اردیبهشت 1385, 09:31 صبح
خوب شاید واقعا کسی نمی دونه!!!!!:گریه: :گریه: :گریه: