PDA

View Full Version : سوال: دیباگر در سی شارپ از کار افتاده

rasol_afkham
دوشنبه 07 بهمن 1392, 18:14 عصر
از ویژوال استادیوی 2010 استفاده می کنم و وقتی دکمه F5 را می زنم و یا از منوی Debug گزینه Start Debugging
را می زنم صدایی که هنگام نمایش اخطار پخش می شود به گوش می خورد و هیچ اتفاقی نمی افتد. یعنی فرم برنامه نشان داده نمی شود و حتی کادر اخطار و یا پیغامی مبنی بر اشتباه بود کدی داده نمی شود. این اتفاق فقط برای پروژه هایی می افتد که جدید ایجاد می کنم. پروژه هایی که از قبل ایجاد نموده ام به درستی کار می کنند بدون هیچ اخطاری.
در زمان اجرای پروژه در بالا کادر ویژوال استادیو نوشته شده Running یعنی برنامه در حال اجراست. ولی هیچ برنامه ای نمایش داده نمی شود حتی آیکن آن در نوار وضعیت ویندوز نمایش داده نمی شود.

arash_flag
دوشنبه 07 بهمن 1392, 21:14 عصر
سلام دوست عزیز
شما باید یکبار پروژه را rebuilt و clear .... از زیر منوی built انجام دهید

شاید جواب بده......شاید جواب بده......شاید جواب بده......

rasol_afkham
دوشنبه 07 بهمن 1392, 21:21 عصر
قبلا امتحان کردم جواب نداد
در ضمن گزینه Start without debugging رو کم می زنم پروژه اجرا می شه

rasol_afkham
سه شنبه 08 بهمن 1392, 20:57 عصر
کسی نیست بتونه راهنمایی کنه

mansour01
سه شنبه 08 بهمن 1392, 22:13 عصر
proxifier رو ببند بعد امتحان کن

rasol_afkham
سه شنبه 08 بهمن 1392, 23:08 عصر
proxifier رو ببند بعد امتحان کن
:متفکر:
چی هست و چطور باید بستش؟

silsin
سه شنبه 08 بهمن 1392, 23:35 عصر
از ویژوال استادیوی 2010 استفاده می کنم و وقتی دکمه F5 را می زنم و یا از منوی Debug گزینه Start Debugging
را می زنم صدایی که هنگام نمایش اخطار پخش می شود به گوش می خورد و هیچ اتفاقی نمی افتد. یعنی فرم برنامه نشان داده نمی شود و حتی کادر اخطار و یا پیغامی مبنی بر اشتباه بود کدی داده نمی شود. این اتفاق فقط برای پروژه هایی می افتد که جدید ایجاد می کنم. پروژه هایی که از قبل ایجاد نموده ام به درستی کار می کنند بدون هیچ اخطاری.
در زمان اجرای پروژه در بالا کادر ویژوال استادیو نوشته شده Running یعنی برنامه در حال اجراست. ولی هیچ برنامه ای نمایش داده نمی شود حتی آیکن آن در نوار وضعیت ویندوز نمایش داده نمی شود.

ورژن نت فریم ورک رو در زمان ایجاد پروژه عوض کنید ببینید خوب میشه یا نه

rasol_afkham
سه شنبه 08 بهمن 1392, 23:45 عصر
:لبخند:پسر دمت گرم. درست شد. الان چند روز بود که حسابی حالم رو گرفته بود