PDA

View Full Version : سوال: ورود به نرم افزار تحت وب با اثر انگشت

mehran63
سه شنبه 08 بهمن 1392, 09:04 صبح
سلام
چگونه میتوانم این قابلیت را برای نرم افزار تحت وب خود بگذارم که هر کس با اثر انگشت خود وارد این نرم افزار شود.

mRizvandi
سه شنبه 08 بهمن 1392, 09:35 صبح
تا اونجایی که من میدونم (شاید درست نباشه) شما ابتدا باید این روش ورود رو در ویندوز تعریف و پیاده سازی کنی، یعنی کاربر بتونه با اثر انگشت (اسمارت کارت یا هر وسیله دیگری) به ویندوز وارد بشه، بعد وب سایت شما می تونه از ویندوز همین عملیات احراز هویت رو فراخوانی کنه (Impersonate) و بعد وارد وب میشه.
یا
شاید روش دیگه این باشه که اون دستگاه اسکنر اثر انگشت دارای ActiveX باشه تا بتونید از درون وب بهش دسترسی داشته باشید.

mehran63
سه شنبه 08 بهمن 1392, 10:08 صبح
اول باید توضیح بدهم که یک وب سایت نیست بلکه یک نرم افزار تحت وب است که به صورت Local برای افراد طراحی شده. برای قضیه Login شدن میخوام به جای ورود پسوورد افراد با اثر انگشت وارد شوند.

VRAnonymous
سه شنبه 08 بهمن 1392, 11:02 صبح
وب سایت با نرم افزار تحت وب چه فرقی میکنه؟

به هر حال از طریق مرورگر باید بیاد بالا حتی اگه خود فرد پشت سرور باشه و به صورت لوکال کار و ببینه

وقتی هم از طریق مرورگر میاد بالا یعنی یا باید همه ی اطلاعات رو از طریق مرورگر برای سرور بفرستی یا خودت بخوای از طریقی مثل وب سرویس با سرور ارتباط برقرار کنی

تشخیص هویتت بر اساس IP انجام میشه؟ یعنی هر کاربر حتما باید IP مجزا داشته باشه یا دوتا کاربر هم میتونن یه IP داشته باشن؟

mehran63
سه شنبه 08 بهمن 1392, 21:20 عصر
مسئله از طریق Local کار کردن نیست
چطور با اثر انگشت Login کنم؟ مسئله این است

alimobe
سه شنبه 08 بهمن 1392, 22:33 عصر
فک کنم باید اثر انگشت ها رو در بانک داشته باشی و با دسگاهی که بتونه اثر انگشت رو بگیره با بانک مقایسه کنی

mehran63
چهارشنبه 09 بهمن 1392, 17:44 عصر
کسی نیست که راهنمایی کنه

mehran63
پنج شنبه 10 بهمن 1392, 09:08 صبح
اگه کسی اطلاعی داره بهم بگه ممنون میشم

Alireza.imani
پنج شنبه 10 بهمن 1392, 13:24 عصر
چه سوالات سختی می پرسند مردم ! پیش نهاد می کنم به لینک زیر مراجعه کنید :

https://www.google.com/search?q=login+to+website+with+fingerprint&oq=Login+to+a+website+by+Fingerprint&aqs=chrome.1.69i57j0.3349j0j7&sourceid=chrome&espv=210&es_sm=93&ie=UTF-8

mRizvandi
پنج شنبه 10 بهمن 1392, 13:39 عصر
من پاسخ رو در همون پست اول دادم، شما باید کاربر ویندوز رو به وب سایتتون Impersonait کنید که روش کار در ASP.NET لاگین با روش Single Sign On است.
حالت دوم هم اگر بخواهید خودتون کاربر رو احراز هویت کنید این هست که اون دستگاه حتما باید ActiveX، یا Component برای دات نت داشته باشه و مطمنا برای کار باید SDK کار با اون رو تهیه کنید. می تونید به سی دی یا دی وی دی دستگاه مراجعه کنید ببینید آیا SDK در اون هست یا خیر، یا توی سایت دستگاه در خصوص SDK جستجو کنید.

alimobe
پنج شنبه 10 بهمن 1392, 14:02 عصر
من که تابه حال سایتی ندیدم این طوری باشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!

_elhfarzan
شنبه 10 اسفند 1392, 17:08 عصر
من هم دقیقا دنبال چنین چیزی هستم . فقط یه برنامه اماده که بشه واسش به ازای هر اثر انگشت یه یوزر تعریف کرد . بعد با زدن اثر انگشت کد اون شخص رو پس گرفت و سیشنش کرد

Mag-Mag
شنبه 10 اسفند 1392, 17:14 عصر
ببین برای کار شما 2 قسمت لازم هست
1 - سخت افزاری که بتونه اثر انگشت رو اسکن کنه
2 - نرم افزاری که اون رو نحلیل کنه

حالا تو باید برنامه ای بنویسی برای این لاگین ، که بتونه از اطلاعتی رو که اون نرم افزاره می ده بیرون استفاده کنی
پس اول دنبال سخت افزاره باش یا اصطلاخا دستگاهی که این کار رو برات بکنه.
بعد ببین اون چطور کار میکنه
و وابسته به عملکرد اون ازش استفاده کن