PDA

View Full Version : سوال: کار نکردن میانبر تعریف شده برای برنامه هنگامی که کامپیوتر ReStart می شود

forodo
سه شنبه 08 بهمن 1392, 12:45 عصر
سلام
من برای شورتکاتی که توی دسکتاپ انداختم یک میانبر ( CTRL+ALT+A ) تعریف کردم که حتی وقتی برنامه بسته هست برنامه باز می شود.
ولی وقتی که کامپیوتر رو ری استارت می کنم دیگه اون میانبرها کار نمی کنه و روی شورتکات راست کلیک می کنم و داخل پراپرتیز که می رم می بینم که میانبرهایی که تعریف کردم وجود دارد ولی کار نمی کند و وقتی که دستی داخل همان پراپرتیز میانبر را عوض می کنم و دوباره همان میانبر خودم را انتخاب می کنم بدون هیچ مشکلی کار می کند ولی وقتی دوباره کامپیوتر رو ری استارت می کنم روز از نو روزی از نو.
لطفاً بگید چیکارش کنم؟

forodo
چهارشنبه 09 بهمن 1392, 20:35 عصر
اگه بخوام دوباره میانبرها کار کنه یا باید شورتکات رو پاک کنم و دوباره از اول برنامه اون رو بسازه یا دستی برم داخل پراپرتیز و اونجا مثلاً S رو انتخاب کنم و دوباره A رو انتخاب کنم تا کار کنه. یه جوری می شه گفت که باید رفرش بشه.
دوستان لطفاً راهنمایی کنید.

fmehrvarzi
چهارشنبه 09 بهمن 1392, 23:01 عصر
Shortcut keys may not work for some programs. For example, shortcut keys do not work for items on the Quick Launch bar.
شورت کاتت تو کوئیک لانچ نیست؟

اینجا هم دو تاجواب هست
http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-windows_programs/shortcut-keys-not-working/fd194f9b-9a52-4c6c-9a48-58009eaa9d87

forodo
پنج شنبه 10 بهمن 1392, 07:10 صبح
Shortcut keys may not work for some programs. For example, shortcut keys do not work for items on the Quick Launch bar.
شورت کاتت تو کوئیک لانچ نیست؟

اینجا هم دو تاجواب هست
http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-windows_programs/shortcut-keys-not-working/fd194f9b-9a52-4c6c-9a48-58009eaa9d87
من با کد گفتم که یه شورتکات توی Desktop بسازه و اون شورتکات، هم Hidden ( برای اینکه نمی خوام دیده بشه ) و هم سیستمی ( برای اینکه اگه Show Hidden از Folder Option زده شد باز هم دیده نشه ) باشه. و توی کد براش تعریف کردم که براش میانبر ( CTRL+ALT+A ) رو قرار بده.
بعد گفتم یکی هم توی نوار Taskbar قرار بده که همان Pin To Taskbar می باشد.
کلاً این کد هم یکبار انجام می شود ( با تنظیمات داخل Properties >>> Setting ).

با عرض شرمندگی از اون سایت هم با این که توی google.translate کلمات رو می زدم ولی نتونستم چیزی متوجه بشم. فقط اینارو فهمیدم که برنامه من تحت ویندوز هستش و تا حالا در برنامه دیگه ای این کدهارو تست نکردم.
http://up.iranfilm106.com/images/82948459720114164122.jpg

fmehrvarzi
پنج شنبه 10 بهمن 1392, 08:29 صبح
هم Hidden ( برای اینکه نمی خوام دیده بشه ) و هم سیستمی ( برای اینکه اگه Show Hidden از Folder Option زده شد
اگر شورتکات Hidden باشد دیگر کلید میانبر کار نخواهد کرد،
این موضوع را قبلاً یه جایی تو سایت مایکروسافت دیده بودم.

forodo
پنج شنبه 10 بهمن 1392, 13:25 عصر
اگر شورتکات Hidden باشد دیگر کلید میانبر کار نخواهد کرد،
این موضوع را قبلاً یه جایی تو سایت مایکروسافت دیده بودم.
تا وقتی که کامپوتر ری استارت نشده باشد بدون هیچ مشکلی کلیدهای میانبر کار می کنند.

forodo
شنبه 12 بهمن 1392, 09:00 صبح
دوستان و مدیران عزیز چرا دست یاری به سوی ما دراز نمی کنید؟

danialafshari
شنبه 12 بهمن 1392, 10:42 صبح
دوستان و مدیران عزیز چرا دست یاری به سوی ما دراز نمی کنید؟
نامربوط به تالار