PDA

View Full Version : سوال: کمک در مورد نرم افزار اوراکل

oliya24
چهارشنبه 09 بهمن 1392, 01:10 صبح
سلام حقیقتش یه مدت میخوام اوراکل کار کنم نسخه 11 رو نصب کردم روی ویندوز 64 بیتی البته روی 32 هم نصب کردم کرک ماسترو رو هم نصب کردم روی هر دو ویندوز اما در هر دو ویندوز نمیتونم اتصال رو به سرور برقرار کنم!!!!
ایا نرم افزار دیگری هم هست؟؟؟؟؟؟به جز این ماسترو لعنتی؟؟؟ میخوام کار رو از پایه شروع کنم یعنی از کد نویسی واسه همین نیاز به یه محیطی دارم مثل ماسترو که این امکانات رو به من بده
ایا محیط دیگری هست؟؟؟؟؟
از شرکت دیگری؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

a.seieddokht
چهارشنبه 09 بهمن 1392, 08:45 صبح
سلام حقیقتش یه مدت میخوام اوراکل کار کنم نسخه 11 رو نصب کردم روی ویندوز 64 بیتی البته روی 32 هم نصب کردم کرک ماسترو رو هم نصب کردم روی هر دو ویندوز اما در هر دو ویندوز نمیتونم اتصال رو به سرور برقرار کنم!!!!
ایا نرم افزار دیگری هم هست؟؟؟؟؟؟به جز این ماسترو لعنتی؟؟؟ میخوام کار رو از پایه شروع کنم یعنی از کد نویسی واسه همین نیاز به یه محیطی دارم مثل ماسترو که این امکانات رو به من بده
ایا محیط دیگری هست؟؟؟؟؟
از شرکت دیگری؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام اگه شما میخوای کار رو از پایه شروع کنید که نیازی به محیط گرافیکی ندارید از CMD استفاده کن یعنی داخلش بنویس sqlplus تا راحت کانکت بشی اگه کانکت نشد یعنی مشکل از اوراکل مثلا لیسینرش
بهترین محطیط گرافیکی برای کار با اوراکل هم SQL Developer هست که با خود اوراکل نصب میشه ولی قدیمی و الان ورژن 4 اومده میتونی از اوراکل دانلود کنی

موفق باشید:لبخندساده:

رسول_57
چهارشنبه 09 بهمن 1392, 10:31 صبح
سلام

بين دوست من . واقعا دقيق هنوز مشكلتون را نتوانستم حل كنم اما من خودم با اوراكل 10g خيلي راحت ترم . اوراكل ابزارهايي براي طراحي و كد نويسي داره . لزوما هم نبايد از ماسترو استفاده كرد . به نظر من اوراكل 10g نصب كن . بعد بگو با چه زباني مي خواهي كد نويسي كني . آيا J Develper به كارت نمي آيد . آيا Apex كمكي نمي كند ؟ آيا Toad مناسب نيست . كمي با جزئيات بيشتر و بهتر بگو .

ممنون دوست عزيز