PDA

View Full Version : سوال: مشورت گرفتن در انتخاب نوع استفاده از دیتابیس در یک برنامه خاص

amirreza33
چهارشنبه 09 بهمن 1392, 16:59 عصر
سلام دوستان من یک برنامه نووشتم که داخل اون از دیتا بیس اکسس استفاده کردم که دیتابیس من چند تا تیبل داره حالا برنامه ما رکورد های بسیاری رو ذخیره میکنه چون حجم دیتا بیس بشتر از دو گیگ نیست ما دنبال راهی هستیم که بتونیم یا به طور اتوماتیک دیتابیس های جدید با همان مشخصات ایجاد کنیم که پس از ایجاد دیتا در دتیابیس جدید اضافه بشه و از کلیه دیتا بیس ها خوانده بشه یا راه های دیگری که ما نمیدونیم چی هستند البته راه حل همون اولی رو هم نمیدونیم لطفا راهنماییمون کنید

computer-mag
چهارشنبه 09 بهمن 1392, 18:19 عصر
به نظر شخص من برو سمت SQL Server چون من هم همچین مشکلی داشتم و اون شیوه ای که شما گفتی رو هم رفتم ولی آخرش چیزی نشد که دلم می خواست و چون برنامه real time بوود دچار Lat دردیتاهای recived شده شدم و با sql server فقط تونستم مشکلمو حل کنم که بعد از مدتی حتی مجبور شدم ببرم سمت Oracle

babak1368
چهارشنبه 09 بهمن 1392, 18:27 عصر
با سلام
همانطورکه دوستمون computer-mag گفتن بهتره که برید سمت sql
یک اپلیکیشن بنویسید کل دیتا موجود در اکسس رو ببرید sql و بعد از آن با sql کار کنید
البته اگر امکانشو داشتید همزمان از Ef هم استفاده کنید
موفق باشید

amir200h
چهارشنبه 09 بهمن 1392, 18:38 عصر
همه نکاتی که دوستان گفتن درسته ولی باید به این نکته توجه کنیم که اگه شما با اکسس کار کردین پس یجورایی دنبال بانک پرتابل بودین؟؟
اگه نبودین که راه کار های دوستان بسیار مفیده ولی اگه بودین پیشنهاد میدم یانک sqlite یا sql compact استفاده کنین