PDA

View Full Version : مشکل با wkhtmltopdf

bftarane
پنج شنبه 10 بهمن 1392, 12:49 عصر
سلام.
من قصد دارم کاری که در لینک زیر آموزش داده رو انجام بدم
http://www.dotnettips.info/post/898/
ولی با خطای زیر مواجه میشم لطفاً راهنمایی کنید.
Could not load file or assembly 'Common.Logging, Version=2.1.2.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=af08829b84f0328e' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified.

یه نمونه هم درست کردم برای تست

لطفاً راهنمایی کنید.

bftarane
پنج شنبه 10 بهمن 1392, 13:07 عصر
رفتم Common.Logging
رو هم پیدا کردم و اضافه کردم حالا اون ارور رفع شد ولی حالا این خطا رو میده Unable to load DLL 'wkhtmltox0' که معلومه داره میگه این dll رو پیدا نمی کنه. نمی دونم یعنی باید WkHtmlToXSharp.dll به wkhtmltox0.dll تغییر نام بدم؟ اگه آره چطور باید این کار رو انجام داد؟

anubis_ir
پنج شنبه 10 بهمن 1392, 14:04 عصر
wkhtmltopdf تركيبي از C++ native و دات نت هست. يعني اگر سيستم شما 64 بيتي هست بايد بگرديد نسخه 64 بيت اون رو دريافت كنيد.

bftarane
پنج شنبه 10 بهمن 1392, 14:35 عصر
ممنون. بله
ولی در همون لینک که گفتم این مطلب رو نوشته

به علاوه فعلا نسخه 32 بیتی آن در دسترس است. بنابراین باید دقت داشت که نباید تنظیمات پروژه دات نت خود را بر روی Any CPU قرار دهیم، زیرا در این حالت برنامه شما در یک سیستم 64 بیتی بلافاصله کرش خواهد کرد. تنظیمات target platform پروژه دات نتی ما حتما باید بر روی X86 تنظیم شود.
که من هم رفتم و در قسمت target platform
x86 رو دستی وارد کردم چون در دراپ دان لیست وجود نداشت که انتخاب کنم.

anubis_ir
پنج شنبه 10 بهمن 1392, 15:06 عصر
اين مورد در برنامه‌هاي وب فرق مي‌كنه و با تنظيم target platform كار ساز نيست. چون برنامه‌هاي وب خودشون به تنهايي اجرا نمي‌شن. پروسه وب سرور (http://stackoverflow.com/questions/7443488/how-to-change-iis-application-pool-from-x64-to-x86) هست كه بايد اون‌ها رو اجرا كنه.

bftarane
پنج شنبه 10 بهمن 1392, 15:17 عصر
پس ببینید من درست متوجه شدم چون اون Dll نسخه 32 بیتی هست، هم سیستم برنامه نویس و هم web server باید 32 بیتی باشن درسته؟ (در شرایطی که ما می خواهیم این کار رو در یک وب سایت انجام دهیم)
پس فکر کنم من از این روش هم نمی تونم برای تبدیل html به pdf استفاده کنم برای وب سایتم.