PDA

View Full Version : مشکل در JSON

mypingle
جمعه 11 بهمن 1392, 15:54 عصر
با سلام
بنده یک اسکریپت نصب کردم ، این اسکریپت برای آپلود ویدئو یک باکسی داره که ویدئو رو از طریق اون آپلود می کنی. مشکل اینجاست که ویدئو که کامل آپلود میشه این خطا رو میده :

Upload Failed
Server returned invalid JSON response.

حالا به نظر شما مشکلش چیه؟

Javidhb
شنبه 12 بهمن 1392, 20:49 عصر
به احتمال خیلی زیاد کد سمت سرورتون ایراد داره... باید اونو بررسی کنید (پیغامی که میخاد بخاطر تموم شدن آپلود بده درست به json تبدیل نمیشه یا ...)

cups_of_java
یک شنبه 13 بهمن 1392, 11:45 صبح
شما جزییات بیشتری از خطا ندادید که بشه جواب دقیقی داد. منم چیزی که میگم همینه که دوستمون گفته. چیزی که سرور بهتون برمیگردونه شاید درست نیست.
اما اگه از سرور (سرویس) خیلی مطمن و شناخته شده ای دارید استفاده میکنید شاید جای دیگه کارتون ایراد داشته باشه.

shahriyar3
یک شنبه 13 بهمن 1392, 11:52 صبح
کد و بزارید ببینیم . اینجوری نمیشه خیلی کمکی کرد!

eidazha
یک شنبه 13 بهمن 1392, 13:28 عصر
شما اطلاعات زيادي از ارور ندايد و با اين اطلاعات كم نميشه كاري كرد اما تو اين سايت هم مشكل شما رو داشتن يه نگاه به جوابها بندازيد
http://www.phprevolution.com/forum/the-past-of-phpvibe/upload-failed-server-returned-invalid-json-response/

azamicu
یک شنبه 13 بهمن 1392, 18:05 عصر
سلام دوست عزیز
اول اینکه با چه زبان سمت سروری کار میکنی؟
و دوما با firebug خطا رو بررسی بکن و ببین توی سربرگ html اون چی نوشته 99% کمکت میکنه

azamicu
یک شنبه 13 بهمن 1392, 18:06 عصر
یک احتمال هم وجود داره که session که داره کار رو انجام میده براش یه زمان در نظر گرفته باشی و expire بشه

mypingle
دوشنبه 14 بهمن 1392, 10:47 صبح
خطایی که میده دقیقا همین هست که گفتم.

وقتی که میزنی فایل رو آپلود کنه ، کیلو بایت به کیلو بایت میزنه که چقدر داره آپلود میشه و چقدر دیگه مونده و همینکه فایل کاملا در هاست آپلود میشه ، تمامی کیلو بایت ها صفر میشن !

و json خطا میده. حالا کدهاش رو من اینجا آپلود کردم. نگاهی بندازید خیلی ممنون میشم. اگه هم بشه کلا json رو حذف کرد که خیلی بهتر. ممنون میشم راهنماییم کنید.

mypingle
دوشنبه 14 بهمن 1392, 10:52 صبح
http://www.upsara.com/download.php?file=e1ll84qqpksr4wbdj0my.zip