PDA

View Full Version : برای سرعت اجرای پایین ایمولاتور چه باید کرد؟

abc2014
شنبه 12 بهمن 1392, 11:23 صبح
دوستان سلام
میخواستم بپرسم برای سرعت بسیار پایین اجرای ایمولاتور چه میشه کرد من گاهی حدود نیم ساعت برای یه برنامه helloworldساده منتظر میمونم.
یه توضیحی هم درمورد گزینه ram sizeدرساخت دستگاه مجازی میخواستم
وقتی هم میخوام ببندمش گاهی هنگ میکنه با اینکه sdcardرا کم وارد میکنم.اگه راهنمایی ام کنید ممنون میشم.

saeed_g21
شنبه 12 بهمن 1392, 11:48 صبح
سرعتش پایین هست وکاری هم نمیشه کرد بهتره از Genymotion یا ابزارهای مشابه استفاده کنی و اگه دستگاه واقعی داری با اون تست بزن من خودم با دستگاه واقعی دیباگ میکنم رو همون Eclipse ران میکنم رو تبلت اجرا میشه و حتی میتونم Logcat هارو هم خونم

r_khan
شنبه 12 بهمن 1392, 11:51 صبح
از genymotion استفاده کن تو گوگل سرچ کنی پیدا میکنی
خیلی سریع تر اجرا میشه منم قبلا این مشکلات را داشتم وقتی از genymotion استفاده کردم کارام راحت تر شده

abc2014
یک شنبه 13 بهمن 1392, 14:06 عصر
از راهنماییتون خیلی متشکرم
من virtual boxو genymotion رانصب واجرا کردم اما موقع اجرای ایمولاتور در genymotionاین خطا را نشان میدهد.
116310

The Genymotion Virtual Device could not obtain an IP Adress
نمیدونم این مشکل رو چطور حل کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

saeed_g21
یک شنبه 13 بهمن 1392, 17:23 عصر
همینطور که از متن پیغام مشخصه دستگاه مجازی Genymotion که بایستی IP بگیره نمیتونه IP رو از سرویس DHCP برداره ( DHCP سرویس IP دهی اتوماتیک هست)
این امر به دلایل زیادی مرتبط است

1- عدم استفاده از Modem ADSL ( خاموش بودن مودم ، استفاده از سرویس قدیمی Dial-up یا ... .)
2- غیر فعال بودن سرویس DHCP در تنظیمات مودم
3- محدود بودن تعداد IP قابل ارائه برای DHCP در تنظیمات مودم
4- ... .

خود شما برای سیستم عامل بصورت دستی IP دادین یا اتوماتیک برداشته ؟
یک نگاهی به تنظیمات Genymotion بندازین ببینین میتونی دستی IP بدین

اگه بله : یک IP در همان زنج مودم براش تعریف کنین
(IP نباید در یک شبکه بیش از یکبار استفاده شده باشد)

منتظر جوابتونم

abc2014
سه شنبه 15 بهمن 1392, 11:40 صبح
تشکر مجدد،نشد ،نه
ADSLمشکل نداره
.dhcpراهم اینیبل کردم
ipبرای تنظیمات شبکه genymotionهم وارد میکنم فایده نداره.ipسیستمم اول اتوماتیک بود.ولی دستی هم فایده نداشت.

اصلا چرا باید برای اجرا به اینترنت وصل بود؟یعنی هربار که ایمولاتور اجرا میشه اینترنت لازمه؟

به تنظیمات virtualBoxمربوط نمیشه؟اونم هرجوری تغییرش میدم.....

غیر از نصبvirtualBoxو genymotionودانلودماشین مجازی چیز دیگه برا نصب نمیخواد؟
برای شبکه مجازی ایجاد شده در پنجرهnetwork and sharingنوشته دسترسی به شبکه نداره وunidentified network
البتهlocal Area وصله

harani
سه شنبه 15 بهمن 1392, 20:10 عصر
دوستان کسی درمورد hot soap اطلاعی داره ؟ یه ایمولاتری است که سرعت بسیار بالایی دارد به نحوه ی که تغییرات بصورت ران تایم انجام و قابل مشاهده میشود .

mrtzxxx
سه شنبه 15 بهمن 1392, 22:40 عصر
از برنامه youwave استفاده کن منم همین کارو میکنم خیلی راحته یه برنامه سنگین رو شاید تو کمتر از 10 ثانیه واست اجرا میکنه
برو تو این (http://www.irprogram.com) سایت اونجا آموزشش هم هست

harani
چهارشنبه 16 بهمن 1392, 18:30 عصر
از برنامه youwave استفاده کن منم همین کارو میکنم خیلی راحته یه برنامه سنگین رو شاید تو کمتر از 10 ثانیه واست اجرا میکنه
برو تو این (http://www.irprogram.com) سایت اونجا آموزشش هم هست

با YouWave و BlueStacks فقط میه apk ها رو اجرا نکرد نمیشه مستقیماً نمیشه که از تو خود اکیلیپس ران گرفت تازه اگه ام بشه مثل ایمولاتورهای دیگه سایزای دیگه رو ساپورت نمیکنه که فقط یه سایزه بازم ممنون از شما

mrtzxxx
چهارشنبه 16 بهمن 1392, 19:27 عصر
با YouWave و BlueStacks فقط میه apk ها رو اجرا نکرد نمیشه مستقیماً نمیشه که از تو خود اکیلیپس ران گرفت تازه اگه ام بشه مثل ایمولاتورهای دیگه سایزای دیگه رو ساپورت نمیکنه که فقط یه سایزه بازم ممنون از شما

عزیزم شما مثکه خیلی youwave رو دست کم گرفتین من تمامی برنامه هایی رو که نوشتم مستقیما از توی ایکلیپس کامپایل میکنم و روی این برنامه اجرا میشه نیازی به ساختن apk و بقیه کارا نیست. شما باید ای پی ها رو لینک کنید به یو ویو بعد موقع اجرای برنامه مثل امولاتور یه شبیه ساز میاره که وصل شده به یو ویو و بعد هم ..... . به همون لینکی که قبلا گفتم مراجعه بفرمایید به این واقعیت پی میبرید که "دیگه چیزی به نام سرعت پایین امولاتور برنامه نویسان رو اذیت نمیکنه" . :لبخندساده:
فقط همون طور که فرمودید از سایزهای مختلف پشتیبانی نمیکنه و فقط یه سایز داره ولی بازم خیلی عالیه
اینم لینک (http://irprogram.com/1971/speed-up-the-execution-of-android-program.html) برای دوستان عزیزم.

harani
چهارشنبه 16 بهمن 1392, 19:46 عصر
ممنون ولی من بهترین ایمولاتور که تحقیق کردم hot soap هستش که همونجا که داری کد میزنی بدون ران کردن پروژه تغییرات اعمال میشه . یعنی یه بار که برنامه اومد بالا تموم دیگه ران نمیخواد .

javadaskari
چهارشنبه 16 بهمن 1392, 20:59 عصر
سريعترين راه حل براي شما اينه که از همون Emulator هاي Eclipse استفاده کني منتها موقع ساخت شبيه ساز جديد يه قسمت هست به نام Snapshot که تيک Enable را بايد بزني ،
با اين کار دفعات بعدي اجراي شبيه ساز بسيار سريعتر انجام ميشود.
Genymotion هم خوبه ولي امکان ارسال Sms و يا ايجاد تماس مجازي را نداره! ولي سرعت اجراي فوق العاده اي داره!

harani
چهارشنبه 16 بهمن 1392, 22:10 عصر
دوستان میگم hot saop که اسمشو دقیقاً نمیدونم درست یا ن ی ایمولاتوری که بدون ران کردن و تغییر کد برنامه را اجرا میکنه همه ی این ایمولاتورا باید پس از تغییر کد سیو و ران بشن تا تشون برنامه بیاد بالا .ولی hot soap ران کردن که نیاز نداره حتی شایدم سیو کردن هم لازم نباشه. یه چیزی مثل دیدن مود graphic لایوت هاست .که ی طرف کد میزنی ی طرف دیگه تغییراتو میبینی .

mohsen22
چهارشنبه 16 بهمن 1392, 22:44 عصر
اموزش youwave رو بزارید لطفا

rubiks.kde
چهارشنبه 16 بهمن 1392, 23:44 عصر
اموزش youwave رو بزارید لطفا

فرقی با هم ندارن هم youwave و هم Genymotion برپایه ویرچوال باکس دارن کار میکنن.حالا شاید در جزئیات فرق کنند.

mohsen22
پنج شنبه 17 بهمن 1392, 00:41 صبح
فرقی با هم ندارن هم youwave و هم Genymotion برپایه ویرچوال باکس دارن کار میکنن.حالا شاید در جزئیات فرق کنند.
!
مرسی .. اما در لیست دیوایس های قابل ران در اکیلیپس اضافه نمیشه!؟ چه باید کرد؟

abc2014
پنج شنبه 17 بهمن 1392, 12:35 عصر
از مطالبی که نوشتید استفاده کردم تشکر

اما لطفا واضح تر توضیح بدید که چطور youwaveرا به اکلیپس لینک بدم ؟؟منظور از لینک دادنipها چیه؟

من تازهyouwaveروشروع کردم خوبه ،اما نمیدونم چطور وقتی برنامم رو تغییر میدم،اونجا هم برنامم رفرش کنم؟

وبا کدوم ایمولاتور میشه ارسال و دریافتsmsانجام داد؟

mrtzxxx
جمعه 18 بهمن 1392, 11:07 صبح
از مطالبی که نوشتید استفاده کردم تشکر

اما لطفا واضح تر توضیح بدید که چطور youwaveرا به اکلیپس لینک بدم ؟؟منظور از لینک دادنipها چیه؟

من تازهyouwaveروشروع کردم خوبه ،اما نمیدونم چطور وقتی برنامم رو تغییر میدم،اونجا هم برنامم رفرش کنم؟

وبا کدوم ایمولاتور میشه ارسال و دریافتsmsانجام داد؟

دوست خوبم لینک آموزش رو در همین پست گذاشتم و همینطور اگه تو همین سایت سرچ کنی میتونی نحوه وصل کردن یوویو به ایکلیپس رو پیدا کنی
برای ارسال و دریافت اس ام اس بهتره از گوشی استفاده کنی تا بتونه از طریق سیم کارت ارسال و دریافت رو انجام بده.

abc2014
شنبه 19 بهمن 1392, 22:13 عصر
دوستان میگم hot saop که اسمشو دقیقاً نمیدونم درست یا ن ی ایمولاتوری که بدون ران کردن و تغییر کد برنامه را اجرا میکنه همه ی این ایمولاتورا باید پس از تغییر کد سیو و ران بشن تا تشون برنامه بیاد بالا .ولی hot soap ران کردن که نیاز نداره حتی شایدم سیو کردن هم لازم نباشه. یه چیزی مثل دیدن مود graphic لایوت هاست .که ی طرف کد میزنی ی طرف دیگه تغییراتو میبینی .
این ویژگی خیلی خوبیه من که هرچه سرچ کردم اینو پیدا نکردم اگه کسی خود نرم افزار و آموزشش رو پیدا کرد لطف کنه اینجا لینکی بذاره...

ایمولاتورblustacksهم واقعا سریع و راحته اما فونت فارسی رو درست نشون نمیده