PDA

View Full Version : مشکل در دوباره بارگذاری google play service

poursina1389
شنبه 12 بهمن 1392, 11:36 صبح
من یک برنامه نوشتم که قرار هست google map رو نمایش داده و مکان من رو بر روی اون نشون بده .
تا اینجا قضیه همه چیز خوبه و برای اولین بار هم تونستم برنامم رو رو تبلتم اجرا کنم و به خوبی نقشه رو نشون دادو من رو رو نقشه پیدا کرد و بدون هیچ خطایی اجرا شد . ولی همین که یک بار دیگه برنامه رو اجرا گرفتم و eclips برنامه من رو روی تپلت دوباره install کرد ، برنامه اجرا شد و همه چیز خوب بود فقط خود نقشه رو نشون نمی داد، حتی مکان من رو هم رو نقشه پیدا می کرد ، ئلی خود نقشه رو نشون نمی دادو خطای nullpointexception برای قسمت :

locationManager.requestLocationUpdates(locationMan ager.GPS_PROVIDER, 0 , 0 , locationListener);
location=locationManager.getLastKnownLocation(loca tionManager.GPS_PROVIDER);
نشون می داد .
بعدش هم می نوشت :

02-01 12:17:32.179: E/GooglePlayServicesUtil(18851): The Google Play services resources were not found. Check your project configuration to ensure that the resources are included.

من که خیلی سردرگم شدم. اگه library پیدا نمی کردم که اصلا نباید از اول برنامه اجرا می شد و اگه بار اول اجرا شد ، چرا الان همش از این خطا می ده؟
بازم چندبار google play service رو حذف و دوباره به پروژه اضافه کردم ولی هیچ تغییری حاصل نشد و همون خطاهای قبلی رو نشون می داد .
واقعا نمی دونم باید چی کار کنم تا این مشکل من حل بشه .:گریه:

saeed_g21
شنبه 12 بهمن 1392, 12:41 عصر
از سورس آماده استفاده میکنی ؟

بار اول که نصبش کردی رو تبلت فایل apk از قبل آماده بود ؟

یکی از دلایل نشان ندادن (تصویر) نقشه APIKEY هست که بایستی از گوگل بگیری و به برنامه اضافه کنی اینکار هارو کردی ؟

ترجیحا با Eclipse ران نکن Export بگیر بعد تست بزن شاید فرق کرد

poursina1389
شنبه 12 بهمن 1392, 13:24 عصر
از سورس آماده استفاده میکنی ؟

بار اول که نصبش کردی رو تبلت فایل apk از قبل آماده بود ؟

یکی از دلایل نشان ندادن (تصویر) نقشه APIKEY هست که بایستی از گوگل بگیری و به برنامه اضافه کنی اینکار هارو کردی ؟

ترجیحا با Eclipse ران نکن Export بگیر بعد تست بزن شاید فرق کرد

برنامه رو تو eclips نوشتم .API key و android key رو هم گرفتم. اولین بار اجرا شد و نقشه نمایش داده شد . ولی الان دیگه وقتی برنامه رو از روی تپلت پاک می کنم و clean data می کنم ، بعدش که از eclips رو تپلت نصب می کنم ، برنامم نصب می شه و اجرا هم می شه ولی خود صفحه نقشه گوگل رو نشون نمی ده . یه صفحه خالی که سمت راستش علامت بزرگ و کوچک کردن صفحه وجود داره و سمت چپش علامت google هست . مثل قبل سمت راست برنامه زیر علامت کوچک و بزرگ کردن صفحه نوشته google map 2014@... نمی یاد:افسرده:
هرچی به ذهنم می رسید انجام دادم، ولی درست نشد...:گریه: