PDA

View Full Version : خبر: کامپوننت مسیج باکس پارسی به همراه Image و باتن دلخواه با ویژگی های فراوان- %×% دانلود کنید .!!!!!!!

mahdi.compute
شنبه 12 بهمن 1392, 19:20 عصر
کامپوننت مسیج باکس پارسی به همراه Image و باتن دلخواه با ویژگی های :
برگردانندن Dialog Result
گذاشتن Image دلخواه و اندازه Image دلخواه
چپ چین و راست چین(RightToLeft)(در صورن RightToLeft.Yes فرستادن به متد ها نوشته ی باتن های گزینش شده هم پارسی میشود)
فونت دلخواه فقط برای پیام(باتن های فونت پیش فرض برای انگلیسی ms sanc sarif و برای پارسی B Nazanin)
گزینش باتن های دلخواه(با Text های پارسی در صورت فرستادن RightToLeft.Yes به متد ها مانند نمونه کد های زیر)
و ...

این DLL دارای دو متد است
1-متد Setting که برای پیکربندی فونت و اندازه Image و استایل مسج باکس هست)
2-متد Show برای نشان دادن مسج باکس است.

استفاده :
1-برای استفاده فایل DLL را به رفرنس هاتون ادد کنید .
2-از نمونه کد های زیر کپی کنید .

//Setting
MSG_Class.PicMessageBox.PicMessageSetting("نام فونت", 12);
MSG_Class.PicMessageBox.PicMessageSetting("نام فونت", 12, 25, 25);
MSG_Class.PicMessageBox.PicMessageSetting("نام فونت", 12, 25, 25, MSG_Class.PicMessageStyle.FlatStyle);
MSG_Class.PicMessageBox.PicMessageSetting("نام فونت", 12, 25, 25, MSG_Class.PicMessageStyle.StandardStyle);

//Use

//String Caption ,String Title ,RightToLeft RightToLeft
MSG_Class.PicMessageBox.Show("پیام", "عنوان", System.Windows.Forms.RightToLeft.Yes);

//String Caption , string Tile , Image Image , RightToLeft RightToLeft
MSG_Class.PicMessageBox.Show("پیام", "عنوان", Properties.Resources.icon, System.Windows.Forms.RightToLeft.No);

//String Caption ,String Title ,Image Image ,PicMassegeButtun Buttons ,RightToLeft RightToLeft
DialogResult D1 = MSG_Class.PicMessageBox.Show("پیام", "عنوان", Properties.Resources.icon, MSG_Class.PicMessageBoxButton.Ok, System.Windows.Forms.RightToLeft.Yes);
DialogResult D2 = MSG_Class.PicMessageBox.Show("پیام", "عنوان", Properties.Resources.icon, MSG_Class.PicMessageBoxButton.YesNo, System.Windows.Forms.RightToLeft.No);
DialogResult D3 = MSG_Class.PicMessageBox.Show("پیام", "عنوان", Properties.Resources.icon, MSG_Class.PicMessageBoxButton.YesNoCancel, System.Windows.Forms.RightToLeft.Yes);

خواستید دیدگاه بدید .

sagggad
شنبه 12 بهمن 1392, 19:42 عصر
سلام
چیز بسیار خوبی هست
ممنون

sagggad
شنبه 12 بهمن 1392, 19:48 عصر
من تو ریسورس های خودم این فایلو داشتم و استفاده کردم .
شما هم یک Image تو ریسورس هات ادد کن یا یه Image به این قسمت بفرست !
این جوری (نمونه):

DialogResult D2 = MSG_Class.PicMessageBox.Show("پیام", "عنوان", pictureBox1.Image, MSG_Class.PicMessageBoxButton.YesNo, System.Windows.Forms.RightToLeft.No);

بله خودم متوجه شدم اصلاح کردم
به هرحال متشکرم

mahdi.compute
یک شنبه 13 بهمن 1392, 11:18 صبح
راستی من بادم رفت که بگم این مسیج باکس 4 تا دیالوگ ریزالت برمیگردونه !
OK , Yes , No , Cancel
زمانی هم که مسیج باکس باز بشه کلید Escape از کیبرد بزنید دیالوگ ریزالت Cancel بر میگردونه !