PDA

View Full Version : مشکل حجم بالای دات نت فریمورک

tarsim
شنبه 12 بهمن 1392, 22:25 عصر
سلام من یه برنامه دارم توی یک کنترل وب بروزه و به بانکم وصل میشه بانکم sqlserver البته به بانک هاست کاره زیادی انجام نمیده حالا من به مشکل برخوردم مشکلمم اینه من باید این نرمافزارم رو بزارم برای دانلود کاربرام حجم خود نرم افزار 2 مگابایت که مشکلی نیست اما مشکل اینجاست باید توی سیستم کاربرام دانت فریمورک نصب باشه من اول با دانت 4 میشنوشتم اما اون حجمش 42 مگه اگر کاربرام بخوام جدا دانلودش کنم بعد اودم با دانت 2 نوشتم که 22 مگه ولی بازم زیادد راهی نداره بتونم کلاس هایی که برنامم نیاز داره فکر میکنم 2 تا کلاس بیشتر نباشه رو کناره خود برنامم بزارم تا حد اقل حجشم 10 مگابایت بشه ؟ آیا کلا باید کل دانت فریم ورک رو کاربر نصب کنه ؟

Mani_rf
شنبه 12 بهمن 1392, 22:36 عصر
راه هایی هست که بتونی فایل های مورد نیاز برنامه رو ادغام کنی اما چون زیاد استاندارد نیستن من اصلا بهت پیشنهاد نمی کنم.، Net 3.5 روی XP SP3 به بالا خودش هست و نیاز به نصب نداره. هرچند که الان خلی از برنامه ها به .Net نیاز دارن و کابرا بدون این که متوجه باشن اون رو روی سیستمشون نصب میکنن. اما اگر نمیتونی به نظرم کابرت رو متقاعد کن که باید اون رو نصب کنه، بلاخره هر چیزی یک بهایی داره