PDA

View Full Version : مبتدیان

mwpy20
شنبه 12 بهمن 1392, 23:53 عصر
اقا یه مقاله یه سرفصل برایه شروع واشنایی یا یه تعیین مسیر مشخص تو این زبان زیبا میخواستم با تشکر

cups_of_java
یک شنبه 13 بهمن 1392, 11:48 صبح
یه زره بگردی کلی مطلب توی همین سایت هست.
اگه سوال خاصی داشتی بعدش بپرس

mwpy20
دوشنبه 28 بهمن 1392, 17:59 عصر
به وقت هم احترام بزاریم فکر میکنم بهتر باشه شما اگه به ما کمک کنید احساس نمیکنم چیزی از شما کم بشه برایه ما یه تازه کار اگه راه مشخص باشه بهتره خیلی ممنون وببخشید اینطوری گفتم

esmaeilbf
دوشنبه 28 بهمن 1392, 22:00 عصر
به وقت هم احترام بزاریم فکر میکنم بهتر باشه شما اگه به ما کمک کنید احساس نمیکنم چیزی از شما کم بشه برایه ما یه تازه کار اگه راه مشخص باشه بهتره خیلی ممنون وببخشید اینطوری گفتم
دوست عزیز شما تازه واردین درست اما سعی کنید ندونسته در مورد کسی قضاوت نکنید!!! شما میتونید ببینید که ایشون تا حالا بیش از 1000 پست ارسال کردن و خیلی هاش کمک به دیگران بوده بهتره به جای متهم کردن دیگران یه ذره به خودتون زحمت بدین و از قسمت سرچ سایت استفاده کنید چون تا دلت بخواد از این سوالات قبلا پاسخ داده شده و هم به وقت خودت هم دیگران می تونی احترام بزاری

cups_of_java
دوشنبه 28 بهمن 1392, 22:13 عصر

شما قبل از اینکه به اینجاهاش فک کنی که چیزی از من کم میشه یا نمیشه بهتره به این فکر کنی که فرهنگ درست استفاده از فروم ها و نت و .... چیه!؟ گشتن و پیدا کردن چیه روشش؟ سوال پرسیدن چه شکلیه؟

راه این نیست دوست خوبم. راهش اینه که بگردی... شروع که خواستی بکنی سوالای ریز و مشخصت رو اینجا بپرسی و...