PDA

View Full Version : ساخت منوی حرفه ای برای فرم اصلی برنامه

G.hemati
یک شنبه 13 بهمن 1392, 22:15 عصر
با سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی
استاد بهرامی عزیز در یکی از پستها عکسی از محیط برنامه ای رو گذاشته بودن که بسیار طراحی زیبا و حرفه ای داره که نشانگر هنر و توانایی بالای این استاد گرامی میباشد .

از دوستان و اساتید گرامی خواهش میکنم مسیر یادگیری اینگونه طراحیها رو برای ما مبتدیان نیز نشون بدن .

قاعدتا اینگونه اساتید مسیر دشوار و زمان زیادی رو طی نموندن تا به طراحی و ساخت اینگونه آثار دست پیدا کردن و نباید انتظار داشت که در زمانی کوتاه این آموزش منتقل شود . لذا در حد نشان دادن مسیر اولیه نیز ، ما را مورد لطف خودشان قرار میدهند.
هر چند من چندین اکتیوکس موجود در تالار رو تست کردم که نتیجه جالبی مهیا نشد

تصویری از یکی از پستهای استاد بهرامی که عکسی از محیط برنامه خودشون رو گذاشته بودن

mehrdad.ghorbaniyan
یک شنبه 13 بهمن 1392, 22:25 عصر
سلام.اینکارا به نظر من سلیقه ی هست ولی باید خودتو بذاری جای مشتری.ببینی چطوری راحتره.مشتری عقلش تو چشمشه
میتونی از کامپوننت telerik استفاده کنی.من تو برنامم استفاده کردم
116328116329

G.hemati
یک شنبه 13 بهمن 1392, 22:35 عصر
ممنون دوست عزیز
من بیشتر مایلم که گزارشات و فرمها رو به روشی که استاد بهرامی در نمونش قرار دادن بچینم اگه توجه کنی تمامی گزارشات و فرمها در یک زیر منو قرار گرفتن که با کلیک در منوی مربوطه ، نمایان میشن .

در ضمن ممنون میشم کامپوننت telerik رو هم در دسترس قرار بدین

amirkazem
یک شنبه 13 بهمن 1392, 22:47 عصر
سلام به همه دوستان
مطالب بیارارزشمندی رامطرح کردید.تشکر.
اگردوستان محبت بفرمایندومنت گذاشته، چگونگی ایجاداین منوهاراتوضیح بدهند، بسیارممنون می شویم.

mehrdad.ghorbaniyan
یک شنبه 13 بهمن 1392, 22:49 عصر
ممنون دوست عزیز
من بیشتر مایلم که گزارشات و فرمها رو به روشی که استاد بهرامی در نمونش قرار دادن بچینم اگه توجه کنی تمامی گزارشات و فرمها در یک زیر منو قرار گرفتن که با کلیک در منوی مربوطه ، نمایان میشن .

در ضمن ممنون میشم کامپوننت telerik رو هم در دسترس قرار بدین

خواهش میکنم.حالا این آقای بهرامی کی هست ؟ اگه تو این سایت صفحه داره.لینکشو بده .ممنون
telerik هم میتونی از این سایت دان کنی.حجمش زیاده: www.sourcegozar.com

mehrdad.ghorbaniyan
یک شنبه 13 بهمن 1392, 22:51 عصر
سلام به همه دوستان
مطالب بیارارزشمندی رامطرح کردید.تشکر.
اگردوستان محبت بفرمایندومنت گذاشته، چگونگی ایجاداین منوهاراتوضیح بدهند، بسیارممنون می شویم.

سلام دوست عزیز
این منوها آماده هست.شما باید کامپوننت telerik و یا dev و... را نصب کنی .بعد تو toolbox این منو اضافه میشه و میتونی استفاده کنی.موفق باشی

G.hemati
یک شنبه 13 بهمن 1392, 22:57 عصر
دوست عزیز
اگه یه جستجوی کوچولو تو نمونه های کاربردی تالار بزنی با اسامی اساتیدی چون استاد بهرامی ، استاد امیری ، استاد پیروزمهر و ... مواجه میشین که زحمات بسیاری در این تالار کشیدن

اینم لینک استاد بهرامی : alirezabahrami (http://barnamenevis.org/member.php?90573-alirezabahrami)

amirkazem
دوشنبه 14 بهمن 1392, 00:45 صبح
دوست عزیزmehrdad.ghorbaniyan میشه محبت بفرماییدراجع به دانلودtelerick که فرمودیدتوضیح بدیدکه کدام بخش برای اکسس کاربردی ترهستش وفقط همون رودانلودکنیم؟آخه همونطورکه شماهم فرمویدیحجمش کمی بالاست.
mehrdad.ghorbaniyan
دوشنبه 14 بهمن 1392, 08:33 صبح
دوست عزیزmehrdad.ghorbaniyan میشه محبت بفرماییدراجع به دانلودtelerick که فرمودیدتوضیح بدیدکه کدام بخش برای اکسس کاربردی ترهستش وفقط همون رودانلودکنیم؟آخه همونطورکه شماهم فرمویدیحجمش کمی بالاست.
سلام.والا فقط یه قسمتش مربوط میشه به پایگاه داده.بقیش برای همه کاربردیه.بنظر من همشو دانلود کن.پشیمون نمیشی ولی یه نکته : وقتی از کامپوننت telerik استفاده کردی باید در قسمت رفرنس برنامت کامپوننت ها را آدرسشونو یاداشت کنی و بری به اون ادرس و کپی کنی تو bin\debug. بعد از تو رفرنس قبلی ها را پاک کنی و اونایی که کپی کردیو اضاف کنی تا تو سیستم مشتری هم جواب بده
موفق باشی

Abbas Amiri
دوشنبه 14 بهمن 1392, 17:33 عصر
سلام.والا فقط یه قسمتش مربوط میشه به پایگاه داده.بقیش برای همه کاربردیه.بنظر من همشو دانلود کن.پشیمون نمیشی ولی یه نکته : وقتی از کامپوننت telerik استفاده کردی باید در قسمت رفرنس برنامت کامپوننت ها را آدرسشونو یاداشت کنی و بری به اون ادرس و کپی کنی تو bin\debug. بعد از تو رفرنس قبلی ها را پاک کنی و اونایی که کپی کردیو اضاف کنی تا تو سیستم مشتری هم جواب بده
موفق باشی

استفاده از کامپوننت های فوق معمولا در محیط VS میسر است ولی در محیط اکسس بعید است که امکان استفاده وجود داشته باشد .
آیا شما در اپلیکیشن اکسس از آن استفاده کرده اید ؟

mehrdad.ghorbaniyan
دوشنبه 14 بهمن 1392, 19:11 عصر
استفاده از کامپوننت های فوق معمولا در محیط VS میسر است ولی در محیط اکسس بعید است که امکان استفاده وجود داشته باشد .
آیا شما در اپلیکیشن اکسس از آن استفاده کرده اید ؟

ن.من توی سی شارپ استفاده میکنم

abas1388
دوشنبه 14 بهمن 1392, 21:31 عصر
ن.من توی سی شارپ استفاده میکنم
سلام
سرکارمون گذاشته ای دوست بزرگوار ! اینجا تالار اکسسه نه سی شارپ و همه دوستان این تالار صرفاً در مورد موضوعات و مسائل اکسس و موارد مرتبط با آن فعالیت می نمایند .
موفق باشید

G.hemati
سه شنبه 15 بهمن 1392, 22:38 عصر
دوستان گرامی
موردی ، نظری ، نمونه ای ، پیشنهادی و ... یافت نشد ؟؟؟؟؟؟

G.hemati
چهارشنبه 16 بهمن 1392, 18:29 عصر
اساتید گرامی
لطفاً راهنمایی بفرمایین

com12151337
پنج شنبه 17 بهمن 1392, 11:35 صبح
سلام
فکر میکنم برنامه جناب بهرامی با ویژوال بیسیک نوشته شده ((جناب بهرامی اگر اشتباه عرض شد لطفا" تصحیح کنید )) در تالار راجب منوها بحث شده هم نمونه و هم برنامه گذاشته لذا فعلا" یک نمونه جهت الهام گرفتن خدمت شما میگذارم نمونه دیگری انشالله پس از پیدا کردن خدمت شما ارائه میشه انشالله بدرتان بخوره
یا علی

alirezabahrami
پنج شنبه 17 بهمن 1392, 14:06 عصر
سلام
فکر میکنم برنامه جناب بهرامی با ویژوال بیسیک نوشته شده ((جناب بهرامی اگر اشتباه عرض شد لطفا" تصحیح کنید ))
سلام
خیر جناب محمودی! در محیط اکسس پیاده و طراحی گردیده است.
موفق باشید

com12151337
پنج شنبه 17 بهمن 1392, 16:19 عصر
جناب G.HEMATI سلام
یک نمونه دیگر که با کمی ذوق و سلیقه میتونید از آن استفاده کنید امید وارم مورد استفاده قرار بگیره ولی برنامه های دیگری هست که آنهار با ید بخرید و منو بسازید موفق باشید
یا علی

smderfan
پنج شنبه 17 بهمن 1392, 17:19 عصر
با سلام و خداقوت

از فایل های نمونه پیوست نیز می توانید در برنامه های خود استفاده کنید.

موفق باشید

G.hemati
پنج شنبه 17 بهمن 1392, 18:23 عصر
smderfan عزیز و بزرگوار

بسیار سپاس بابت لطفی که کردین و بابت بزرگی که دارین . ممنونم که در انتقال دانش خودتون نهایت کرامت رو به خرج میدین

خوشبختانه این تالار از اینگونه بزرگواران کم به خود ندیده و سرمایه های بزرگی داره.

کار کردن بر روی نمونه ای ارسالی و درک اون شاید برای ما مبتدیان کمی دشوار باشه ولی سرمشق بسیار خوبی است