PDA

View Full Version : کمک برای برنامه نصب سریع نرم افزار ها پس از نصب ویندوز

pay_hossein
دوشنبه 14 بهمن 1392, 10:37 صبح
سلام دوستان ببخشید من یه سوال از حضورتان داشتم.
همه دوستان میدانند که پس از نصب ویندوز بزرگترین مشکل نصب نرم افزار های مورد نیاز و درایور های مربوط به سیستم هست.
حالا من به فکرم رسیده تا برای خودم یه برنامه ایی بنویسم که پس از نصب ویندوز اون برنامه رو ران کنم و برنامه هایی که میخواهم بر روی سیستم نصب کنم رو از لیست نرم افزار های موجود انتخاب کنم و پس از این که انتخاب کردم تمامی اون نرم افزار ها همراه با کرک های اون نصب بشن.
فقط برای شروع موندم چیکار کنم.
سوال اینجاسست که آیا این امکان در برنامه های setup سازی هست یا این که حتما باید برنامه ایی بنویسم.
ضمنا همانطور که می دانید بعضی از نرم افزار ها روش نصب خاصی دارد پس آیا در برنامه های setup سازی این امکان را به ما میدهد تا این روش ها را برای آن معررفی کنیم یا برای این منظور می بایست برنامه نویسی کنیم.
متشکرم میشم جواب بدید.
فکر میکنم این مشکل مشکل خیلی از دوستان باشه مخصوصا کسایی که برنامه نویسی انجام میدن نصب تمام نرم افزار های مورد نیازشون یکم براشون زمان بر و مشکل هست.
امیدوارم کمک کنید تا این برنامه رو آماده کنم و روی سایت هم بذارم تا دوستان بتونن ازش استفاده کنن.
بازم ممنون

esafb52
دوشنبه 14 بهمن 1392, 10:48 صبح
سلام دوست عزیز احتیاج به این کار نیس شما سرچ کنید برنامه norton ghostخصوصا نسخه تحت داسش رو گیر بیارید عالی هست من چند ساله از این برنامه استفاده میکنم و مشکلی هم نداره
موفق باشین