PDA

View Full Version : مبتدی: بهم ریختن تمپلیت با گذاشتن validation

هزاره سوم
دوشنبه 14 بهمن 1392, 20:41 عصر
سلام دوستان
من برای پروژم یک تمپلیت از نت دانلود کردم و میخوام مواردی که استادم ازم خواسته رو رووش پیاده کنم
یکی از این موارد ولیدیشن ها هستن
وقتی ولیدیشن رو برای تکست باکس میزارم یک اروری میده و کل css بهم میریزه و در این صورت ولیدیشن کار میکنه
روی چند تا تمپ کار کردم (گفتم شاید مشکل از تمپ باشه ) همین مشکل پیش اومد
به نظر شما مشکل از کجا میتونه باشه؟
لطفا راهنمایی و کمک بفرمایید

kablayi
دوشنبه 14 بهمن 1392, 20:54 عصر
سلام
دوست عزیز برای کار با asp.net بایستی از صفحات با پسوند aspx استفاده کنید که درون اونها هم بایستی تگ <form> وجود داشته باشه که بتونید از کنترل های asp درون اون استفاده کنید
پیشنهادم اینه که تکه تکه کدهای HTML درون تمپلیتی رو که دانلود کردید رو درون پیج asp منتقل کنید تا تگ form و سایر تگهای پیج asp دست نخوره...
اگه به مشکلی برخوردید بگید تا راهنماییتون کنم...

هزاره سوم
دوشنبه 14 بهمن 1392, 21:35 عصر
ممنون از راهنمایی تون
مشکل از فرم بود که به صورت html ای بود
تا جایی که من میدونم توی یک صفحه asp باید فقط یک form باشه یعنی ارور میده و نمیشناسه...ولی شنیدم این مشکل رو میشه یه جوری حل کرد ولی نمیدونم چجوری
میشه راهنمایی کنین؟ چون الان دقیقا به همین مشکل بر خوردم
ممنون

kablayi
سه شنبه 15 بهمن 1392, 01:12 صبح
اگه با ویژوال استودیو کار میکنید که نباید مشکلی داشته باشید یه پیج asp باز کنید و کدهای تمپلیت رو درون اون copy/paste کنید

هزاره سوم
سه شنبه 15 بهمن 1392, 09:22 صبح
بله با ویژوال کار میکنم
هر صفحه asp یک form همون اول خودش داره..حالا ما اگه بخوایم چند تا فرم دیگه توی همون صفحه داشته باشیم ارور میده که در صفحه asp فقط میتونید یک فرم داشته باشی
یک راهی وجود داشت که اینو دور بزنیم یعنی مشکل حل بشه ولی من یادم نیست
نشده واسه شما توی یک صفحه asp چند تا form داشته باشید؟

kablayi
سه شنبه 15 بهمن 1392, 09:58 صبح
نیازی به داشتن دو فرم نیست...
در واقع وظیفه این فرم ارسال درخواست به سروره ... چرا شما میخواید دوتا فرم بذارید در حالی که هر دو یه کار رو انجام میدن؟؟؟
کل کدهای درون تگ<body> رو درون یه تگ form بذارید و هر چندتا کنترل asp خواستید در اون استفاده کنید...

هزاره سوم
سه شنبه 15 بهمن 1392, 10:20 صبح
خب اگر مثلا چند تا فرم بخوایم مثلا یه فرم برای لوگین یکی برای رجیستر...البته اینا که توی یک صفحه نباید باشه واسه مثال گفتم
یه سوال دیگه توی یک قسمت پروژه باید از usercontrol استفاده کنیم ... همه چی اکیه فقط وقتی باید توی وب کانفیگ اون UC رو ادد کنم ارور میده موقع اجرا :ناراحت:
Parser Error Message: The virtual path '/uc/Login.ascx' maps to another application, which is not allowed.
آدرس دهی درسته نمیدونم چرا اینجوری میشه
اگر میشه در این ضمینه هم کمک کنین ممنون میشم :ناراحت: