PDA

View Full Version : من تو گوگل نیستم!!!!

saeedhushmand
چهارشنبه 16 بهمن 1392, 07:34 صبح
سلام
دوستان من قبلا هم یک پست گذاشتم تو برنامه نویس دوستان گفتن برو seo سایتتو بررسی کن
یکی از اعضای برنامه نویسم یک نرم افزار معرفی کرد که منم نصبش کردم تا seo سایتمو بررسی کنه منم با کمک اون بررسیش کردم که seo سایتمو دادش 100% با سایت chkme.com هم بررسی کردم که میده بهم 89%

بعضی ها میگن میشه alexa رو دور زد من اینکارو نکردم ، به خودم که شک ندارم ، چون میترسیم برم تو لیست سیاه گوگل
یه سر به لینک زیر بزنید رتبه alexaمم ببینین
http://www.alexa.com/siteinfo/saira.ir#trafficstats
الان امروز که 16/11 هست میشه یک ماه از شروع کار سایتم
با این همه من نمیدونم چرا من تو گوگل فقط اسمم میاد ، یعنی فقط با اسمم میاد بالا ، در کل به جز اسم که بزنند خبری از سایتم تو گوگل نیست!
نمیدونم چرا گوگل pagerank به من نمیده!
راستی اینم بگم بازدیدایی که دارم همش از طریق لینکایی که تو سایتای مرتبط با کارم گذاشتم و تبلیغات
فقط تعداد کمی هستن که از طریق گوگل با اسمم میان تو سایتم
اینارو از گوگل انالیز که کدشو تو pageم نوشتم فهمیدم

دوستان خیلی برام مهمه این سایت ، دارم دیوونه میشم ، زندگیم شده این ، لطفا کمکم کنید

demolition
چهارشنبه 16 بهمن 1392, 09:26 صبح
دوستان خیلی برام مهمه این سایت ، دارم دیوونه میشم ، زندگیم شده این ، لطفا کمکم کنید

اگه یک ماه از شروع به کار سایتتون گذشته نگران نباشید. به مرور زمان این مشکل حل میشه شاید 3 ماه شایدم یکم بیشتر
راستی سایتتونو به چند موتور جستجو معرفی کردید ؟ اینم مهمه

moslem.hady
چهارشنبه 16 بهمن 1392, 09:35 صبح
1 ماه از شروع سایتت گذشته بعد انتظار داری بالا بیای و پیجرنک بگیری؟؟؟؟
اولا پیجرنک ها هرچندماه توسط گوگل آپدیت میشه و تا آپدیت نشه سایتتون پیجرنک نمیگیره.
بعدش هم تعداد لینک هایی که به سایتتون میشه باید زیاد بشه تا سایتتون بالا بیاد. فقط SEO سایت نیست

saeedhushmand
چهارشنبه 16 بهمن 1392, 09:36 صبح
به گوگل از طریق ادرسش معرفی کردم ولی به بقیه موتور ها از طریق سایتایی که سایتو به موتورهای جستجو معرفی می کنند

saeedhushmand
چهارشنبه 16 بهمن 1392, 09:39 صبح
دوست عزیز هر جا تونستم لینک گذاشتم

ممنون یکم اروم شدم
دستتون درد نکنه

moslem.hady
چهارشنبه 16 بهمن 1392, 10:10 صبح
هرچی از جاهای بیشتر لینک بگیری سریعتر ایندکس میشی.
همچنان صبر داشته باش!