PDA

View Full Version : سرور پایدار عرفان نگارش اول

buttercupgreen
دوشنبه 04 اردیبهشت 1385, 07:36 صبح
سلام...

دوستان عزیز برای تست CMS ها و انواع برنامه های PHP فارسی و انگلیسی می توانید از این به بعد از سرور پایدار عرفان نسخه اول با قابلیت پشتیبانی کامل از یونیکد و کاملا سازگار با جوملا و مامبو به خصوص نسخه فارسی استفاده کنید. حجم این سرور فقط 8 مگابایت است و رابط کاربری خوبی برای لیست کردن پروژه ها دارد و قابلیت انتخاب زبان فارسی و انگلیسی برای رابط کاربری موجود است.

خلاصه هر چه که بخواهید در آن هست جایگزین مناسب برای ومپ سرور
http://prdownloads.sourceforge.net/erfanserver/ES-V100Apr2006.exe?download

http://www.niknet.ir/images/screenshot.jpg

عرفان عرب فخری

kochol
دوشنبه 04 اردیبهشت 1385, 14:29 عصر
سلام
من که نفهمیدم چی کار کردی ولی از حجم پروژه معلومه که پروژه سنگینی هست.
بهتون تبریک می گم.

oxygenws
دوشنبه 04 اردیبهشت 1385, 19:25 عصر
منظورت از "سرور" چیه؟!!!

buttercupgreen
سه شنبه 05 اردیبهشت 1385, 07:21 صبح
در واقع سرور پایدار عرفان نرم افزاری است شامل Apache Web Server به همراه ماژول آماده PHP که بر روی آن نصب شده و بانک اطلاعاتی MySql و یک رابط کاربری که با زبان PHP نوشته شده.

خب این نرم افزار به درد کسانی میخوره که دوست دارند برنامه های PHP بنویسند و آنها را روی کامپیوتر خودشان اجرا کنند ( بئون نیاز به ارسال روی یک سرور ) و همچنین میشه پروژه های مختلف مثل CMS ها ( مامبو ، جوملا ، پست نوک و... ) رو روی اون نصب کرد و از اون برای معرفی نرم افزار یا آماده سازی و تست وب سایت های حرفه ای استفاده کرد.

armin390
سه شنبه 05 اردیبهشت 1385, 14:10 عصر
با این اوصاف یک اسم دیگه براش انتخاب کن چون وب سرورت که Apache و دیتابیس سرورت هم MySQL

خب این نرم افزار به درد کسانی میخوره که دوست دارند برنامه های PHP بنویسند و آنها را روی کامپیوتر خودشان اجرا کنند ( بئون نیاز به ارسال روی یک سرور ) و همچنین میشه پروژه های مختلف مثل CMS ها ( مامبو ، جوملا ، پست نوک و... ) رو روی اون نصب کرد و از اون برای معرفی نرم افزار یا آماده سازی و تست وب سایت های حرفه ای استفاده کرد.

خب این امکانات رو که برنامه ی شما به وجود نمی یاره!!!!!!!!!!!! که با این آب و تاب معرفی می کنی تازه میگی می شه فلان برنامه رو روی کامپیوتر خودتون!! اجرا کنید!

بهتره درست و صادقانه برنامه ات رو معرفی کنی!!!!!

نوشن یک وب سرور یا هر برنامه سرور دیگه ای اصولش با این کاری که شما انجام دادی 180 درجه فرق میکنه

oxygenws
سه شنبه 05 اردیبهشت 1385, 23:06 عصر
سلام،
من برنامه ات رو پایین گذاری نکردم و نمی دونم دقیقا چطوری است....
اما می تونه برنامهء خوبی باشه :)

موفق باشید.
پ.ن: 2 توصیه، در همین تصویرت، بهت می کنم....
1- اسم برنامه ات رو تغییر بدی، عبارت "سرور" به نظر زیاد جالب نمیاد.
2- از حروف اساندارد fa و en به جای پرچم ها استفاده کنی.

buttercupgreen
پنج شنبه 14 اردیبهشت 1385, 08:32 صبح
سلام...

دوست عزیز آرمین جان ، پروژه های مشابه پروژه من در سورس فورج مانند UniformServer ، MamboStandAloneServer و... همه یه همچین پسوندی "سرور" رو دارند با اینکه خودشون سرور نیستند. بله حق با شماست پروژه من بیشتر کنار هم قرار دادن پروژه های بزرگی چون وب سرور قدرتمند آپاچی ، سرور دیتابیس MySQL و زبان برنامه نویسی PHP است و ظیفه این پکیج فراهم کردن یک سرور محلی برای اجرای پروژه های PHP می باشد.

البته برنامه رابط کاربری چند زبانه و لیست پروژه ها رو خودم با PHP ایجاد کردم...

عرفان