PDA

View Full Version : خواندن ویو از بانک و ست کردن مقادیر پراپرتی در کلاسهای یک به چند

resident
چهارشنبه 16 بهمن 1392, 20:20 عصر
سلام.
من یه جدول دارم به نام Person برای افراد و یه جدول برای ثبت تلفن ها به نام Contact. یه فرد می تونه چند تا تلفن داشته باشه.
یه View هم دارم که حاصل Join این دو تا جدوله.
در کلاس Person، یه Collection برای تعریف Contact ها تعریف کردم.
حالا مشکل من تو نسبت دادن مقادیر View به پراپرتی های Person و Contact است.
باید یه بار Person رو بخونم و پراپرتی هاشو ست کنم و یه بار هم این کار رو برای Contact کنم؟ یا راه دیگه ای هست؟
اینطوری تعداد مراجعمون به بانک زیاد میشه.
ممکنه نمونه کد بزارید؟

مرسی

fakhravari
پنج شنبه 17 بهمن 1392, 12:29 عصر
Personخوندید در سازنده کلاس باید یه پراپرتی داشته باشید که تعداد تلفن های این کاربر بخونه که به صورت لیست string برگردونه یا هر چیز دیگه

resident
پنج شنبه 17 بهمن 1392, 13:01 عصر
Personخوندید در سازنده کلاس باید یه پراپرتی داشته باشید که تعداد تلفن های این کاربر بخونه که به صورت لیست string برگردونه یا هر چیز دیگه

ممنون از پاسختون.
مشکل من اینه که میخوام بدونم آیا یابد یه بار Personهامو بخونم و یه بار Contactها رو ؟؟ وقتی تعداد جداولی که ارتباطشون با جدول Person مثل Contact است زیاد بشه، تعداد رفت و برگشتمون به بانک زیاد میشه.
یا اینکه میشه برای Viewایی که خوندم و شامل اطلاعات تکراری هست(چون برای یه فرد ممکنه 3 تا تلفن داشته باشیم و در این حالت تعداد رکوردهای یک فرد 3 تاست) جوری کد نویسی کرد که اطلاعات افراد رو جدا کنه و بعد سایر اطلاعات لازم مثل Contactهاشو بخونه؟
کدومش اصولیه؟