PDA

View Full Version : سوال: نمایش مکان برنامه در یک لیبل

Jaxon_hacker_black
جمعه 18 بهمن 1392, 19:34 عصر
سلام دوستان .
دوستان عزیز من چطوری محل برنامه رو به جای تکست یک لیبل قرار بدم .
مثلا برنامه داخل محل : C:\Program Files اینجا باشه چطوری بزارم که لیبلم اینو نشون بده . ممکنه جای اون تغییر کنه برا همین می گم . مثلا ممکنه به جای C:\Program Files , C:\Program Files\MySoftwares باشه . چطوری می تونم اینو تعیین کنم . ممنون می شم جوابم رو بدید .

m_soheyl_s
جمعه 18 بهمن 1392, 19:41 عصر
اگر فقط موندی چه طوری روی لیبل بنویسی باید از خاصیت Text اون استفاده کنی. از کد زیر استفاده کن:

LableName.Text =

بعد مساوی باید مکان حافظه رو بدی و LableName هم نام لیبل شما در برنامه است.

Jaxon_hacker_black
جمعه 18 بهمن 1392, 19:46 عصر
داداش . ممنون از جوابت ولی من اینقدر هم خرفت نیستم که ندونم چطوری تکست یک لیبل رو تغییر بدم .
می خوام مکانی که نرم افزار کپی شده مساوی تکست لیبل قرار بگیره . من نمی گم این مسیر دیفالت هست . شاید مسیرش متغیر باشه .

m_soheyl_s
جمعه 18 بهمن 1392, 20:06 عصر
ببخشید
میگن کافر همه را به کیش خویش پندارد.
من خودم مبتدیم فکر میکنم بقیه هم شاید ....

khokhan
جمعه 18 بهمن 1392, 21:24 عصر
سلام دوستان .
دوستان عزیز من چطوری محل برنامه رو به جای تکست یک لیبل قرار بدم .
مثلا برنامه داخل محل : C:\Program Files اینجا باشه چطوری بزارم که لیبلم اینو نشون بده . ممکنه جای اون تغییر کنه برا همین می گم . مثلا ممکنه به جای C:\Program Files , C:\Program Files\MySoftwares باشه . چطوری می تونم اینو تعیین کنم . ممنون می شم جوابم رو بدید .
.................................................. .............................................

labelpatch.Text = System.IO.Path.GetDirectoryName(System.Reflection. Assembly.GetExecutingAssembly().Location);

ویا:

label5.Text = System.Reflection.Assembly.GetExecutingAssembly(). CodeBase;

ویااینکه : البته این از همه بهتره:لبخند:

label5.Text = Application.ExecutablePath;

Jaxon_hacker_black
جمعه 18 بهمن 1392, 21:29 عصر
.................................................. .............................................

labelpatch.Text = System.IO.Path.GetDirectoryName(System.Reflection. Assembly.GetExecutingAssembly().Location);

داداش کارم شد . خیلی ازت ممنونم .