PDA

View Full Version : سوال: نحوه ی معرفی License Key و کد گذاری در پروژه

behrooz69
یک شنبه 20 بهمن 1392, 01:42 صبح
سلام دوستان و اساتید . این تاپیک نیاز همه ی برنامه نویساس .

از عنوان پست معلومه

از اساتید محترم خواهش دارم که نحوه ی معرفی و استفاده از License Key تو برنامه هامون و کد گذاری رو پروژه
هامون کمکمون کنن .

ما برنامه رو دادیم به مشتری حالا :

1 ) چجوری اولین بار که برنامه رو باز میکنه صفحه License Key باز شه و کدش رو از سیستمش بخونه و ما بهش لایسنس رو بدیم تا برنامه باز شه و فرم دیگه باز نشه .

2 ) برنامه ای که اینور روی سیستم من نصب میشه رو باید چجوری بنویسیم که بتونه به ما کد لایسنس رو بده که بدیم به مشتری

3 ) برنامه فقط و فقط روی یه سیستم نصب شه .

4 ) روی سیستم مشتری برنامه که اجرا میشه باید یه اسم و کد ثابت داشته باشه ؟ که ما بدونیم از برنامه ماست یعنی مثلا اسم برنامم که به مشتری دادم عکاسیه . باید اینجوری شه ! Axasi1005 . ؟؟
( اون 1005 هم کد مشتریمه مثلا عکاسی خیابان شهدا آقای علوی کدش 1005 )

لفطا همه بچه ها و اساتید کمک کنن .

ilia.rezaee
یک شنبه 20 بهمن 1392, 07:23 صبح
سلام دوستان و اساتید . این تاپیک نیاز همه ی برنامه نویساس .

از عنوان پست معلومه

از اساتید محترم خواهش دارم که نحوه ی معرفی و استفاده از License Key تو برنامه هامون و کد گذاری رو پروژه
هامون کمکمون کنن .

ما برنامه رو دادیم به مشتری حالا :

1 ) چجوری اولین بار که برنامه رو باز میکنه صفحه License Key باز شه و کدش رو از سیستمش بخونه و ما بهش لایسنس رو بدیم تا برنامه باز شه و فرم دیگه باز نشه .

2 ) برنامه ای که اینور روی سیستم من نصب میشه رو باید چجوری بنویسیم که بتونه به ما کد لایسنس رو بده که بدیم به مشتری

3 ) برنامه فقط و فقط روی یه سیستم نصب شه .

4 ) روی سیستم مشتری برنامه که اجرا میشه باید یه اسم و کد ثابت داشته باشه ؟ که ما بدونیم از برنامه ماست یعنی مثلا اسم برنامم که به مشتری دادم عکاسیه . باید اینجوری شه ! Axasi1005 . ؟؟
( اون 1005 هم کد مشتریمه مثلا عکاسی خیابان شهدا آقای علوی کدش 1005 )

لفطا همه بچه ها و اساتید کمک کنن .
سلام
فک کنم شما یه چیزی مثل قفل های شرکت انیاک میخواید
تازگی یه قفل تو همین مایه دیدم به اسم TBLOCKER
همین کارهایی که شما میخواید رو انجام میداد
ببین:
این به صورت یک DLL هست ، شما به پروژه اضافه میکنی
حالا این رو هرجایی از فرم که دلت خواست میذاری
که قاعدتا میان بزرگش میکنن به اندازه کل فرم
بعد یه خصوصیت KeyFormul داره
مثلا شما به مشتری برنامه رو میدی،بعد بهش یه کد میده به عوان کد خرید،حالا شما در این خصوصیت به برنامه میگید که کدفعال سازی همیشه همون کد خرید هست * 100 مثلا.
بعد کاربر به شما تماس میگیره شما هم کد رو بهش میدید و میزنه و برنامه هم تایید میکنه
خیلی هم رابط کاربریش خوب بود.

behrooz69
سه شنبه 22 بهمن 1392, 21:24 عصر
سلام
فک کنم شما یه چیزی مثل قفل های شرکت انیاک میخواید
تازگی یه قفل تو همین مایه دیدم به اسم TBLOCKER
همین کارهایی که شما میخواید رو انجام میداد
ببین:
این به صورت یک DLL هست ، شما به پروژه اضافه میکنی
حالا این رو هرجایی از فرم که دلت خواست میذاری
که قاعدتا میان بزرگش میکنن به اندازه کل فرم
بعد یه خصوصیت KeyFormul داره
مثلا شما به مشتری برنامه رو میدی،بعد بهش یه کد میده به عوان کد خرید،حالا شما در این خصوصیت به برنامه میگید که کدفعال سازی همیشه همون کد خرید هست * 100 مثلا.
بعد کاربر به شما تماس میگیره شما هم کد رو بهش میدید و میزنه و برنامه هم تایید میکنه
خیلی هم رابط کاربریش خوب بود.

دوست من ممنون از توضیحاتت و بررسی اپیک . فقط اگه لطف کنی سورس یا Dll رو بذاری ممنون میشم . چون تو نت پیداش نکردم