PDA

View Full Version : طراحی سایت ساده File Sharing

mehdyjan
دوشنبه 21 بهمن 1392, 10:18 صبح
خسته گی ناپذیر باشید.
من می خواهم سایتی طراحی کنم که بتوان مانند سایتهای اشتراک فایل ، فایلهایم را در آن به اشتراک بگذارم و برای ورود نیاز به نام کاربری و پسورد باشد.به دلیل اینکه این فایلها محتوی اطلاعات مالی می باشد نمیخواهم از سایتهای اشتراک فایل موجود استفاده کنم بلکه از یک دامین و هاست اختصاصی استفاده شود.مثلا شبیه سایت picofile.com ساده باشد.آیا می توان از نرم افزارهای CMS برای این منظور استفاده کرد؟
colors
دوشنبه 21 بهمن 1392, 10:26 صبح
قطعا اسکریپتهای فارسی و انگلیسی برای مدیریت فایلها وجو داره. عبارت "اسکریپت مدیریت فایلها" رو در گوکل جستجو کنید

mehdyjan
دوشنبه 21 بهمن 1392, 10:39 صبح
قطعا اسکریپتهای فارسی و انگلیسی برای مدیریت فایلها وجو داره. عبارت "اسکریپت مدیریت فایلها" رو در گوکل جستجو کنید

تشکر از جواب شما . برای کار با این اسکریپت ها آیا نیاز به برنامه دیگر ی هم می باشد یا خود اینها به تنهایی قابل اجرا هستند؟ شما کدام اسکریپت را پیشنهاد میکنید؟

colors
دوشنبه 21 بهمن 1392, 11:11 صبح
تشکر از جواب شما . برای کار با این اسکریپت ها آیا نیاز به برنامه دیگر ی هم می باشد یا خود اینها به تنهایی قابل اجرا هستند؟ شما کدام اسکریپت را پیشنهاد میکنید؟

فقط کافیه یه هاست و یه دامین داشته باشین. حتی بعضی از اسکریپتها نیاز به دیتابیس ندارن.
متاسفانه پیشنهاد خاصی ندارم