PDA

View Full Version : سوال: یک برنامه ی بی عیب و نقص برای اجرای فایل های php

ravand
سه شنبه 22 بهمن 1392, 21:34 عصر
سلام.
من با برنامه ی wamp2.4 کار کردم روانم بهم ریخته!
هر باری قاطی میکنه. یه برنامه می نویسم.هیچ عیبی نداره ولی کار نمیکنه . بعد از چند روز حالا کار میکنه. یا اصلا برخی دستورات که کلا اصلا کار نمیکنه! مثلا یه بار سوکت کلا از کار افتاده بود. فکر نکنید کش میشه نه کش نمیشه. کلا این برنامه ی ومپ مشکل داره. ورژن های قبلیشم این بساط بود.
با xampp هم کار کردم خیلی هنگ میکرد.
کسی برنامه ای بهتر از اینا رو سراغ نداره؟ واقعا باهاش کار کرده باشه و ازش راضی باشه. میخوام کار کردن باهاش راحت باشه. سخت نباشه.
متشکرم.

sadegh1362
سه شنبه 22 بهمن 1392, 21:51 عصر
سلام
یادم میاد که یک از نسخه های wamp این مشکل رو داشت . اما من چند ساله که باهاش کار می کنم و این هیچ مشکلی ندارم . شاید از نسخه ای که دارید . از خود سایتش بگیرید هم xampp و wamp عالی هستن.
البته شاید شما در سیستمتون مشکلی دارید چک کردید .

saeedvir
چهارشنبه 23 بهمن 1392, 08:34 صبح
برنامه uwamp به نظرم بهتره و خیلی هم سبک هست

http://www.uwamp.com/en (http://www.uwamp.com/en/)

hamedarian2009
چهارشنبه 23 بهمن 1392, 12:47 عصر
من هم با سه تاشون کار کردم (xampp,wamp,easy php) اما wamp رو تا حالا ندیدم تو ویندوز با مشکل مواجه بشه فقط اگه پورت 80 توسط یه نرم افزار دیگه اشغال بشه مشکل براش پیش میاد که اونم طبیعیه

ravand
چهارشنبه 23 بهمن 1392, 13:32 عصر
برنامه uwamp به نظرم بهتره و خیلی هم سبک هست

http://www.uwamp.com/en (http://www.uwamp.com/en/)

چقدر وقته نصب دارید؟ آیا دوستان هم این برنامه رو تایید میکنند؟ ورژن php و mysql این برنامه چنده؟
متشکرم.

thacker
چهارشنبه 23 بهمن 1392, 13:34 عصر
من با Ampps کار میکنم ... قبلا با easyphp , xamp , wamp کار کردم ... این از بقیه این نرم افزار ها به نظرم بهتره

ravand
چهارشنبه 23 بهمن 1392, 14:30 عصر
من با Ampps کار میکنم ... قبلا با easyphp , xamp , wamp کار کردم ... این از بقیه این نرم افزار ها به نظرم بهتره
چه خوبی هایی در این برنامه می بینی که در دیگر برنامه ها ندیدی؟
این برنامه عیب هم پیدا میکنه؟ مثلا سوکت درست کار نکنه ، یا htaccess یه بار کار نکنه. curl و ....
واقعاً از پایتون و perl در کنار php هم پشتیبانی میکنه؟ یا نسخه اش جداست؟
متشکرم.

thacker
چهارشنبه 23 بهمن 1392, 15:51 عصر
بنده زیاد حرفه ای نیستم توی PHP ... ببخشید ...
اما یکی دو تا اسکریپت داشتم که فقط روی هاست کار میکرد و روی لوکال با برنامه هایی که گفتم کار نمیکرد یا ارور میداد ... اما وقتی ampps رو پیدا کردم دیگه مشکلی نداشتم .

saeedvir
چهارشنبه 23 بهمن 1392, 20:06 عصر
چقدر وقته نصب دارید؟ آیا دوستان هم این برنامه رو تایید میکنند؟ ورژن php و mysql این برنامه چنده؟
متشکرم.

Last version 2.2.1

Apache 2.2.24 (with SSL)
MySQL 5.6.11
PHP (5.3.25 / 5.4.15) with Xdebug 2.2.0
PHPMyAdmin 4.0.2
SQLite Browser 1.3
Xdebug client 1.0b5

Without installation : UwAmp is available as a Zip archive, just unpack it and you can run the wamp server. UwAmp doesn't install files in the system to keep it clean.

Easy interface : UwAmp is provided with a management interface that lets you start or stop the server with one click.

Multi PHP Version : Change PHP version in one click to test compatibility and download new PHP version directly from php.net repository.

CPU Monitoring : Real time Apache and MySQL process CPU monitoring.

U3 Mode : Can be run from a USB stick.

وقتی php رو شروع کردم با wamp کار میکردم و الان حدود 2 سال است که با این برنامه یعنی uwamp کار می کنم.

maysam.m
چهارشنبه 23 بهمن 1392, 20:13 عصر
فقط xampp من چند ساله باهاش کار میکنم هیچ مشکل خاصی ازش ندیدم.

mbf5923
چهارشنبه 23 بهمن 1392, 22:17 عصر
به نظر بنده هم xampp بهترینه بدن هیچ ایرادی کار میکنه کلا برنامه سر به زیر و بی آزاری هستش :خجالت:

ravand
پنج شنبه 24 بهمن 1392, 07:35 صبح
به نظر بنده هم xampp بهترینه بدن هیچ ایرادی کار میکنه کلا برنامه سر به زیر و بی آزاری هستش :خجالت:
من با ورژن های قدیمی ترش کار میکردم یادمه همه اش هنگ میکرد! هنوزم این مشکل رو داره؟

mojgan.dashti71
پنج شنبه 24 بهمن 1392, 10:13 صبح
بهترین برنامه که تا حالا ازش استفاده کردم usbwebserver هستش واقعا عالی هستش به صورت پورتال هستش و به راحتی توی فلش هم میتونی ازش استفاده کنی واقعا عالی هستش حداقل منو از دست ومپ و بقیه موارد راحت کرده به راحتی میتونی phpmyadmin و یا نسخه mysql و ... رو هم آبدیت کنی

در کل من الان یک ساله که از این برنامه دارم استفاده میکنم و هیچ مشکلی تا حالا باهاش نداشتم اندازش هم واقعا مناسبه

mbf5923
پنج شنبه 24 بهمن 1392, 12:41 عصر
من با ورژن های قدیمی ترش کار میکردم یادمه همه اش هنگ میکرد! هنوزم این مشکل رو داره؟
نه من دارم با آخرین ورژنش کار میکنم توی ویندوز8 مشکلی باهاش ندارم.چندجا هم به عنوان سرور دارم ازش استفاده میکنم که اونها هم مشکلی گزارش نکردن

rezaonline.net
پنج شنبه 24 بهمن 1392, 15:46 عصر
xampp خوبه .
8 بار ویندوز عوض کردم هنوز وقتی میزنمش ران میشه با سادگی :)